Zdjęcie w tle
Profesor

Profesor

Specjalista
  • 11wpisy
  • 71komentarzy
Przejrzałby sobie człowiek na spokojnie hejto, a nawet niech będzie wykop, ale nie ma o czym czytac, wszystko zawalone wizyta Bidena. Tak jak był spokój z rosyjskimi trollami bo zostali na wykopie, tak teraz każdy musi wrzucic info o wizycie potus w Ukrainie.

Zaloguj się aby komentować

czy da się tutaj przeglądać portal mniej więcej tak jak na wykopie? Bez podziału na tematy tylko znaleziska posegregowane od najwyżej ocenianego? I druga zakładka ze wszystkimi dyskusjami, tak jak to było na micro?
#ogolne
Lachon

@Profesor Artykuły to "główna", dyskusje to "mikro".

JohnLenin

@Profesor kolego, przyzwyczaisz się. Mnie też na początku było ciężko, a po dwóch dniach stwierdziłem, że to ma nawet sens i logikę.

Zaloguj się aby komentować

Jako ze dawno nie było, a brakuje tu głosu spadkowiczów.
#nieruchomosci
61c20b95-d3f3-4adb-8bb7-66a100e69a85
Profesor

@OjciecCiesli to akurat ilość ofert sprzedaży. Chetnych brak, kto miał zdolność żeby zapakować się w hipotekę po same jaja już to zrobił przy niskich stopach. Kto nie miał zdolności to tez teraz jej nie ma.

OjciecCiesli

@Profesor mówimy o tym samym:)

inty
inty

@Profesor @OjciecCiesli myślę, że trend wynika z nowego roku. Dużo umów najmu się wtedy kończy, szukane są nowe oferty. Czasami najmujący też nie przedłużają umowy tylko na nowo szukają kogoś za wyższa stawkę. Druga sprawa, że pewnie więcej mieszkań oddanych do użytku z boomu 2020-2021 a część z nich idzie na najem.

No i jest to ogólny trend w skali kraju a w konkretnych miasta wygląda to różnie.

Zaloguj się aby komentować

Chłop z polski wypowiada się o wojnie na Ukrainie w redacted
https://youtu.be/6h8AaKM-EXQ
#ukraina #wojna
Profesor

@siRcatcha Chyba tak, chciałem posłuchać co tam wymyślili z elonem i wef, a tu dyskusja o wojnie . Ciekawe co to za koleś

siRcatcha

@Profesor Red. Michał Krupa, mieszkający 15 lat w Kanadzie specjalista od USA, redaktor votum.tv (nie oddaje za onkologa). Typ to odklejeniec, nie ma pojęcia co się wokół niego dzieje

Profesor

@siRcatcha ten kanał, który podlinkowałem to tez widzę dość odklejony

Zaloguj się aby komentować

@mookie troche chujowo wyszlo
#nieruchomosci
077bf942-26a5-46b0-ad11-15ca647687e7
OjciecCiesli

Za jawne podszywanie powinien być ban.

jenkins_slave

@OjciecCiesli Ale to nie ten serwis. To nie jest gwiazda porno, która wymaga znaczka "konto zweryfikowane", czy coś w ten deseń

OjciecCiesli

@jenkins_slave i tak i nie. Wszystko spoko, koleś bierze czyjś nick i wrzuca swoje wiadomości. Mookie nie ma wyłączności na ten nick, ale jak koleś kopiuje jego wiadomości to już przesada. Wyobraź sobie, że ktoś zakłada na fb konto z Twoim imieniem i nazwiskiem i kopiuje Twoje wiadomości, zaprasza Twoich znajomych. To już robi się niebezpieczne. Wystarczy że napisze do Twojego kumpla by mu blika rzucił etc.

Zaloguj się aby komentować

Zawsze na wykopie dowiadywałem się co tam nasi politycy odwalili tym razem, może update nie był przypadkowy i tym razem PiS znowu jakieś ustawy na Twitterze przepchnął.
#polityka #orlen
Daniell261

@Profesor tu będziemy robić to samo, każdy wał jak na wykopie będzie tutaj udostępniany

wilhelm99

@Profesor nie wiem czy to było na wykopie, ale z takich ważniejszych imo było powiedzenie przez Dudę na WEF tego, że rozbroiliśmy swoją armię, co więcej zaśmiał się z tego, także chyba to największa rzecz w ciągu tych dwóch dni, ale może było coś większego.

Profesor

@wilhelm99 a tak to słyszałem, nawet nie tyle powiedział co wydukał

Zaloguj się aby komentować