
Airbag
- 541wpisów
- 1222komentarzy

Zaloguj się aby komentować
No właśnie, co? xDDD
Szatanie, daj mi siły, bo mnie zaraz szlag trafi przez ten złom służbowy...
Tnie się grat niemiłosiernie, nie cierpię go używać
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Chcem. xD
Bawił się ktoś w zbieranie hachette?
#traktorki

Zaloguj się aby komentować
Najgorzej jest zacząć znaczyć trzebież.
Jak już zaczniesz to dopiero deszcz cię z lasu wygoni.
Nawet durne dwumetrowe chaszcze nie przeszkadzają.
Telefon, dj tęga knaga, skürwysyński bass, i hektary ubywają.
#blog #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt Wielkanocnych!
A nie, czekaj, mi i przyrodzie się troszkę pomieszało xd
#lesnapracbaza #przyroda
Już dwa tygodnie temu pokazały się bazie

Zaloguj się aby komentować
Rzeczy, które należy zrobić w okresie świątecznym:
- zjeść karpia.
- wsadzić sianko pod obrus
- ubrać choinkę
- Zaj3bać kilka metrów papierówki świerkowej, BO CZEMU NIE.
To nieźle ktoś się bawił, już nie mam siły do tych łajz złodziejskich...
O jebaneeeeee, mogłem wziąć urlop dziś i byłbym uśmiechnięty, a tak od samego rana humor zepsuty...
#lesnapracbaza #pracbaza #las
Edit: zdjęcie podmienione #humorzepsuty

Zaloguj się aby komentować
Kleszcz złapany dzisiaj.
Zaraz to ścierwo cały rok będzie grasować.
Pierwszy spotkany w lutym, ostatni pod koniec grudnia.
Przecież to jest nieśmieszny żart. I weź tu do emerytury nie złap j3banej boleriozy. I tak jestem w szoku, bo niedawno robiłem badania i wyszło, że jeszcze jej nie mam.
Już mam jedną chorobę neurologiczną, za drugą podziękuję. To nie pokemony, że złap je wszystkie.
Kolega złapał w tym roku, rozłożyło go na łopatki, a leki rozwaliły mu wątrobę. Żeby było śmieszniej graniczymy ze sobą.
Większość znajomych miało tę przyjemność, że dostąpiło zaszczytu ugryzienia przez zakażonego kleszcza.
Jak wyjdzie szczepionka na to gówno od razu idę się szczepić.
Wnerwiłem się okrutnie. Już pisałem wpis podsumujący rok, ale zauważyłem tego jegomościa maszerującego po spodniach.
C#uj mu w d⁎⁎ę i na imię.
#lesnapracbaza #pracbaza

Ciekawostka: po angielsku borelioza nazywa sie: "Lyme diesease" ze wzgledu na to, ze w latach 70. XX wieku zaczeto zauwazac jej objawy u ludzi mieszkajacych wlasnie w okolicach miasta Lyme i Old Lyme. Niektorzy lacza powstanie tej choroby z wojskowym laboratorium zajmujacym sie bronia biologiczna, ktore znajdowalo sie na wyspie: Plum Island, ktora znajduje sie w odleglosci kilkunastu kilometrow od Old Lyme.
Zaloguj się aby komentować
W sąsiednim mieście jakiś czas temu otworzyli McDonalda. Czasami zdarza mi się w nim jeść.
Dlaczego o tym wspominam? Bo na siedem wizyt cztery razy otrzymałem niepełne zamówienie xd
Rozumiem jakby mieli zapierdol, że nie wiadomo w co ręce włożyć, jak w avenidzie, gdy tłum wypadnie z pociągu, albo jakaś wycieczka z powiatówki wpadnie po wizycie w kinie. Ale nie, zazwyczaj max 10 osób w lokalu jest.
Zawsze chodzi o frytki.
Mi to nie przeszkadza, bardziej mnie śmieszy, (przynoszą sam keczup bez frytek, komicznie to wygląda). Jednak rozumiem, że dużo osób może się wnerwić, wpadają na szybkości, chwytają zamówienie i dalej w drogę, a tam sam keczup, do wypicia chyba xdd
Trochę czasu już działają, wydaje mi się, że już powinni wyeliminować takie przypadki.
Jednak dziś powtórka z rozgrywki. Kobieta przynosi zamówienie, znowu bez ziemniaków xd
#mcdonalds #

Zaloguj się aby komentować
W instrukcji obsługi Fiata seicento nie ma wzmianki o tym, że nie można nim ciągać czubów świerkowych xddd
Świerk padł na drogę pożarową. Musiałem go usunąć. Niestety nie można go było wepchnąć do rowu, bo rowy muszą być czyste.
Przeciągnęłam go 30 metrów do najbliższego zjazdu, będzie mi łatwiej ciągać kawałki do lasu.
Dlaczego podczepiłem go od przodu? Bo z tyłu zgniło oczko mocowania haku. Xdd
Chłop zrywa sajakiem, śmiechu warte...
Tysiąc kuniii bez zakucia!!
Xd
#las #lesnapracbaza #pracbaza #samochody

Zaloguj się aby komentować
Jedną z fajniejszych rzeczy w graciorze jest to, że po wyjęciu kluczyków gasi światła, przez co nie da się go zostawić z włączonymi.
A miałem kilka takich sytuacji przy innych samochodach xd
No i tu się fajne rzeczy kończą xd
Nie no, plusem też jest to, że jest.
Do minusów można zaliczyć fakt, że prowadzi się jak taczka xd
Golf też cudem techniki nie jest, ale w porównaniu do Fiata to płynie po drodze ( w dobrym tego słowa znaczeniu)
Aaa, zapomniałbym, największą wadą graciora jest brak zegarka, boże (lub szatanie jak kto woli) jak mi to przeszkadzało.
Kupiłem jakiś badziew w Lidlu, robi robotę.
Pierwsze testy terenowe sajak ma już za sobą. Wyszło, że tył jest za lekki i rzuca nim jak szmatą. Najlepszym rozwiązaniem byłaby szyna kolejowa w bagolu. Niestety nie mam takiej na stanie. Zaplikowałem dwa worki cementu i też jest dobrze. Teraz idzie jak po sznurku. Inna sprawa, że czuję każdy kamień pod kołem.
No i ostatnio zepsuł się czujnik poziomu paliwa, strasznie mnie to wnerwia xd
#lesnapracbaza trochę #pracbaza

@Airbag wszystkie włoskie auta tak miały, że świtała gasły z kluczykiem. Dla mnie super bo nie zapominałem włączać. Pokrętło zawsze było na włączone i tyle. Teraz mnie irytuje w innych to, że trzeba pamiętać o włączaniu. A często nie da się nic przerobić bo to nie jest zwykły wyłącznik tylko sterowanie odbywa się gdzieś przez kompa.
Zaloguj się aby komentować
No to najechane...
Niech se leży, my tego ruszać nie możemy
#lesnapracbaza #polskiedrogi #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czasami człowiek traci wiarę w ludzi. Zrywkarz poukładał mygły nieodebranego drewna i ma radość z życia.
Ciekawe jak ja mam je teraz pomierzyć. Średnicę środkowe to chyba z powietrza wezmę.
Co za gamoń, ludzie pracują całe życie w lesie, a i tak potrafią takie coś odjebać. I to cała składnica tak ułożona...
#lesnapracbaza #pracbaza #las

Zaloguj się aby komentować
Jak zmyć durny marker szukaj
Zaloguj się aby komentować
Stos gałęzi świerkowych.
Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! #pdk
Pierwszy raz w życiu odbieram gałęzie świerkowe, że też się komuś chciało...
#lesnapracbaza #las #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kierowca będzie miał wyzwanie cofnąć do sosny.
Człowiek wraca z kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe i od razu do roboty gonią... xd
Jedna rzecz nie podoba mi się na tym zdjęciu, może ktoś zgadnie jaka xd
#lesnapracbaza #pracbaza #las

Zaloguj się aby komentować
Dziś w pracy musiałem zrobić 200 km na strzała.
Ale to była męczarnia xd
Kiedyś człowiek mógłby jeździć byleby paliwo w baku było, teraz czuję się gorzej przetyeany niż jakbym zrobił 15 km po lesie xd
Wziąłem auto ojca, bo graciory może i by przejechały trasę, ale mogłyby wystąpić inne nieprzyjemności.
W sumie sajakiem to by była mordęga, jak on z tobą walczy cały czas. Golf może i jest wygodniejszy od aczwórki, ale ten dziadowski silnik spaliłby z dwa razy tyle.
Samochód potrzebny od zaraz xd
Taki inny wpis z pracy xd. Przyjechałem pół godziny przed czasem, posiedzę sobie w samochodzie.
Btw, durna nawigacja Google zakłamuje dozwolone prędkości, Kilka razy chciała mi świnię pod nogi wrzucić. Policjanci mieliby radość, gdybym nie patrzył na znaki.
Btw2 białe zegary są dużo ładniejsze w aczwórce
#lesnapracbaza #blog trochę przestroga przed #mapygoogle

A ja się nie zgodzę - w raz z rozwojem technologii i sukcesywna zmianą aut widze za⁎⁎⁎⁎stą poprawe w byciu wypoczętym po jechaniu 1200-1500km na strzała xD owszem 1200km jadąc non stop 180-220 wyssie z Ciebie całą energię. Ale jadąc 130 na wyjebce i skupieniu w stosunkowo nowym a na pewno w w jakimś wygodnym aucie - wysiadasz tak prawie samo jak wsiadałeś 12h wcześniej😅
Zaloguj się aby komentować
Pięć minut z życia łosia
Stacja pierwsza. Jakiś gamoń zatrzymał się sajakiem na drodze, olać go.
#lesnapracbaza #las #pracbaza #zwierzeta

Zaloguj się aby komentować
O nie, youtube przebił się z reklamami przez brave
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#youtube #brave #jebacbiede

Zaloguj się aby komentować