Jak myślicie? Dać go, żeby wyżej skakał? Została podstawka do zrobienia, kilka detali i banner.
Lord Invocatus, World Eaters
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Jak myślicie? Dać go, żeby wyżej skakał? Została podstawka do zrobienia, kilka detali i banner.
Lord Invocatus, World Eaters
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


@siRcatcha myślę że jak się boisz o względy khorne to tylko jeden branding wchodzi w grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do podstawki - myślę że super pomysłem jest zrobienie jakiegoś kamiennego podwyższenia z którego by skakał. Jak patrzę na swoją kolekcję to robienie płaskich podstawek dla bohaterów to był błąd, bo mogliby się bardziej wybijać z tłumu.

Zaloguj się aby komentować
Witajcie, miłośnicy mroku, fani Warhammera 40K, i wszyscy, którzy cenią sobie modelarstwo z odrobiną grozy!
Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Wam dzisiaj moje najnowsze malarskie dzieło. Zapraszam Was do świata pełnego ciemności i przerażenia, gdzie przedstawiam Wam figurkę
Jako bezpośredni sukcesorzy Blood Angels, Flesh Tearers są jednymi z najbardziej srogich i nieustraszonych zakonów Space Marines w całym uniwersum Warhammera 40K. To zakon, którego na galaktycznych polach bitew z równą trwogą obawiają się wrogowie jak i sojusznicy. Zgodnie z tą ideą ich kapitan został przeze mnie przekształcony w istotę wprost wychodzącą z najciemniejszych koszmarów. Stylizacja na wampira/zombie z klasycznych horrorów nadaje mu unikatowego, mrocznego charakteru. Jego pancerz i detale zostały pomalowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, by wydobyć z niego atmosferę strachu i grozy, jednocześnie zachowując bojowego ducha jego zakonu.
Na polu bitwy, ten mroczny wojownik z Jump Packiem, porusza się z zaskakującą zwinnością i brutalnością, przypominającą ruchy nieumarłych z dawnych filmów grozy, co czyni go prawdziwym arcydziełem zarówno na polu bitwy, jak i w kolekcji każdego fana.
Zapraszam Was do zapoznania się z pełną galerią zdjęć tej przerażającej postaci na mojej stronie:
https://noocnikpaints.com/wh40k-flesh-tearers-captain-with-jump-pack-prezentacja/
Zachęcam również do obserwowania mojego profilu na Instagramie, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia moich najnowszych projektów:
https://instagram.com/noocnikpaints/
Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu równie mrocznych, hobbystycznych inspiracji oraz udanego weekendu!
#fleshtearers #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #horror #scifi #noocnikpaints


Zaloguj się aby komentować
Kharn the Betrayer gotowy.
Ostatnia fotka sprzed malowania.
#warhammer40k #ciekawostki #modelarstwo #hobby




Zaloguj się aby komentować
Jestem pisarzem amatorem i już od jakiegoś czasu myślałem nad podzieleniem się swoją twórczością.
Tutaj praca mocno inspirowana uniwersum warhammera 40k stąd ten podniosły wręcz patetyczny ton.
"Nienawiść w rękach mych; niczym tarcza, niczym miecz, podporą wiary mej; by zdobywać, by być, by nie lękać nigdy się.
Grubość ichnia siłę dzierży sterowana wolą mą, gdzie miłość szepta ciepłym światłem powód, i jakość drogi mej.
Na skrzydłach chwały odrywam się od potrzeb, od rozterek, od przeszłości; by nie zawodzić duszy swej.
A gdy przyjdzie moment próby i bez trwogi stanę w szranki; wieczność świadkiem, nie poddam się do ostatnich sekund chwil."
#tworczoscwlasna #warhammer40k #duchowość
Zaloguj się aby komentować
Kharne the Betrayer. Zrobiłem podstawkę:epoxy i wciul czaszek, baza to czarny spray AK, na to AK Golden Armor, całość potem dry brush Stromhost Silver od citadel. Jutro zaczynam powoli malować
@wombatDaiquiri: to w takim razie jest faza 'przed'
#warhammer40k #ciekawostki #modelarstwo #hobby



Zaloguj się aby komentować
Berzerki gotowe
#warhammer40k #ciekawostki #modelarstwo #hobby

Zaloguj się aby komentować
Jestem raczej fanem D&D, ale ostatnio zacząłem się interesować Warhammerem i chciałbym zgłębić jego świat.
Możecie polecić jakieś książki dla osoby kompletnie nieobeznanej z tym uniwersum, od których warto zacząć?
Z góry dziękuję!
#warhammer #warhammer40k #ksiazki
@Jarosuaf HH to jest nadseria spośród wszystkich książek z WH40K, ale ja bym to jednak kompletnemu laikowi odradził. Za dużo tam rzeczy, które bez podstawowej wiedzy są niezrozumiałem.
Jak już z Abnetta coś, to bardziej Eiesenhorn jak Duchy Gaunta.
A generalnie tak ja w przypadku Warhammera Fantasy wspomnianego przez @Dzemik_Skrytozerca , podręczniki rpg- Wrath of Glory i Darke Heresy mają polskie wersje. Zalecam Wrath of Glory, dość ogólnikowe, ale wyjaśnia podstawowe zagadnienia i frakcje.
Zaloguj się aby komentować
No dobra ostatnich dwoch, teraz podstawki I wale krew wszedzie
#warhammer40k #modelarstwo #hobby

Zaloguj się aby komentować
No dobra troche ratowalem MOE. Wyszlo tak I juz nie ruszam no chyba ze przybrudze go bardziej.
#warhammer40k #hobby #modelarstwo


Zaloguj się aby komentować
Kolejne cztery gotowe. Jeszcze dwa I poprawka jednego.
#warhammer40k #modelarstwo #hobby

Zaloguj się aby komentować
Efekty dwóch tygodni:
Lista:
Lord Invocatus (zbudowany ,czeka na malowanie)
Kharne the Betrayer (zbudowany ,czeka na malowanie)
Master of Executions
Exalted Eightbound
2x 9+champion Berzerkers (moge je podzielic i dolaczyc do jakiegos glownego charakteru, kilka zostalo do malowania)
10 Jakhals
plan:
Angron
Rhino lub dwa (czekam, bo ma byc dnowiony release)
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj calkiem produktywnie wyszlo. Poprawki zrobie jak Bede dzialac z podstawka mi. Zostalo 6 berserkow, jeden do poprawki.
#warhammer40k #hobby #modelarstwo





Zaloguj się aby komentować
Berzerker champion 2 gotowy (prawie). Niestety musze od nowa zrobic berzerkerka, Jakhala i MoE, bo okazalo sie ze lakier zaczal reagowac no i jest lipa z nimi.
#warhammer40k #hobby #modelarstwo


Zaloguj się aby komentować
@siRcatcha chciałeś zobaczyć moje malowanie, na razie to jest prawie wszystko, myślę że jak na pierwsze figurki nie ma tragedii.
#warhammer40k #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
No dobra tyle na dzisiaj, numer dziewiec gotowy.
#warhammer40k #hobby #modelarstwo


Zaloguj się aby komentować
Berzeker numer osiem melduje sie na stanowisku.
#warhammer40k #hobby #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
No dobra, trzy godzinki i pierwsze podstawki zrobione. Kurcze podoba mi się... a tutaj jeszcze krew trzeba dac.. no bo jak tak... żeby Khorne mial sie obrazic? Jak robilem? Klej PVC, potem piasek koralowy #akwarystyka, na to black legion black contrast, jak przyschlo to wtedy pylem pigmentowym od revella: red rust, sand yellow i na koniec tu i tam green mud. No i wyszlo spoko. A i obramowka black rubber of AK XF-85.
Jak się podoba? Ma ktos moze patent na fajne zrobienie flakow czy cos? tylko bez epoxy czy innych zywic, bo mi sie nie chce ztym j⁎⁎ac za bardzo
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Kolejny gotowy, drugi squad sie powoli buduje
#warhammer40k #hobby


Zaloguj się aby komentować
Witajcie, drodzy fani Warhammera 40K, pasjonaci modelarstwa i miłośnicy kreatywnego malowania!
Dziś mam przyjemność pokazać Wam moją najświeższą pracę malarską. Przedstawiam Wam
Harlequin Troupe to elita Harlequinów, którzy podróżują po sieci Webway i wystawiają spektakularne przedstawienia, opowiadające o historii i tragicznym losie Aeldari. Ich wielobarwne strojei maski są, odzwierciedleniem ich roli i osobowości. Na polu bitwy Harlequin Troupe poruszają się z niesamowicie morderczą gracją i szybkością, zadając spektakularnie śmiertelne ciosy swoim przeciwnikom. Harlequin Troupe to artyści wojny, którzy łączą w sobie taniec, grę aktorską i walkę, a ich obecność na scenie teatu wojny czterdziestego drugiego milenium jest za każdym razem równie widowiskowa, co niezapomniana.
Całą galerię zdjęć Harlequin Troupe, jak zwykle, znajdziecie na mojej stronie:
https://noocnikpaints.com/wh40k-harlequin-troupe-prezentacja/
Zachęcam Was także do obserwowania mojego profilu na Instagramie, gdzie publikuję moje najnowsze dzieła:
https://instagram.com/noocnikpaints/
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam udanego i twórczego weekendu!
#harlequintroupe #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #gryplanszowe #noocnikpaints





Zaloguj się aby komentować
Berzeker numer szesc gotowy, plan na dzis wykonany, pierwszy squad gotowy
#warhammer40k #hobby #modelarstwo



Zaloguj się aby komentować