Mam wrażenie, że niektórym to obcy mógłby przed drzwiami nasrać na zielono to i tak nie uwierzyliby dopóki Pan z telewizora by tego nie potwierdził.
Idealni mentalni niewolnicy
#ufo #gownowpis
Mam wrażenie, że niektórym to obcy mógłby przed drzwiami nasrać na zielono to i tak nie uwierzyliby dopóki Pan z telewizora by tego nie potwierdził.
Idealni mentalni niewolnicy
#ufo #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jako że każda istota rozumna ma prawo do życia zgodnie ze swoją naturalną ewolucją kulturową, personel Gwiezdnej Floty nie może zakłócać normalnego rozwoju życia i kultury innego gatunku. Za zakłócenia uznaje się demonstrację wiedzy, siły lub technologii rasie, która nie jest w stanie rozumieć i posługiwać się poprawnie tą wiedzą. Oficer Gwiezdnej Floty nie może naruszyć Pierwszej Dyrektywy, nawet jeśli oznacza to zagrożenie dla jego życia lub statku, chyba że działa w celu naprawy wcześniejszego naruszenia lub przypadkowego skażenia obcej kultury.
Pierwsza dyrektywa, uniwersum Star Treka #startrek #ufo #kosmici #nauka
Zaloguj się aby komentować
Joshua Semeter jest dyrektorem Boston University's Center for Space Physics. Jest też członkiem panelu badającego niezidentyfikowane zjawiska anomalne (UAP).
Jego zdaniem te obiekty były zbyt małe, aby pomieścić ilość gazu potrzebną do bycia balonem na tej wysokości.
"Mówienie o obiekcie składającym się z płaskich powierzchni, które niemal sugerują, że został zaprojektowany tak, by być niewykrywalnym przez radary, prowadzi mnie do myślenia o naziemnych technologiach przeciwników, których nie jesteśmy świadomi."
#ufo
Zaloguj się aby komentować
C⁎⁎ja tam się dowiemy o tym #ufo. Jeśli to były balony to będą rżnąć głupa przed chinolami, że nie znaleźli szczątków, a jeśli to obcy to będą rżnąć głupa przed nami, żeby nie siać paniki.
#takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Senator Kennedy potwierdził dzisiaj, że niezidentyfikowane obiekty wykrywane są na amerykańskim niebie przynajmniej od kilku lat. Polecił także zamknąć dzisiejszej nocy drzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
{Możliwe, że to żarty, także do dalszego potwierdzenia. Tak przynajmniej napisali na koncie redakcji, z której brałem film, oczywiście cała reszta internetu bierze sprawę mega poważnie, także jeśli żart to bardzo słaby}
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj o 14:16 w Rumunii wystąpiło trzęsienie ziemi o sile 5.6 w skali Richtera
Ok godz. 12:30 rumuńskie wojsko wykryło w południowo-wschodniej części kraju podejrzany balon.
Wysłano myśliwce, które jednak niczego nie znalazły.
#wiadomosciswiat #ufo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Doniesienia o podejrzanym balonie nad Rumunią. Według komunikatu balon został wykryty ok. godz. 12.30 czasu lokalnego. Bukareszt wysłał myśliwce w celu zbadania sprawy.
Balon został zauważony na wysokości 11 tys. metrów, w południowo-wschodniej części kraju. Jednak po przybyciu na miejsce załogi wysłanych myśliwców „nie potwierdziły obecności celu powietrznego, ani wizualnie, ani na pokładowych radarach” – podsumowało rumuńskie MON. Myśliwce krążyły przez 30 minut po czym wróciły do bazy.
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Niezidentyfikowany obiekt latajacy, a za chwilę trzesienie ziemi. Przypadek? Nie sądze. #ufo #rumunia

Zaloguj się aby komentować
Śmiechu warte, ufoki nad Rumunią eh....
"Jak czytamy dalej, "załogi obu samolotów nie potwierdziły obecności celu powietrznego ani wizualnie, ani na radarach pokładowych. Samoloty były utrzymywane w rejonie przez około 30 minut, w celu pełnego wyjaśnienia sytuacji powietrznej, po czym wróciły do bazy lotniczej"."
Mołdawia zamyka przestrzeń
Pojawia się obiekt nad Rumunią który potem znika
Trzęsienie ziemi w Rumunii
Ufoki mają bomby trzęsieniowoziemne
https://wiadomosci.wp.pl/niezidentyfikowany-obiekt-nad-rumunia-poderwano-mysliwce-6866471410924160a
#przegryw #ufo
@EpiktetLOL Ja myśle że oni mogą być jeśli chodzi o technologie bojowe na poziomie podobnym do naszego - skoro zestrzelono 3 ich maszyny w ciągu 3 dni. Możliwe że rozwijali inne rodzaje broni niż Ziemianie i ich systemy obronne są podatne na naszą broń. Mogą też być mniej militarystyczni niż ludzie, albo wysyłać nieuzbrojony sprzęt na ziemię żeby nie dawać swojej broni do badań ludzkim naukowcom...
Może też być tak że ich cywilizacja osiągnęła jakiś poziom i się na nim zatrzymała jak Eldarowie z Warhammera 40k...
Zaloguj się aby komentować
Jeśli k0smitki przybędą na Ziemie to może jakaś Mission Vao się dla chłopa trafi ehhhh
Taka sprytna ale nie za mądra żeby była dla chłopa w sam raz
#przegryw #ufo #k0smitki

