Trzeba było wywołać temat #ufo by przykryć katastrofy ekologicznej w Ohio po wybuchu pociągu z chemikaliami.
#takaprawda #usa
Trzeba było wywołać temat #ufo by przykryć katastrofy ekologicznej w Ohio po wybuchu pociągu z chemikaliami.
#takaprawda #usa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W ubiegły weekend byłem sobie na wycieczce w dzikich ostępach leśnych.
Nie zaobserwowałem tam #ufo oraz żadne inne #paranormalne zjawiska o wysokim poziomie dziwności też nie wystąpiły.
A to za sprawą, jak się domyślam, takiego zwykłego znaku, stojącego przed wejściem na szlaki.
US army ich nie nawidzą. Zobacz jak w prosty sposób zapobiega się inwazji #ufo
#heheszki #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
W świetle ostatnich wydarzeń przypominam, że nie należy panikować i zawsze mieć przy sobie ręcznik!
#ufo #wydarzenia #usa #heheszki #pdk

Zaloguj się aby komentować
UFO prawem, nie towarem!
#heheszki #ufo
Zaloguj się aby komentować
W związku z powtarzającymi się wiadomościami o balonach UFO nasza stacja na dziś proponuje utwór:
#heheszki #ufo
Zaloguj się aby komentować
czytniku ufo nastawione, normalnie jest branie muzy ze spodka zawieszonego nad ziemią, a Wy dalej piszczycie "czemu nam nie wierzycie ;_;" a już dawno to jest proste xD widze twardy chocholizm wjechał i robienie z siebie geniuszy xD
#heheszki #memy #humorobrazkowy
#ufo

Zaloguj się aby komentować
najbardziej bawi to, że już dla opinii światowej istnienie kosmitów jest oczywistością
a wy dalej wypisujecie bzdury w stylu
"ojoj jak to może być że każdy wyśmiewa nas żeśmy odkryli ufo, my domowi naukowcy" xD
znaleźli se chochoła i w niego biją xD
#heheszki #memy #humorobrazkowy
#ufo

Zaloguj się aby komentować
#ufo
ale taki jest klimat, że no sory...
mimo wszystko zostawiamy dla Was kosz jaj
jako zadatek na przyszłe przyjaźniejsze kontakty
pozdrawiamy, ufo z planety kurczaków
dziwi nas również, że oczekiwaliście zielonych ludzików
i w ogóle nie przyszło Wam do głowy, że jesteśmy kurami
no miło miło...
#heheszki #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Skrót wczorajszej konferencji prasowej o UFO w USA
#ufo #heheszki #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
tak k⁎⁎wa jest #ufo potwierdzamy
teraz zadowoleni? juz mozecie sie tak nie podniecac?
dziekujemy
załączamy zdjęciu, okazali się być bardzo przyjaźni
pierwszy osobnik natychmiast popadł w objęcia z kosmonautą wodnym
bardzo się polubili, po dzis dzien piszą do siebie kartki świąteczne
#heheszki #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Niemożliwe, że tam nikogo nie ma.
Spotkanie jakiegokolwiek organizmu pozaziemskiego, nawet na poziomie bakterii to byłoby jedno z najważniejszych wydarzeń w historii ludzkości i tak jak okiełznanie ognia pozwoliło osiągnąć poziom ziemski tak spotkanie obcej materii organicznej pozwoliłoby osiągnąć prawdziwy poziom kosmiczny.
#ufo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co z tym #ufo jest szansa, że pojawi się na polskim niebie?
Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim! Z racji ostatnich wieści o #ufo naruszających przestrzeń powietrzną USA, chciałbym podzielić się z Wami jedną #ciekawostki związaną z #kosmos i #nasa . Chodzi o Voyager Golden Record. Być może niektórzy z Was już słyszeli o tym, ale jest to niesamowite osiągnięcie naukowe, którego nie można przegapić!
NASA Golden Record to złota płyta fonograficzna, która została umieszczona na pokładzie dwóch sond kosmicznych - Voyager 1 i Voyager 2. Są to pierwsze sondy, które opuściły Układ Słoneczny i wciąż przemierzają kosmos, nosząc ze sobą ludzkie pozdrowienia do innych cywilizacji.
Płyta zawiera ponad 100 zdjęć, dźwięki i...
Elo, weź mi ktoś powiedz o co chodzi z tym ufo bo informacji nie śledzę i TV też nie oglądam, w końcu moi starzy się pojawili na planecie? xd #ufo
Zaloguj się aby komentować
Jedyne ciekawe sformułowania konferencji:
Pogoda nie pozwala dotrzeć do szczątków, tak wszystkich trzech.
Prezydent nic nie powie bo nie chce wprowadzać paniki.
#ufo

Zaloguj się aby komentować
Republikanie ostro wkurzeni.
Widoczne coraz większe parcie na wyjawienie prawdy.
Nie ma co oglądać dzisiejszej konferencji, skoro nawet senatorzy nic nie wiedzą.
#ufo

Zaloguj się aby komentować