Skoro dzisiaj mam wolne, to moze by cos zaczac mazac?
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Skoro dzisiaj mam wolne, to moze by cos zaczac mazac?
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Zaloguj się aby komentować
To byl calkiem udany tydzien! Tylko pisanek nie zdazylem pomalowac. Ups.
#warhammer40k #ciekawostki #hobby #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
Angron skończony. Ukorzcie się przed Lordem Angronem, Czerwonym Aniołem, Panem Czerwonych piasków, Primarchem Khorna!
Kurcze troche mi zeszło nad tym gagatkiem
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby




Zaloguj się aby komentować
Dobra, już się narazie nie dotykam. Kilka poprawek dałem.
#warhammer40k #ciekawostki #starychlopwzolnierzykisiebawi




Zaloguj się aby komentować
Jakiś miesiąc temy kupiłem pierwsze figurki, potem farby i jakoś tak zleciał czas budując pierwszą armię. Pozostało dokończyć Angrona i szukać kolejnych jednostek do jeszcze większej armii. Blood for the Blkood God!
No to mogę zacząć grać
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Witajcie, entuzjaści Warhammera 40K, mistrzowie modelarstwa i wszyscy, którzy doceniają sztukę malowania figurek!
Z wielką radością pragnę dziś przedstawić Wam mój najnowszy projekt malarski. Oto prezentuję
Flesh Tearers Jump Pack Intercessors to elitarni żołnierze, znani z niezrównanej brutalności na polu bitwy oraz mistrzowskiego wykorzystania Jump Packs, co pozwala im na błyskawiczne przemieszczanie się i atakowanie z nieoczekiwanych kierunków. Ich zbroje pomalowałem z ogromną starannością, dbając o każdy detal, aby oddać surową i wojowniczą naturę tych żołnierzy. Kolorystyka i motywy, które wybrałem, podkreślają ich przynależność do brutalnego zakonu Flesh Tearers, a dynamiczne pozycje figurek jeszcze bardziej uwydatniają ich pełną furii gotowość do walki.
Zachęcam Was do odwiedzenia mojej strony, gdzie znajdziecie pełną galerię zdjęć tej imponującej drużyny:
Nie zapomnijcie również śledzić mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się moimi najnowszymi pracami:
Pozdrawiam i życzę mnóstwa inspiracji oraz przyjemnego, świątecznego weekendu!
#fleshtearers #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #gryplanszowe #noocnikpaints



Zaloguj się aby komentować
No to juz chyba skonczony. Dalbym moze efekt osmalonych wydechow. Ale nie wiem jak i nie umiem
Jak sie podoba?
Blood for the Blood God!
Skulls for the Skull Throne!
#warhammer40k #ciekawostki #hobby #modelarstwo




@ataxbras
Super kanał, aż zasubskrybowalem.
@siRcatcha
Napiszę o czym się nauczyłem i czego próbowałem. Przede wszystkim, polecam pokryć model lakierem bezbarwnym, np matowym, żeby ochronić pomalowaną figurkę.
Co do plam/śladów wydechu:
Najprościej jest wziąć suche pastele, kolor czarny lub mix czarnego i odrobiny brązowego. Pokruszyć, a potem pędzlem, który jest zużyty i już nim nie malujesz nałożyć ten pigment przy wydechach. Zacieraj/blenduj, aż uzyskasz efekt o jaki Ci chodzi. Na koniec to miejsce jeszcze raz lakierem z aerografu albo puszki, żeby utrwalić ten pigment aby nie roztarł się albo nie odleciał.
Alternatywnie, farby olejne, dosłownie malutka kropelka mniejsza niż główka szpilki. I jakimś pędzelkiem rozsmarowujesz w stronę w którą chcesz żeby te ślady się kierowały.
Zaloguj się aby komentować
w przerwie od Ronalda działam nad konwersją Rhino pod WE. Dodałem kolce, boczne drzwi na zawiasach, no i śwtiało w doku ładunkowym. Troche podczyszcze, dodam kilka czaszek jak przeschnie i można malować
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby



Zaloguj się aby komentować
Czwarty dzien walcze, ani jedna sekcja nie jest skonczona jeszcze, Ron to wyzwanie, ale polecam!
Updejt z frontu WE. WIP
#warhammer40k #hobby #ciekawostki #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
Drogi dzienniczku, przechodziłem koło sklepu i ten transportowiec do mnie krzyczał, kusił mnie wręcz... No to go przygarnąłem ale musze poczekać na i więcej czaszek, kolców i innych dobroci, żeby go skończyć, zacząć malować i zrobić zawiasy i światło w środku.
PS. WIP, góra w ogóle nie jest doklejona, dlatego są szpary
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Zaloguj się aby komentować
Bądźcie pozdrowieni, poskramiacze szarego plastiku i zaklinacze kostek!
Jak co tydzień, dziś również prezentuję Wam moje ostatnie dzieło malarskie. Jest nim przerażający
Flesh Tearers, będący bezpośrednimi potomkami Blood Angels, znani są jako jeden z najbardziej bezwzględnych i odważnych zakonów Space Marines w uniwersum Warhammera 40K. To wojownicy, których mroczna klątwa oraz całkowita brutalna bezwzględność budzi uzasadniony strach zarówno wśród wrogów, jak i sojuszników. W duchu tej reputacji, ich Sanguinary Priest został przeze mnie odmalowany jako istota wyłaniająca się z najgłębszych mroków. Stylizacja na wampira z klasycznych horrorów nadaje mu niepowtarzalny, mroczny wygląd. Jego zbroja w kolorze kości i wykonane z niezwykłą precyzją szaty w barwach głębokiego szkarłatu tętniczej krwi, podkreślają atmosferę strachu i grozy, a jednocześnie trafnie oddają wojennego ducha zakonu.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony, aby zobaczyć pełną galerię zdjęć tej przerażającej figurki:
https://noocnikpaints.com/wh40k-flesh-tearers-sanguinary-priest-with-jump-pack-prezentacja/
Nie zapomnijcie również śledzić mojego profilu na Instagramie, gdzie regularnie dzielę się zdjęciami moich najnowszych prac:
https://instagram.com/noocnikpaints/
Po tej odrobinie soczyście mrocznych inspiracji, życzę Wam fantastycznego weekendu!
#fleshtearers #sanguinarypriest #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #horror #scifi #noocnikpaints


Zaloguj się aby komentować
Pierwsze malowanko, kolory wstepnie odciete, cos tam nad podstawka dzialalem.
#warhammer40k

Zaloguj się aby komentować
Jedna z pierwszych figurek jaką zrobiłem
#warhammer40k #hobby #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Angry Ron zbudowany, szybko poszlo jedynie 4h... To teraz tylko malowanie zostalo.
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Tyranid z bólem pleców skończony.
Kolory są jakie są, no nie mam innych -wybaczcie
Blood for the Blood God!
wołam komentujących z poprzedniego wpisu WIP: @michal-g-1 @KLH2 @ErwinoRommelo @Fishery
#warhammer40k #hobby #modelarstwo #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
Przygda tyranida z chronicznym bólem pleców trwa.
WIP
#warhammer40k #hobby #modelarstwo #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Ostatnia szara figurka jaką mam... Angron zamówiony. Takie moje podejście do Mini of The Month.
Lokalny sklep organizuje konkrus na malowanie. Spróbuje sił
#warhammer40k #hobby #modelarstwo #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Armia gotowa, to wrzuce wszystko w jednym poście. Jak się podoba?
World Eaters -970pkt
-Lord Invocatus
-Kharn the Betrayer
-Master of Executions
-2x10 Berzerkers
-10Jakhals
Jestem całkiem zadowolony, pierwszy raz budowałem i malowałem figurki. Tym bardziej jestem happy, bo patrząc na to co widziałem na różnych stronkach, instagramach czy youtube to nie ma siary
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby #gry





Zaloguj się aby komentować
Dobra, Lord Invocatus gotowy.
Odpuściłem sobie więcj krwi, nie wyglądało to dobrze - przedobrzone.
Jak wyszło?
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
Lord Invocatus, work in progress
#warhammer40k #hobby #modelarstwo #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować