Skończone:
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki


Skończone:
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Oglądając wieczorem netflixa zacząłem dłubać z resztkami jakie zostały po budowie fabryki. No i tak jakoś niechący popełniłem to.
Tym razem od początku do końca własny pomysł.
Zbiornik jest ze starego karmnika dla ptaków,poza tym, tektura, patyczki i jakieś śmieci.
Teraz tylko pomalować, dać detale i kolejny teren gotwy!
@wombatDaiquiri : niech ktoś mnie powstrzyma hahaha
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby



Zaloguj się aby komentować
No to skończyłem. Opuszczona fabryka na podstawie tutoriala od Erica.
materiały: płytki z gąbki, karton, patyczki do mieszania, gumka do majtek, wykałaczki, słomki do napojów jakieś śmieci i butelka. stoi na MDF. Malowanie pędzlem akrylami. Podkład spray.
dłubałem tydzień wieczorami.
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby





Zaloguj się aby komentować
Taki tam projekcik. Praca w toku. Zaczynam malowanie.
#warhammer40k #ciekawostki #hobby


Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyś fani #warhammer40k? Co myślicie o female custodes? Nikt nie prosił, nikt nie chciał. Babeczka dobrze gada. Po⁎⁎⁎⁎ne czasy nastały, oj po⁎⁎⁎⁎ne. Skoro kobiety, które grają i kochają młotka nie chcą takich zmian, to na c⁎⁎j w ogóle coś takiego wprowadzać? Komu to potrzebne? Czy ktoś może po prostu robi krecią robotę i rozpierdala kolejne uniwersum? A może za tym wszystkim jak zwykle stoi @rebe-szunis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Taguję #bekazlewactwa, ale wiadomo, że chodzi o tą najbardziej skrają hołotę. #warhammer #gamesworkshop
https://www.youtube.com/watch?v=hfr1yYZvPws&ab_channel=Cersela
Zmiana równie znacząca jak zmiana z "pani minister" na "ministra" albo z "na Ukrainie" na "w Ukrainie". Dużo krzyku, efekt żaden, spinają się o nią głownie ludzie których ona nie dotycz, za miesiąc wszyscy zapomną.
Osobiście, jako twardemu fanbojowi czterdziestki, wisi mi. Trochę jej w sumie nie rozumiem, bo jak już koledzy wcześniej wspominali, kobiety są bardzo dobrze reprezentowane w Mrocznym Milenium jak na przykład Aeldarskie Banshee(które według tzw. lore nie składają się wyłącznie z kobiet), Dom Esher, Komador Shadowsun czy kilka innych.
Zaloguj się aby komentować
No to zaczynam robić teren. Na start próba ze słupami. Kable z gumeki do majtek zajumanej ze szpargałów do szycia lubej
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Zaloguj się aby komentować
Skończony! Małe poprawki i podstawka z pierwszym podjeściem do ognia.
wołam: @wombatDaiquiri i @Hoszin
#warhammer40k #modelarstwo #hobby #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=WyAEBux88hw
Jako wiadomość dla świętokradcy @Okrupnik - wiesz za co
#muzyka #muzykaelektroniczna #warhammer40k
Zaloguj się aby komentować
Mini of the Month kitbash.
#warhammer40k



Zaloguj się aby komentować
No to Heldrake można powiedzieć gotowy. Pięć godzin to całkiem dobry wynik! Mi się podoba!
Bestia niczym teściowa w odwiedziny w niedzielę rano!
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby




Zaloguj się aby komentować
Witam na #michauhobby po długiej przerwie!
Będą pioruny? To będzie content.
Przez ten czas kiedy nie publikowałem na hejto, zajęty byłem malowaniem #warhammer40k
Zaczynamy od pracy sprzed paru miesięcy, Combat patrol T`au.
Generalnie nie spodziewałem się, że malowanie sprawi tyle problemów. T`au to najgorsze do tej pory figurki do malowania: białe (każda ciemne wyjechanie musi być mocno korygowane), do tego wk***ące szczeliny pancerza (postanowiłem malować je washem akrylowym a później olejnym, mam więc 2x więcej roboty). Jestem też trochę zawiedziony iż.. to kurduple -_- Są mniejsi od space marines i strasznie mi się to nie podoba.
Po czasie do tego przywykłem, lecz spodziewałem się armii 20% większej niż otrzymałem, choć być może wynika to z mojej nieznajomosci uniwersum.
Jak sprawdzają się w walce? No szału nie ma, choć, gdy przeliczyłem sobie matematycznie potencjał, wychodzi na to że jest bardzo potężny o ile przeżyje pierwszą salwę wroga i zacznie strzelać pełnym składem. T`au wymaga nieco więcej finezji i kombinowania w porównaniu z innymi frakcjami: trzeba umiejętnie rozdysponować buffy, wtedy ich strzelby są diablo skuteczne. Lecz gdy poblokują się i przeciwnik podejdzie do walki wręcz, rozpoczyna się rzeź i padają jak muchy.




Zaloguj się aby komentować
Hmmm
Myslalem, ze bedzie ciezej. Panele odciete, pierwszy wash zrobiony. No tylko, ze dol jeszcze nie tkniety.
#warhammer40k

Zaloguj się aby komentować
No to czas coś dla wsparcia z powietrza zrobić
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Uuaa... aż mnie gnaty bolą. Cały dzień- warto było.
#malowaniefigurek #warhammer40k #modelarstwo

Zaloguj się aby komentować
Skończyłem!
#warhammer40k #modelarstwo#ciekawostki #modelarstwo





Zaloguj się aby komentować
Trzy opcje na zblizajaca sie sesyjke za 1000pts. Modele sa juz do takiego stanu doprowadzone, ze mozna zaczac grac
#warhammer40k



Zaloguj się aby komentować
Jeszczed ze dwa posiedzenia i będzie skończony...
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby


Zaloguj się aby komentować
Moj zlozony skromny wklad w krwawe zniwa ku chwale Khorna. Zaczynam malowanie dzisiaj, magnetyzacja, zawiasy I swiatlo w srodku zrobione.
PS. Dla niewarhammerowcow, to land raider dlugo na jakies max 20cm
#warhammer40k #modelarstwo #ciekawostki #hobby





Zaloguj się aby komentować
Hejka, malowanie skończone. Jak się podoba?
#warhammer40k #ciekawostki #modelarstwo #hobby




Zaloguj się aby komentować