Czekaj, czekaj. Czy teraz wykop jara się kto został wybrany na marszałka, gdzie te wybory są c⁎⁎ja warte bo zostaną odrzucone na pierwszym posiedzeniu?
I komentują że opozycja się ułożyła z PISem ? xD
#wykop #polityka

Czekaj, czekaj. Czy teraz wykop jara się kto został wybrany na marszałka, gdzie te wybory są c⁎⁎ja warte bo zostaną odrzucone na pierwszym posiedzeniu?
I komentują że opozycja się ułożyła z PISem ? xD
#wykop #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wykopki to sa glupsze niz ustawa przewiduje xD tutaj gosciu wymyslil historie z dziewczyna i psem. Nikogo nie zdziwilo oczywiscie, ze sklep udostepnil nagrania z kamer, kolesiowi, ktory nawet nie zgubil psa tylko chcial sobie obejrzec co sie stalo xD juz widze jak Rossman wpuszcza na swoje zaplecze kogos kto nie jest pracownikiem i nie ma zgloszenia na policji xD
Oczywiscie byla to kolejna swietna okazja zeby powyzywac kobiety. XD
Tak samo akcja z Łukaszem Litewka, gdzie stwierdzili, ze jakies Julki sie splakaly, bo nie popiera on aborcji xD akurat znam osoby, ktore glosowaly na tego Pana i popieraja takie samo rozwiazanie jak ten pan.
Ale chlopcy z wykopu znow wymyslili jakis nieistniejacy problem bo ktos w wyborczej tak napisal - to jak wiadomo musi byc prawda xD
Musze przestac tam wchodzic, bo ludzie siedzacy tam nie sa tylko zaburzeni, ale rowniez przerazliwie glupi xD
#wykop


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Elita internetu, creme de la creme portali społecznościowych, frifinkerzy odporni na jakąkolwiek manipulację nie rozpoznają trollkont, nawet jeśli mają różne nazwiska, różnie pisane, z różnymi ikonami.
Na #wykop stabilnie

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ok więc jakaś dziewczyna na wykopie żali się, że jej koleżanka zaszła w ciąże z jakimś chłopakiem, a ten tu cytuje
A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać
Reakcja wykopków oczywiście nie zaskakuje. Mówiąc krótko dziewczyna sama sobie winna bo słabego partnera sobie znalazła. Wyobrażacie sobie odwrotną sytuacje gdzie to chłopak jest w sytuacji, że dziewczyna chce się z nim rozstać ze wzgląd na ciąże? Aż ciekawe ile to komentarzy ze wsparciem by było i pisaniem jakie to kobiety złe i niedobre xD?
#przegryw #wykop #bekazwykopu #bekazpodludzi
@Al-3_x widziałem i co w tym dziwnego?
On bez gumy, ona bez tabletki i się stało.
On ucieka od odpowiedzialności, a ona samotna matka.
Kto ryzykuje zdrowiem, życiem i swoja przyszłością?
A dziecko bez ślubu w przypadku kobiety to proszenie się o kłopoty.
Żebyś zrozumiał jako facet: jedziesz samochodem na łysych oponach letnich, a ulica oblodzona i zaśnieżona. Wpadasz w poślizg, rozbijasz wóz. To twoja wina, czy służb miejskich?
Zaloguj się aby komentować
#wykop
Dobry dzień
Nie, nie wbijam tu mam bana na wykopie xD
Jakis czas temu wspominałem, że zamierzam komuś utrzeć nosa. Dwa tygodnie po wyborach to chyba dobry czas.
Machina powoli idzie w ruch. Co z tego wyjdzie? To już nie ode mnie zależy, sporo różnych rzeczy mam udokumentowane.
No i tutaj do was akcja, sporo byłych wykopów, jak macie jakieś kwity na powiązania z Orlenem, SSP, web archive jak manipulują to możecie mi podsyłać. Może czegoś nie mam, o czymś nie wiedziałem. Sprawozdania finansowe itd..
Z ciekawostek pan B. zrobił w lipcu kolejna spółkę xD
Zaloguj się aby komentować
Po obrażeniu się na moderację od 5 lat nie wchodziłem na wykop. Ostatnio zastanawiając się gdzie zacząć pisać wszedłem tam i zapytałem czy coś się z moderacją poprawiło, odpowiedziano mi że jest jeszcze gorzej. Zapytałem się gdzie można normalnie pogadać odpowiedziano mi że na hejto. Ale zwróciło moją uwagę zmiana wyglądu wykopu, nim z stamtąd odszedłem wyglądał inaczej, ten kto teraz to projektował pod względem użyteczności to jakiś analfabeta ergonomii. Nasza klasa 20 lat temu była bardziej czytelna niż ten syf Wykop. Tragedia… #wykop #oswiadczeniezdupy #ux
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem na wykopie...
#heheszki #internet #wykop #finanse

Zaloguj się aby komentować

Spółka zarządzająca platformą społecznościową Wykop w zeszłym roku miała 123,3 tys. zł straty, bo przy niewielkim wzroście wpływów jej koszty podskoczyły o 62 proc. Ujemną rentowność zanotowała pierwszy raz od sześciu lat #wykop #internet #ciekawostki
Na #wykop niezły back to the future, back to the roots - zachód upada przez islamizacje #bekazprawakow #bekazkonfederacji
baboki z chochołami znowu schizofreników prześladują, mam nadzieje że uda się dofinansować #psychiatria
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy w związku z przegraniem PiSu #wykop zostanie uspołeczniony czy reprywatyzowany?
#polityka #heheszki #hejto
Zaloguj się aby komentować
Na wykopie stabilnie: artykuł z radia maryja, cytujacy marsz info, który cytuje w sumie c⁎⁎j wie kogo bo nie zaznaczyli "USA: Mężczyzna zwolniony z pracy za sprzeciw wobec ideologii LGBT".
Został zwolniony za nieprzestrzeganie dress code xD nie chciał nosić wskazanych kolorów koszul (błękitnej lub brązowej). W samym stanie pracodawca może cię zwolnić ot tak bez podawania powodu, więc historia pewnie jest zmyślona przez samego biedaczka.
W komentarzach związali to jakoś z nadchodzącymi rządami koalicji opozycyjnej xDDD
#wykop
Zaloguj się aby komentować
Wszedłem z ciekawości na #wykop i muszę powiedzieć że to jest przerażające jak idioci z konfederosji zinfiltrowali ten portal.
Jak się widzi jak są aktywni to można pomyśleć że oni stanowią poważną część społeczeństwa. A ostatecznie to jest 6% tych co głosowali, więc jakiś ułamek.
Przerażające jest to jak sobie pomyślisz jak zaangażowani oni muszą być w kreowanie tej rzeczywistości że oni są liczącą się siłą społeczną.
Wykop powinno się zaorać, ale z drugiej strony to gówno prawdopodobnie przyjedzie wtedy tutaj obrzydzać ludziom życie.
#wybory #bekazpodludzi #hatfu
"Przerażające jest to jak sobie pomyślisz jak zaangażowani oni muszą być w kreowanie tej rzeczywistości że oni są liczącą się siłą społeczną."
To samo zboczeńcy czy inne feministki. W internecie ma się wrażenie, że to pół Polski, ale ich przedstawicieli jest po prostu najwięcej w dużych miastach. Więc pewnie pijają kawy w Starbucksach i piszą blogi xd
Zaloguj się aby komentować
Jestem ciekaw czy Mariusz kleopatrixx nadąża z gotowaniem bigosu xDDD
#wykop #polityka
Zaloguj się aby komentować
Mam nadzieję, że prześwietlą też wypok i ich romans z orlenem.
#wykop #polityka #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
PiS do więzienia. Polskie orły dostają w d⁎⁎ę od potężnej Mołdawii.
Konfederacja wywróciła się o jakiś stolik z Ikei i sobie głupi ryj rozwaliła
Biauek traci sponsora
Cóż za piękny wieczór.¯\_(ツ)_/¯
#mecz #wybory #bekazkonfederacji #konfederacja #heheszki #poliityka #jebacpis #tvpis #wykop
Zaloguj się aby komentować