Od dzisiaj 6 nowych państw dołącza do XGPU rodzinnego.
Beginning today, Xbox players in Chile, Hungary, Israel, New Zealand, South Africa, and Sweden will be able to join a plan that enables up to five friends and family members to share Game Pass Ultimate benefits. These countries will join the players participating in the plan in Colombia and Ireland.
nie dosc ze samym zrobieniem gry wywolali polacki bol d⁎⁎y to jeszcze w samym openingu jebneli pomnik tupolewa XD ogolnie jeden z lepszych openingow w fps w ostatnich latach, klimaty pray/bioshocka
Jak widać deal z Nintendo i Nvidia na 10 lat podpisany...robi się ciekawie!
"Już kilka godzin temu informowaliśmy o nawiązaniu współpracy Microsoftu z Nintendo, ale to nie koniec – korporacja właśnie potwierdziła, że NVIDIA w pełni wspiera transakcję z Activision Blizzard. Wszystko za sprawą nowej umowy.
Microsoft potwierdził, że wszystkie gry Xboksa dostępne na PC trafią do GeForce Now! Usługa ma już 25 mln graczy, którzy na pewno chętnie zapoznają się z kolejnymi produkcjami – w przyszłości mogą to być gry z serii Call of Duty."
@Tylko_Seweryn Na PPE w komach widać. Boli niesamowicie. 120mln obecnie bawi się w COD. Po przejęciu wzrośnie o dodatkowe 150mln graczy... W dodatku MS swoje gry daje na Switch i w chmure konkurencji. Jak widać w ciągu najbliższych lat sytuacja z cenami itd będzie jak najbardziej stabilna i na tyle czasu by konkurencja mogła swojego coda czy coś wydać.
Jakoś tak nie "czuję tego" o ile w trailerach diablo III mnie oczarowali jako kogoś kto nie grał w diablo 1 i 2, to tutaj nie widzę nic nowego, nic co by mi mówiło idz zagrać.
Jak gra jest wystarczająco dobra obroni się sama. Lewaki którzy krzyczą na Hogwarts Legacy i prawaki by nie brać Atomic Heart mają gówno do gadania bo gracze sami zagłosują portfelem.
@aarahon przecież są nagrania ze streamów, ludzie wchodzili na streamy osób, które pokazywały grę i ich wyzywały. Powstała nawet strona (już zawieszona), gdzie wrzucali info kto streamuje Hogwart. Wiadomo, że takie osoby nie chcą tego własnymi twarzami promować. Rowling niedawno wygrała proces z człowiekiem, który jej na Twitterze napisał, że jest nazistką (ze względu na podejście do tematów trans). To nie jest tak, że ten temat nie istnieje w rzeczywistości i jest tylko wykorzystywany jako materiał promocyjny.
Na Reseterze, czyli dużym forum o tematyce gier wprost napisali, że dyskusji o HL nie będzie, tutaj masz wpis:
@gawafe1241 " prawaki by nie brać Atomic Heart " - nie prawaki/lewaki tylko debile. btw nie wiem czy wiesz ale glowna sila prowojenna jest lewica w usa a "prawaki" wg narracji debili w polskim interenecie to wiadomo - proroscyjscy szpiedzy itd
@Cinkito Hubsona też wyzywają a robi live z GTA. Cóż, problem ten wykorzystywany jest do promocji i tyle. Nie dziwne że nikt z branży nie chce u siebie takich dyskusji.
@KingofKings mimo że jestem fanatykiem diablo (2) to w życiu tego gowna nie kupię. Już po trailerach widać że to będzie kontynuacja D3, czyli crap i zawód.
Cześć, dziś ma premierę nowy podcast o grach i ogólnopojętej popkulturze, gdybyście mieli ochotę sprawdzić to wszelkie info poniżej:
Podcast wbrew pozorom nie traktujący o losach futrzastych zwierzaków budujących z wysiłkiem tamy (ale mamy Futrzaka!).
Tak naprawdę to czterech chłopa w składzie Ksenon, Emsat, Futrzak i Mati gada sobie o grach wideo i innych wytworach popkultury, które pożerają w wolnym czasie. Znajdzie się również miejsce na omówienie newsów oraz tematy felietonowe, które nasze bieżące doświadczenia ujmują w szerszym kontekście.
Na Twojej ulubionej platformie podcastowej znajdziesz nas co dwa tygodnie!
oraz na wszystkich popularnych platformach podcastowych, znajdziecie go jako oczywiście Spocone Bobry.
Pierwsze drewno za tamę... czy jakoś tak to szło.
W tym odcinku zapalamy świeczki na grobach kultowych wydarzeń branży gier, toczymy walki międzypokoleniowe oraz próbujemy opanować nerwy będąc wyzywanymi od xbotów i gdy obrażają Residenta. Głównym tematem dyskusji stają się rimejki - ich rola w dzisiejszym giereczkowie oraz nasz stosunek do ich powstawania (spoiler: emsat krzyczy na chmury).
NEWSY:
-Microsoft, Nintendo i Sony nieobecne na E3
-The Crew 3 i obecna sytuacja Ubi
-Spersonalizowane zniżki w MS Store
-SkyShowtime w Polsce
-Embracer sprzedaje prawa do Tomb Ridera Amazonowi za 600 baniek, Netflix wydaje grę z Larą
-Coalition kasuje dwa projekty, full focus na Gears 6
-PowerWash Simulator Final Fantasy DLC
<br />
GIERECZKI
-Raft
-Monster Hunter Rise vs Wild Hearts
-Hi-Fi RUSH
-Hogwart's Legacy
-God of War Ragnarok
<br />
FILMY, SERIALE, INNE
-Everything Everywhere All at Once (Wszystko wszędzie naraz)
-The Last of Us
-Remake'i gier - w pytę czy zaorać? Ogólna kondycja giereczkowa
Czy mozna z trzech konsol zrobić ten trik z konsolą domową? Jeden z nas kupuje gierke a mamy ją we trzech? We dwójkę już ogarniam i tak się zastanawiam
@DzielnyToster Bardzo przyjemna gierka taki cod z umiejętnościami z Overwatch wzorowane na postaciach z Ubisoftu. Myślę, że ta gra może odnieść tymczasowy sukces w porównaniu do ostatnich gier f2p od Ubisoft. Kwestia jak będą dodawać zawartość po premierze. Gierka podobno w tym roku ma wyjść. Mapy/tryby czy stan techniczny oceniam na bardzo dobry na tym etapie. Troche balansu i stabilności jedynie trzeba i będzie ok.
@KingofKings To znaczy wiem co to, bo sam teraz gram, ale byłem ciekaw jak Twoje wrażenia Jak na tak wczesny etap, to gra się jak dla mnie mega dobrze i mocno czekam na premierę.
Tomeczki, wyjaśnicie mi krok po kroku o co chodzi z konsolą domową na xboxie i jak to zrobic? Kupuje chrzesniakowi Xboxa series X, ale słyszałem że można zrobić tak że może grac w gry które ja posiadam na swoim koncie i korzystać z mojego gamepassa, nawet wtedy kiedy ja gram w konkretną grę czy gre z gamepassa. Chrzesniak w Polsce, ja Holandia. Poprostu traktuje się nas jako osobne byty? Jak to zrobić? Oszczędziłbym na kupowaniu mu tych samych gierek i razem pobiegac z gowniakiem w Elden Ringu brzmi kusząco
@KingofKings właśnie czekalem na tą rodzinkę, tylko boje się że stracę dostęp do swojej konsoli bo gowniak coś kliknie i będę musiał grzać z Holandii to Polski jak ustawie te domowe xD
@Tylko_Seweryn a chciałbyś żeby ukróciło? Nie zadawaj niepotrzebnych pytań. Tak, z GP też działa. Ziomkowi się skończyło, a działa mu dalej bo mam do końca marca.
Niech mi ktoś wytłumaczy bo nie czaję, czemu w serwisach typu Metacritic / Opencritic (i innych podobnych) "premierowe" wydanie #gry ma na przykład ocenę 8.4 a wydanie "kompletne" ze wszystkimi DLC i patchami ma już ocenę 7.8, nie mówiąc o jeszcze innej ocenie na PC? Co tu jest gurwa grane? ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Gry są drogie więc nie chcesz wtopić pieniędzy w byle gówno więc kierujesz się ocenami recenzentów / użytkowników i wychodzą takie kwiatki. W takim razie JAK szukać dobrej jakości gier na #ps5 ? Normalnie idzie pierdolca dostać. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
@gawafe1241 no dzisiaj to najlepiej oglądać na twitchu i samemu oceniać, na pc to jeszcze czytam recenzje i dyskusje na steam, bo nie mam kompletnie zaufania do recenzji w serwisach growych
@gawafe1241 "premierowe" wydanie #gry ma na przykład ocenę 8.4 a wydanie "kompletne" ze wszystkimi DLC i patchami ma już ocenę 7.8
Może patch coś zepsuł, może DLC zmienił rozgrywkę na gorszą, albo za mało wniósł aby był warty swojej ceny.
nie mówiąc o jeszcze innej ocenie na PC?
Takie coś często się dzieje jeżeli gra jest portem z konsoli. Nieprzystosowane sterowanie, grafika na sztywno taka jak na konsolach, bez możliwości polepszenia.
kierujesz się ocenami recenzentów / użytkowników
Płatnych recenzentów i użytkowników co zjadą grę do zera bo nie podoba im się jeden aspekt? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK szukać dobrej jakości gier
Moim zdaniem to oglądać gameplaye i poczytać trochę o grze po premierze czy nie ma jakichś błędów, niedociągnięć.