Zaloguj się aby komentować
"Nie ma przesłanek że wskazujących że to obcy / istoty pozaziemskie jeśli chodzi o sprawę z zestrzelonymi obiektami".
Nie ma przesłanek że to UFOki, ale jednocześnie nie mówią że to Chińczycy albo Rosjanie, albo Koreańczycy. Jednocześnie zestrzeliwują te obiekty pociskami za kilkaset tysięcy (dolarów albo zł. nie pamiętam).
Tu baba z amerykańskiego rządu mówi:
https://www.bbc.com/news/av/world-64630505
Tu jest zdjęcie jak rozwalili balon, są też szczątki balonu. Ciekawe czemu nie ma szczątek obiektów zestrzelonych potem.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-64633705
Śmiech (nerwowowy? ulgi?) ludzi na konferencji sprawia że niezbyt chce mi się wierzyć w to co ta murzynka gada...
#przegryw #archiwumchlopskie #bluebean #ufo
Nikt ich wcześniej nie szukał, dlatego ostatnio tyle doniesień
Obiekty to takie powietrzne śmieci
Zestrzelili je tylko dlatego, że stanowiły potencjalne zagrożenie dla ruchu powietrznego (latały na podobnej wysokości, co samoloty pasażerskie)
Po zbadaniu ich znowu nikt nie będzie dawał o nie jebania, bo zestrzeliwanie ich jest za drogie
Zaloguj się aby komentować
Mołdawia zakazała lotów na parę godzin a potem... Ciekawe czy użyli znów jakiegoś HAARP czy innego diabelstwa...
Ogólnie te trzęsienia ziemi, dziwne światła na niebie i inne takie... Coś ostatnio za dużo się dzieje.
A jeśli to naturalne to jestem ciekaw czy u nas też kiedyś będzie trzęsienie ziemi bo przecież Rumunia nie jest tak daleko.
#przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
#ufo #ameryka #usa #wojna no to ufo czy nie ufo? Kiedy ta wojna z ufo?
@Wykopjestsuper to nie ufo, zwykłe balony. Po zestrzeleniu pierwszego chińskiego balona przestawili radary na większą czułość i wykryli inne, mniejsze, balony, już prawdopodobnie nie szpiegowskie, a że leciały na pułapie podobnym do tego używane przez samoloty pasażerskie, to je zestrzelili, bo powodowały zagrożenie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Walentynki walentynkami ale temat UFO wciąż aktualny. Amerykanie badają temat i nadal nie mówią czyja to sprawka.
W skład zespołu stworzonego z inicjatywy doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Jake'a Sullivana wejdą m.in. przedstawiciele Pentagonu, Federalnej Administracji Lotnictwa oraz Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Jak wyjaśnił rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego John Kirby, grupa zajmie się tym w kontekście szerszych implikacji politycznych, w tym w zakresie wykrywania i analizy niezidentyfikowanych obiektów powietrznych, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa.
Powołany zespół będzie konsultował się z firmami sektora prywatnego, produkującymi balony meteorologiczne lub inne jednostki, podobne do obiektów zestrzelonych między piątkiem a niedzielą.
https://wiadomosci.wp.pl/tajemnicze-obiekty-nad-usa-biden-powoluje-nowy-zespol-6866349290171008a
#przegryw #ufo
@GotyckaPrzemoc w tym wszystkim cos jest grubymi nicmi szyte;
Gdyby to byl obiekt pozaziemskiego pochodzenia, to temat bylby ogarniety w ten sposob, ze o niczym bysmy nie slyszeli. Bialy dom nie robilby zadnych konferencji prasowych etc. Poza tym, ciezko mi uwierzyc, ze jakiekolwiek sily ziemskie bylyby w stanie pokonac statek kosmiczny wielokrotnie bardziej rozwinietej cywilizacji pozaziemskiej.
Gdyby to byl obiekt ziemskiego pochodzenia, np. pojazd szpiegowski z chin, czy zwyklego prankstera lub domoroslego, miejscowego naukowca, to przeciez by powiedzieli, ze rozwalili jakis balonik i szukaja winnych.
Zaloguj się aby komentować
#ufo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z NASA wyciekly zdjecia jednego z inzynierow kosmitow, okazalo sie, ze statek obcych nie zostal zestrzelony, przewrocil sie przy ladowaniu bo jedna z nog byla zaprojektowana za krotka.
#stepujacybudowlaniec #heheszki #ai #midjourney #ufo


Zaloguj się aby komentować
Z Alienami najpiękniejsze jest to, że są zaawansowane badania kosmosu. Mega kozackimi maszynami SCI-FI. Skala kosmosu jaką badają naukowcy jest gigantyczna.
I dotychczas nie udało się znaleść nawet jakiegoś robaka kosmicznego. Glizdy takiej kilku centymetrowej.
A ktoś wali harde rozkminy (myśląc telewizorem, filmem etc.), że ugulnie to kosmity som, cywilizacja (napewno 999 lepsza niż my, bo tak było na filmie). I ogólnie to się z nami nie kontaktujo bo my głupie. Etc. +999 'argumentów'.
Oj kochani. Ja tez wiele rzeczy bym chcial. Slawe, szczescie, milion dolarow... Chciejstwo fajna rzecz. Myslenie życzeniowe.
"Myślenie życzeniowe – sposób rozumowania i podejmowania decyzji opierający się na wizji „optymistycznego scenariusza” w miejsce odwoływania się do dowodów i racjonalności. "
"Będąc błędem poznawczym oraz złym sposobem podejmowania decyzji , myślenie życzeniowe może być ponadto specyficznym sofizmatem , ponieważ zakładamy, że coś jest prawdą (fałszem) tylko dlatego, że sobie tego życzymy. Ma on formę: Chciałbym, aby P było prawdą (fałszem), zatem P jest prawdą (fałszem)."
Takze powiem Wam, ze jestescie uroczy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/My%C5%9Blenie_%C5%BCyczeniowe
#ufo #ciekawostki #gownowpis #takaprawda #pytanie





Zaloguj się aby komentować