Zaloguj się aby komentować
@YourNightmare @Adwersarz https://knowyourmeme.com/memes/explosive-reactive-armor-era
Zaloguj się aby komentować
Zakładając że są pewne pętle czasowe które spowodowały by przeniesienie w czasie w przeszłość lub że w przeszłości utknął podróżnik w czasie powinniśmy znaleźć jakieś ślady o tym świadczące.
Myślę że taki ktoś kto został przeniesiony w czasie chciałby dać znać o tym fakcie następnym pokoleniom.
Gdybym przeniósł się do lat powiedzmy przedwojennych to dałbym ogłoszenie że składam kondolencję z powodu śmiercie Steve Jobs z rodziny Aplle. Wyglądało by OK nie wzbudzało podejrzeń a po latach ktoś przeglądający zarchiwizowane stare gazety na pewno by to wychwycił. Pewnie złożyli by to na przypadek.
Albo bym pozdrowił Elona z rodziny Starlink. Może jakąś powieść napisał z ukrytym przesłaniem.
A nie czekaj, to już było i napisał to ktoś kto miał olbrzymią wiedzą pozwalającą na rozwój rakiet które pozwoliły ludzkości na podróże w kosmosie. To Wernher von Braun niemiecki naukowiec który stworzył podwaliny pod przemysł rakietowy w Niemczech projektując pierwsze rakiety na świcie czyli V-1 i V-2 a po wojnie w operacji Paperclip zawinięty przez amerykanów wraz z setką innych naukowców do USA i zaczął budować rakiety dla amerykanów.
Napisał powieść w której przywódca ludzi na Marsie ma na imię Elon.
Debila by nie wysłali w podróż czasie. Przecież w kosmos wysyłają bardzo mocno wykształconych ludzie. Za dużo mi się tu rzeczy zbyt ładnie dodaje.
#ufo #ciekawostki #teoriespiskowe #spacex #elonmusk
Braun powiedział też ciekawe słowa ""Myślę, że w jakiś sposób loty kosmiczne po raz pierwszy dają ludzkości szansę na nieśmiertelność. Kiedy ta ziemia nie będzie już w stanie podtrzymywać życia, możemy wyemigrować do innych miejsc, które są lepiej pasuje do naszego życia”.
Skąd pomysł że są jakieś inne planety które lepiej pasują do naszego życia?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W senacie usa beda rozmawiać o ufo, ale to jest abstrakcyjne.
https://ufonapowaznie.pl/senat-usa-oglasza-publiczne-przesluchanie-w-sprawie-uap-ufo/
Szacun dla wykopka za dobra robote, dałbym plusa dla chuopa ale znowu mam bana ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ufo #wiadomosciswiat #przegryw
Temat uap/ufo zaczal byc traktowany na powazanie juz jakis czas temu. Oficjalne zeznania wojskowych przed kongresem usa, ktorzy doswiadczyli kontaktow z tymi obiektami sa faktem, a nie hipisowskimi wizjami.
Na moje juz niemlode oko, to temat znacznie przyspieszyl na przestrzeni ostatnich paru lat i zaczal byc powazniej traktowany przez oficjeli jak i media.
https://www.c-span.org/video/?520133-1/hearing-government-investigation-ufos
Zaloguj się aby komentować
Bardzo ciekawy film, ciekawe czy prawdziwy jest..
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/12ddzxs/another\_clear\_uap\_caught\_on\_film\_flying\_by/
#przegryw #ufo #archiwumchlopskie
Zaloguj się aby komentować
Właśnie moja panna z jej rodziną zrobili w piątek zdjęcie #ufo nad miastem w Wielkopolsce (około 70k mieszkańców). Wszyscy byli przekonani że na sto procent nie jest to żaden dron (za duży), ani balon (świecił bardzo jasno). Nie była to także żadna gwiazda. Obiekt zniknął następnego dnia już się nie pojawił. Jedna osoba twierdziła że był bardziej płaski poziomo, a dwie z trzech nie potrafiły określić kształtu ponieważ oprócz tego że zawisł w powietrzu to bujał się jednak mógł być to efekt pulsowania. Na zdjęciach widać że był dużo jaśniejszy niż jakakolwiek gwiazda, był też za duży. Na zdjęciu tego nie widać ale twierdzili że jego wielkość była taka jak oddalonej latarni ulicznej tylko o dużo jaśniejszym świetle. Niestety zdjęcia jak zwykle robione kartoflem tj telefonem samsung za jakieś 600 zł więc tyle co się udało zrobić.
#ciekawostki Ktoś coś, może to rzeczywiście jakiś ultra świecący balon?




Zaloguj się aby komentować
Warto mieć aparacik pod ręką, bo nigdy nic nie wiadomo, co wyleci zza krzaków.
Dopiero co się rozpędzał skubaniec. I tak sobie latają, po tym naszym kraju
#ufo #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie natrafiłem na bardzo ciekawą, choć odważną, hipotezę na temat zaginięcia brytyjskiego aktora Juliana Sandsa. Jest jeszcze za wcześnie by stawiać takie odważne tezy ale jeśli nie znajdą jego ciała w tym roku to stanie się ona mocno prawdopodobna.
#ciekawostki #juliansands #missing411 #ufo #zarchiwumx
A o co chodzi z missing 411 wyjaśnia ten materiał
https://www.youtube.com/watch?v=o8nW3kqE2vU
EDIT: a tu najnowszy materiał autora kanału Dębowa Chatka właśnie na ten temat
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ten helicopter rc też zdaje się przeczyć prawom fizyki: https://www.google.com/search?channel=fs&client=ubuntu&q=yt+insane+rc+helicopter#fpstate=ive&vld=cid:cdfe6a1b,vid:7VDdHJDQn3Y ,
Przy obecnym poziomie rozwoju techniki stosunkowo łatwo jest stworzyć coś co dla przeciętnego obserwatora będzie wyglądało i zachowywało się jak UFO...
Zaloguj się aby komentować
Chłop ostatnio DOŚWIADCZYŁ. Otóż miałem ostatnio strasznie dziwny sen. Śniło mi się, że wracam z jakiegoś festynu czy tam koncertu, pogoda letnia, ciemno już ale był to jakiś park w mieście dobrze oświetlony. Wracałem sobie tak jakiś czas aż wyszedłem na ulicę. Nagle nie wiem skąd pojawił się latający spodek, ogromnych rozmiarów. Ja się wystraszyłem i zacząłem szybciej iść w swoją stronę mając nadzieję, że mnie nie widzi.
Spodek wtedy uniósł się i zaczął zataczać kręgi dookoła mnie, jakby chciał jednak pokazać, że mnie widzi. Po chwili zatrzymał się przede mną dosyć wysoko w górze, i otworzył się mały właz, z którego wypadło kilka rzeczy. Spodek odleciał a ja chciałem zobaczyć co z niego wypadło. Podchodzę a tam takie maskotki zwierząt, podniosłem dinozaura i był on bardzo ciepły. Obudziłem się i nie wiedziałem gdzie jestem xD
#ufo #archiwumchlopskie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Bardzo ciekawa sprawa, wycięte narządy, zaginięcie, utajniane przez śledczych ehh..
#przegryw #ufo #missing411 #archiwumchlopskie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=AHlF9KFNT5I
Kryminatorium - bardzo szanuję ten kanał, a i pan prowadzący #chad.
Wiem, że na tagu huopskim popularne jest #ufo i #paranormalne, ale czy ktoś ogląda prócz mnie tego typu, kryminalny kontent?
#przegryw

@Piwniczak1991 Ja lubie ogladac zbrodnie ikara https://www.youtube.com/@Zbrodnia_Ikara
@Piwniczak1991 mnie się podoba Mrożące Krew, tylko trzeba słuchać na 1.25 żeby nie usnąć bo trochę powoli gada. Ale konwencja jest fajna, bo gada konkrety i prezentuje te sprawy zwięźle i interesująco. Jak sprawa jest do wyczerpania w 20 minut to jego podcast ma 20 minut a nie 60-120 jak u Justyny Mazur czy innym Piekło jest tu. Tego pierdolenia na 5NZ nie jestem w stanie już dłużej znieść, kilka odcinków przesłuchałem i dość.
A z zagranicznych zdecydowanie najlepszy to JCS. Polecam odcinek o typie, który za⁎⁎⁎ał całą swoją rodzinę, po tym jak wyjebali go z domu za wydanie całych oszczędności ojca (grubo ponad $250,000) na jakąś bułgarską e-k⁎⁎wę. Porządnie po⁎⁎⁎⁎ny typ. Zgadnij co zrobił zaraz po zastrzeleniu (między innymi) swojego brata? Wziął jego kartę kredytową i wykupił pokaz od swojej e-kurewki za 600$.
JCS to content zupełnie inny niż polskie true crime. Koncentruje się na przesłuchaniach i wartości edukacyjnej, a nie na opowiadaniu całego życiorysu sprawcy i romantyzowaniu go.
Zaloguj się aby komentować
Dwa obiekty UFO zauwazone podczas startu rakiety SpaceX:
https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/123aizb/two\_weird\_objects\_from\_spacex\_missions/
Zrodlo do oryginalnego filmu, gdzie obiekty sa widoczne w czasie: 14.20-14.30 i ok 18.00:
#ciekawostki #spacex #ufo
Zaloguj się aby komentować
Koledzy znowu udało mi się coś zaobserwować, odnośnie widziałem, pomarańczowa kula która poruszała się z lewej na prawą po czym zawisła i zniknęła, niestety obiekt był w takim miejscu, że nie byłem go w stanie złapać aparatem, próbowałem zrobić jakieś zdjęcia, ale nic na nich nie widać ehh..
#przegryw #ufo #archiwumchlopskie



Zaloguj się aby komentować

Pasjonaci UFO na całym świecie chyba pospadają z krzeseł, kiedy przeczytają najnowsze doniesienia z Waszyngtonu. Urzędnicy Pentagonu mają sugerować, że kosmici mogą mieć w naszym Układzie Słonecznym potężne statki-matki, z których wysyłają mini-sondy na Ziemię.
Sztuczny obiekt w przestrzeni...