20 266,79 + 12,01 = 20 278,80
Dzień doberek. Baza bazunia o poranku 🌞
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

20 266,79 + 12,01 = 20 278,80
Dzień doberek. Baza bazunia o poranku 🌞
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
20 261,79 + 5,0 = 20 266,79
Po bardzo dobrym treningu siłowym (ogień dzisiaj aż kilka razy mnie mdliło ale to chyba za mało kalorii zjedzonych), doładowałem 25g cukru rozpuszczonego w wodzie i zrobiłem 5 km biegu w tempie 5:25 z 3x500m w tempie ~3:40. Była chęć na 10km jak zaczynałem ale zegarek jest bezlitosny. Dodatkowo pół godziny biegu to pół godziny snu mniej, a tego no ostatnio brakuje.
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
20 259,62 + 2,17 = 20 261,79
Dzień 11
Tym razem w drugą stronę, żeby w drugiej części było bardziej pod górkę.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
20 247,62 + 12,00 = 20 259,62
Tego mi brakowało.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin



Zaloguj się aby komentować
#bieganie #sztafeta
20 205,07 + 42,55 = 20 247,62
Rekonesans trasy przed 50km które mnie czeka za niespełna 3 tygodnie no i sprawdzenie czy w ogóle tyle dam radę przebiec, bo dotychczas max to było ok 23km
Nogi weszły mi do d⁎⁎y, ale za to przypadkowo wpadł maraton 😁
Czy to normalne że od biegania w takich temperaturach okolice rowa są obszczypane/podrażnione? Macie jakieś patenty na to? Posyłałem sobie zasypka przed biegiem ale nie rozwiązało to problemu :/

Zaloguj się aby komentować
20 200,70 + 4,37 = 20 205,07
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
20 175,70 + 25,00 = 20 200,70
Wybiegańsko
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
20 171,53 + 4,17 = 20 175,70
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
20 129,94 + 21,29 + 0,56 + 7,03 + 12,71 = 20 171,53
No i wrocławski półmaraton zaliczony. Życiówka wpadła, był apetyt na więcej ale i tak jestem zadowolony ;) Była to moja pierwsza i ostatnia tak duża impreza, jednak wolę kameralne i mniejsze biegi, a najlepiej po górkach :D
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

Zaloguj się aby komentować
20 124,91 + 5,03 = 20 129,94
Tradycyjne osiedlowe bieganie. Tempo żadne, ale miało na to wpływ to, że postanowiłem wbiec na dwie osiedlowe górki. Przyznam, że poczułem to w nogach, ale zamierzam powtórzyć przy kolejnym biegu.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
20 098,77 + 10,09 + 8,52 + 7,53 = 20 124,91
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
20 094,67 + 4,10 = 20 098,77
Wieczorny obrót wokół komina bardziej dla głowy niż dla sportu, long będzie jutro.
Już się wyspałam, więc wrażenia po Nocnym Półmaratonie Wrocławskim.
Obserwowałam go z kabiny motorniczego, nie byłam wolontariuszem, może dla osób nie znających specyfiki obsługi eventów z naszej perspektywy będzie czymś ciekawym.
Dość powiedzieć, że było za mało tramwajów. Ciężko było wyciągnąć kogoś do pracy w noc sob/niedz w długi weekend, a czasem, nawet gdyby się chciało, ustawa o czasie pracy kierowcy nas ogranicza - jeśli zaczęliśmy pracę typowo o 14, to nie możemy robić odwózki o drugiej w nocy, bo dobowy czas pracy przekroczony, a jeśli ktoś ma w niedzielę na rano, to też nie może wziąć nocnego eventu. Pierwotne zadanie przewozowe zakładało 40-50 tramwajów, wyszło koło 20.
No, i wyszło jak wyszło, czyli tak sobie. Tramwaje przepełnione, zapocone, szyby mokre od parujących ciał, ciężko ruszyć z przystanku z powodu niezamykających się drzwi i przeciążenia. Jedna dziewczyna mi zemdlała na trasie, i tak jestem zdziwiona, że tylko jedna.
Wciąż mój ulubiony typ eventu, nawet najbardziej śmierdzący maratończyk nie wali tak jak typowy kibic żużla.
Kiedy zajechałam drugim kursem na Stadion (grafik zakładał dwa koła w relacji Stadion-Dworzec), słyszałam jak dwóch pracowników Nadzoru mówi do siebie, że mają za mało wozów, jakieś 6 tramwajów (to już było w okolicy 2:20), a ludzi jest jeszcze całe morze, a mówili to tonem tak grobowym, że miałam instant skojarzenie ze sceną MAMY ZA MAŁO SZALUP z Titanica xd
Autobusy nadrabiały, było ich mnóstwo.
Impreza, jak wspomniała już jedna osoba na tagu, była mega.
ZALETY IMPREZY
wóda, dz*wki i lasery (ale bez wódy)
pokaz dronów
minikoncert na każdym zakręcie
super atmosfera, ludzie mega zadowoleni
Agnieszka Chylińska
od groma wolontariuszy, same stoły z dolewką i węglami miały łącznie 1km
WADY
-zamknięte toalety na stadionie, no WTF (tylko toitoi)
-bardzo długie oczekiwanie na start, ostatnia grupa czekała 2h bo musieli przyjść wcześniej na strefę
Wróciłam do domu po czwartej, niczego nie żałuję, do pracy w ten dzień zgłosiłam się sama.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@BoriaOddajBulku Dzięki za relację i służbę w pomocy biegaczom! Czytałam właśnie że z tymi strefami startującymi to jakiś żart xD fale startowały chyba co 20 minut co tak jak wspomniałaś powodowało, że Ci mniej szybcy zaczynali po 1,5-2 godzinach bieg xD elita już dawno skończyła a oni dalej stali w strefie startowej
@MuojemuKotu Każda osoba, która narzeka na funkcjonowanie MPK na eventach, musi zadać sobie ważne pytanie: "Jak zareagowałbym, gdyby szef zadzwonił i spytał o przyjęcie zmiany w długi weekend sob/niedz 20
Staram się na to nie denerwować, rozumiem ich perspektywę - oni po prostu dwie godziny biegli a teraz chcą dojechać do domu, i widzą zatłoczony tramwaj, i kolejny, i kolejny, chyba się nie dopchają, a zaraz już ich nie będzie, a jeśli nawet im się uda, to podróż jest mało komfortowa, łagodnie mówiąc.
I tak była pełna kultura. Tylko jedna pani w średnim wieku najpierw się wpychała na siłę w drzwiach chociaż wszyscy krzyczeli że się nie zmieści bo już za ciasno, a jak te drzwi jakimś cudem się zamknęły, to zaczęła na mnie krzyczeć przez drzwi kabiny KTO DOPUŚCIŁ DO TEGO ŻEBY TYLE LUDZI JECHAŁO, ale to był jedyny incydent. Wszyscy byli bardzo dzielni
Zaloguj się aby komentować
20 072,87 + 4,30 + 3,40 + 10,00 + 4,10 = 20 094,67
Pierwsza dyszka od prawie dwoch dekad, jest w pyte 😄
#greenzollbiegniepopolowke
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
20 008,97 + 11,08 + 21,37 + 10,08 + 21,37 = 20 072,87
No to długi weekendzik za nami
Miał być potrójny papatonik, ale że jestem leń i gapa to zasiedziałem się w czwartek i zaspałem w piątek xD Skutek taki, że w piątek poleciałem zaledwie 11 km. Ale nic to, sobota i niedziela to gwarantowane papatony jeśli tylko nie ma jakiegoś wyjazdu. Tak więc 2/3 planu zrealizowane
Tymczasem w sobotę trafiło się małe ekstra bieganko - uznałem, że jest zbyt ładna pogoda żeby z młodym po prostu iść na plac zabaw, zaproponowałem więc żeby podjechał tam rowerem. Młody na to że chętnie, ale on sobie wymarzył inny plac zabaw - nad Zalewem Nowohuckim. I zamiast 2 km spaceru zrobiło się z tego bite 10 km biegu - niby w miarę luźnego jeśli chodzi o tempo, ale mega męczącego bo musiałem mieć oczy dookoła głowy, cały czas dostosowywać prędkość do tego co młody sobie wykombinował i w ułamku sekundy reagować jak popełnił jakiś błąd
Muszę przyznać, że mimo paru pomniejszych wtop młody naprawdę dobrze sobie radził i był bardzo dzielny, zaliczywszy pierwszą w życiu dychę na rowerze
Przy okazji tej rowerkowej asysty w końcu wypróbowałem buty z temu
Niedziela się już kończy, więc życzę wszystkim miłego wejścia w nowy tydzień!
#sztafeta #bieganie #2137

Zaloguj się aby komentować
19 998,37 + 10,6 = 20 008,97
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
19 996,22 + 2,15 = 19 998,37
Dzień 10
Pozdrowienia dla grubasków z ławeczki, miło mi, że mieliście ciut uśmiechu pod wieczór :)
Tempe chuje.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
19 986,17 + 10,05 = 19 996,22
Autobus do centrum i bieganko na luzie z jednym ziomkiem. Normalnie nie biegam social runów, ale pomyślałem, że dla odmiany machnę sobie takiego. Fajne tempo, dobre towarzystwo.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
19 964,80 + 21,37 = 19 986,17
Poczynione przygotowania do wrocławskiego polmaratonu dały elekt - nie umarłem xD moze tempo nie jest rewelacykne za to caly dystas bez marszu (poza wodopojami) #czujdobobrzeczlowiek teraz tylko isc za ciosem.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@Z_buta_za_horyzont moze nie jestem obiektywny ale jak dla mnie byla to jedna z lepszychbinorez biegowych w Polsce. Organizacja, ilosc ludzi, trasa i w ogole bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Oczywiscie byly pewne niedociagniecia. Juz czekam na orzyszly rok, oby udalo sie odbudowac forme i leciec na zyciowke ;D
Zaloguj się aby komentować
19 961,80 + 3,00 = 19 964,80
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
19 954,36 + 7,44 = 19 961,80
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować