Boże, jaka tu kultura na Hejto w porównaniu do Wypoku
tam taki spam ruskich trolli, szurów i innych memcelów, że nie mogę tam wytrzymać dłużej niż 2 minuty xD

Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Boże, jaka tu kultura na Hejto w porównaniu do Wypoku
tam taki spam ruskich trolli, szurów i innych memcelów, że nie mogę tam wytrzymać dłużej niż 2 minuty xD
Zaloguj się aby komentować
Teściowa przyjechały z Ukrainy na odwiedziny. Pali papieroska na zewnątrz i nagle podeszła szybciej do ściany i obserwuje niebo.
Powiedziała, że przeraża ją szum samolotów (mieszkamy niedaleko Balic).
"Jak na Ukrainie latają samoloty to wszyscy się chowamy"
#ukraina #wojna
Zaloguj się aby komentować
Wołam ekspertów jak tam dzisiaj?
Jeśli dzisiaj wygramy to brakuje nam 1pkt do drugiego miejsca, gdyż Ruch stracił pkt z Niecieczą
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Siema.
Mam pytanie do was hejterzy
Jestem maratończykiem z 2019roku. Od tego czasu +16kg xD
Szukam chętnych do challengu i dodatkowej motywacji by za 177dni przebiec Maraton Warszawski
Chcesz zacząć od zera? Będę wrzucał plany treningowe do jakich ja trenowałem 4 lata temu. Chętnych zapraszam do zapisania sie w komentarzach zawołam was jutro z planem na następny miesiąc. Zaczynamy od absolutnego zera. Cel na kwiecień do przebiec 10k. Na spokojnie.
Dodaje tag #odzeradomaratonu no i wołam #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Trzeba przyznać, że w ciekawych czasach żyć nam przyszło
#ukraina #rosja #japonia


@Kredafreda Japonia ma od wieków na pieńku z chinami, a ubiegłe stulecie pokazało, że i za ruskimi jakoś nie przepada. Więc choćby nawet symbolicznie to jednak uciera ruskiego nochala.
Put In odwlekał ile mógł, ale zostało mu już tylko zostać puchatym wasalem.
Poniekąd trochę szkoda, bo Mongolia jest fest cięta na ruskich, a tu kitajce trochę przystopują ewentualne zapędy nomadów
Nadzieja jeszcze w byłych republikach związkowych choć im wojna jest najmniej potrzebna do szczęścia.
Zaloguj się aby komentować
Panowie, lepszej debaty nie widziałem od rozpoczęcia wojny, to w jaki sposób Budzisz się rozsierdza i atakuje Igora to ło jezu, aż się robi nieprzyjemnie
Szczerze polecam. Szanuje Pana Igora, że trzymał emocje.
P O L E C A M
#ukraina #wojna
Zaloguj się aby komentować
Czaicie jak Orwellowsko ruskie onuce nazywają pewne rzeczy?
Atak na Ukraine nazywają obroną, że to wojne przeciwko nim rozpoczęto, ale największy hit to jest to
UWAGA mocno onucowski content, może boleć!
Zeleńskiego onuce w mediach nazywają Bunkier.
Putin siedzi na kremlu i w swoim bunkrze w sochi, gdy Zelenski byl w Izium, Chersoniu tylko kilka dni po oswobodzeniu. Był rownież w Bachmucie, a ruskie onuce nazywają go Bunkier.
Orwell, po prostu Orwell
#ukraina #wojna #rosja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba założe tag #codziennywolski
X D
#wolskiowojnie #ukraina #wojna

Zaloguj się aby komentować
XD
Wolski zejdź mi z oczu!
#wolskiowojnie #ukraina

@Belzebub @Jira @tak_bylo innymi słowy w0lski agreguje treści innych, mądrzy się, nie trafią z przewidywaniami, brzydko podpisuje książki. Do tego bardzo czepiacie się jego wyglądu, jakby to było argumentem w dyskusji.
Lol.
Myślałem że odwala jakieś dziwne akcje jak napierała, sykulski albo bartosiak.
Jeżeli to są jego wady to w sumie spoko. Dalej jest lepszy niż 70% pl contentu w kwestiach okołowojennych
Ktoś wg Was ma lepszy content, czy Wy to tylko hejt negatywny?
@michal-g-1 czepiam się jego wyglądu bo łeb pisze o dużych dzieciach i płaczkach bo nie chcą iść na miesiąc chlania tracąc czas sam wyglądając jak brzdąc XD są ludzie,którzy nie wydalają z siebie 10 teorii dziennie tylko jedną na tydzień i to celną jak np gen Skrzypczak. Tu nie chodzi o "content" tylko o zabawę Wolskiego w poważnego Osintowca analityka z dokładnością cygańskiego jasnowidza xD jak będę chciał sobie o demografii w UE się czegoś dowiedzieć np sięgnę po konkretne źródła a nie w0lskiego co zaprosił sobie kogoś i sobie gadają
Zaloguj się aby komentować
Ok
Wołam ekspertów i słucham analizy przedmeczowej do jutrzejszego meczu
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Hejto, pijcie ze mną kompot, pierwszy raz od 9 miesięcy to ja budziłem córke rano, a nie ona mnie o 6 rano xD
Spała całą noc!
#rodzicielstwo #dzieci
@Kredafreda To mi przypomina, jak moja córka nie obudziła się w nocy trzy dni po urodzeniu jej i ja poszłam obudzić pielęgniarkę w szpitalu, bo uznałam, że to nie jest śmieszne.
Zaloguj się aby komentować
Kibicuj Białej Gwieździe w meczu #GKSWIS i śledź transmisję w ramach PPV już za 10 zł
𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔! Aby część kwoty trafiło na konto klubu, należy kliknąć link
#wislakrakow

Zaloguj się aby komentować
Wołam ekspertów i słucham analizy przedmeczowej!
#wislakrakow #mecz
w mojej ocenie, skoro mamy okazje doskoczyć do lidera na 8 oczek z 11 to idealna okazja żeby przegrać mecz.
jeśli jednak wygramy to nic już nas nie zatrzyma
Zaloguj się aby komentować
#thelastofus jezu jaka to była nuda
Broniłem każdego odcinka, ale przy tym chciało się spać
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam to jak dziś. Słońce za oknem i świadomość, że kilkaset kilometrów na wschód latają helikoptery i następuje desant na Ukraińskie miasta.
Bywałem kilkukrotnie w Ukrainie, w szczególności podobała mi się Odessa. Piękne miasto. Gdy czytasz informacje, że rakiety spadają na miasto, które dostarczyło Ci tyle radości to jest Ci zwyczajnie smutno.
Potem szybka akcja. Sprowadzenie rodziny żony z Ukrainy. Dramatyczne sceny na granicy. Dzieci śpiące na podłogach w świetlicach.
Jedną scene pamiętam najbardziej, jak matka idąca z czwórką dzieci przechodzi przez granice i momentalnie się rozkleja czunąc ulge. Ile kilometrów przeszła? Nie wiem. Jedno dziecko na ręce, trzy obok. Strażnik graniczny zabrał jej dziecko z rąk i pomógł.
Ludzie nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Auta zostawiali w panice w lasach w strone Polski, bo nie można było dojechać do granicy.
Mam nadzieje, że ta wojna się skończy szczęśliwie, a moja córka w końcu pozna swojego dziadka, który jest w Ukrainie.
Czekam na wiatr co rozgoni, ciemne skłębione zasłony.
#ukraina #wojna
Pamietam jak oglądałem nagrania z różnych miejsc w Ukrainie i widziałem miejsca w których byłem. To robi wrażenie, jak się ogląda wojnę w jakimś „anonimowym” dla nas miejscu to nie robi takiego wrażenia, ale jak widzisz na nagraniu barykady i ślady po ostrzale w miejscu, które masz na zdjęciu w telefonie to rusza.
@Kredafreda ze 20 razy bylem. Rowniez we wschodnich miastach, Dnipro, Charkow, Nikolayev. Jak zobaczyłem co te k⁎⁎wy zrobiły z najbardziej zadbanego ukraińskiego miasta, czyli z Charkowa, jak rozwalili świetne parki rozrywki w centrum, to mnie c⁎⁎j szczelił najjaśniejszy. Popierdalasz sobie kolejką linową czy mlynskim kołem czy czymś tam jeszcze w ichnim lunaparku, a potem oglądasz te same obiekty rozpierdolone przez artylerię lub rakiety kacapow.
Zaloguj się aby komentować
Wołam ekspertów i słucham analizy przedmeczowej
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
Jezu jak się nie mogę doczekać piątkowego meczu
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować
#wislakrakow
Ogień!
Zaloguj się aby komentować
Jezu jak chujowo gramy
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować