Te zapewne nie zdobędzie tyle plusów, ale ma coś w sobie
9/1000
#memylotr


Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
Te zapewne nie zdobędzie tyle plusów, ale ma coś w sobie
9/1000
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ten to chyba mój ulubiony
7/1000
#memylotr zapraszam do obserwowania tagu!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Po wczorajszym sukcesie ledwo mogłem się powstrzymać od niedodawania nowych memasów.
Mem nr 3/1000 prezentuje się nastepująco!
Zapraszam do obserwowania tagu #memylotr

Zaloguj się aby komentować
Jako, że pierwszy memik z tagu #memylotr przyjął się wyśmienicie to leci bonus. Od jutra planuje już dodawać jeden dziennie
2/1000

Zaloguj się aby komentować
10 607,67 + 10,00 = 10 617,67
Niedzielny trening na arence w Wieliczce
Pierwsza 10km od paru miesięcy. Nie jem cukru od 4 dni. No dziś już piąty dzień. Zero słodyczy, cukru w kawie, słodkich napojów itd.
Wczoraj to już nie widziałem ludzi, a chodzące pączki. Chryste ale bym zjadł loda!
Ale bandzioch trzeba zrzucić! Kto wie. Może Maraton Warszawski?
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panie i Panowie chciałbym się z wami podzielić absolutnie najlepszym discordem do dyskusji o geopolityce i wojnie na Ukrainie.
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy.
Polecam, Kredafreda
#wojna #ukraina
Zaloguj się aby komentować
9 697,86 + 6,51 = 9 704,37
Nawet nawet. Spalamy bebzol
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
Nastał dzień dzisiejszy.
Jako kibic Wisły Kraków gorąco kibicuje Lechowi w dzisiejszej walce z Fiorentiną.
Lech to drużyna, która jako jedna z nielicznych w historii Ekstraklasy postanowiła poświęcić krajowy czempionat by walczyć w Europie! Po co? Nie wiem. Zawsze nasze drużyny prioretyzowały krajowy Czempionat.
Wracając. Życze dobrego wygranego meczu!
#mecz #lechpoznan #ligaeuropy

Zaloguj się aby komentować
Osiągnięcie rzeczoznawca? Za co to? Moge zpbaczyć gdzieś jakie można zdobyć osiągnięcia?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Osiągnięcie rzeczoznawca? Za co to? Moge zpbaczyć gdzieś jakie można zdobyć osiągnięcia?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Za duzo tu przegrywów ostatnio.
Tutaj #wygryw , a przegrywów nie pozdrawiam.
Zaloguj się aby komentować
8943,54 + 6,11 = 8949,65
Poranek i człowieka aż nogi swędzą żeby pobiegać. Ogarnąłem chałupe i córe i przed 7mą bieganko na Ruczaju. Byłem na ulicy praktycznie sam. Jak ghost town xD
Fajnie zacząć regularnie biegać. Endorfinki z rana jak śmietana
Nie wiem czemu, ale nie moge dodać postu przez bota
#sztafeta

Zaloguj się aby komentować
Wołam ekspertów tagu #wislakrakow . Jakie typy na dziś?
Zaloguj się aby komentować
8 655,74 + 3,00 + 4,00 + 4,00 = 8 666,74
Ostatnie trzy treningi. Gruby człowiek. Ciężko się biegnie, ale humor dopisuje
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
Miki Villar w wywiadzie powiedział, że Luis walczy o nowy lepszy kontrakt w Wiśle
Wysoka szansa więc na Ekstraklasa = Luis Fernandez w Wiśle na dłużej :)
#wislakrakow
Zaloguj się aby komentować