51/1000
#memylotr
Ciekawe czy w książce jest informacja, czy Sauron spał


Przyszedłem tu wrzucać memy i pić kawe, właśnie skończyłem pić kawe
51/1000
#memylotr
Ciekawe czy w książce jest informacja, czy Sauron spał

Zaloguj się aby komentować
21 024,78 + 7,00 = 21 031,78
Dół góra dół
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
20 703,45 + 5,00 = 20 708,45
Jezu, jak cudnie, dzięki Górole za te arenke
Pewnie ją wybudował jaki Włodzimierz Bachleda Curuś Tetmajer
5 kilosów, ale już nogi bolą coś, jutro przerwa, a pojutrze coś dłuższego
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
20 562,74 + 3,00 = 20 565,74
3x1km tempem 5.00
Pogoda koszmar, fajnie, że nabieram pewnej regularności, bebzol dalej jest!
Dam znać jak zniknie, miłego piątunia
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie do Was!
Mieszka tu ktoś na wypizdowie do 20k mieszkańcow gdzie do Większego miasta typu Wrocław/Toruń jest wiecej niż 30km?
Jak się żyje? Nie nudzicie się?
@Kredafreda mieszkałem z rodzicami w mieście powiatowym 15k mieszkańców, teraz mieszkam w wojewódzkim. Oguem to w dużym mieście mieszka mi się lepiej, jednak nie jest to jakaś przepaść. W takiej pipidowie masz większość usług potrzebnych do codziennego funkcjonowania. W moim przypadku praca również nie jest problem. Największy problem dużych miast, to ceny nieruchomości. Gdybym chciał kupić własne lokum, to raczej szukałabym czegoś w mniejszym ośrodku, niekoniecznie w małym mieście powiatowym, ale w granicach 60-80k mieszkańców, bo tam cen jeszcze nie powaliło.
Zaloguj się aby komentować
Ej ludzie? Robimy jakieś #hejtoparty w #krakow ?
Zaloguj się aby komentować
#sztafeta
20379,43 + 10 = 20389,43
No pogoda dopisuje, bebech wywalony bez koszulko biegłem.
Do 5 km super, chyba biegłem pod wiatr i fajnie chłodziło.
Niestety od 5km, zdałem sobie sprawe, że chyba porwałem się na za duży dystans po takiej przerwie.
Dodreptałem do końca i supcio

Zaloguj się aby komentować
@VonTrupka Niestety wrubas galaszek ceni sobie koszulki, ale jak do wywalania masz Jagiełłę, to masz - https://www.kapitanbomba.pl/produkt/koszulka-biala-slonce-plaza-cieple-wygazowane-piwo/
Zaloguj się aby komentować
20192,12 + 3 + 4 = 20199,12
#sztafeta #bieganie
Eh zmotywowałem sie do bieganka. Zobaczymy co to bedzie dalej.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Do baru wchodzi antyszczepionkowiec, neofaszysta, zwolennik Putina, przeciwnik 5G i miejscowy przygłup - a to dopiero pierwszy z kandydatów Konfederacji.
#polityka #bekazkonfederacji
Zaloguj się aby komentować
Wszystko przez słaby gulasz
49/1000
#memylotr

Zaloguj się aby komentować
Spokojnej niedzieli jak u Balroga
48/1000
#memylotr - Obserwuj tag ziom!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Te chłopy i baby jak u Was z gotowaniem w domu?
Gotuje bardziej baba?
Bardziej chłop?
Po równo?
#rodzina #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Gandalf ewidentnie skipował robienie bicków i barków
#memylotr
46/1000

Zaloguj się aby komentować
45/1000
To zdecydowanie byłem ja xD
#memylotr

Zaloguj się aby komentować