W pierwszej kolejce MŚ Elity w #hokej na lodzie
USA przegrywa ze Szwajcarią 1:3
Brawo Szwajcarzy, Jankesi do domu
https://m.youtube.com/watch?v=ELKZpqCQi8w#
#sport
W pierwszej kolejce MŚ Elity w #hokej na lodzie
USA przegrywa ze Szwajcarią 1:3
Brawo Szwajcarzy, Jankesi do domu
https://m.youtube.com/watch?v=ELKZpqCQi8w#
#sport
Zaloguj się aby komentować

Polecam materiał "z Arpiwum X", w taki sposób autor zachęca do obejrzenia materiału: "Przeglądając internet czasem natrafić można na różne niesamowite historie, które na pozór wydają się nieprawdopodobne. Opowieści o ludziach o tak silnych charakterach i niesamowitych...
Pytacie co w piłce afrykańskiej? Ten oto młodzieniaszek z lekko zarysowanym wąsem pod nosem zdobył nagrodę dla gracza meczu na Pucharze Afryki Sub-17. Spytacie o wiek? "16". #sport #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę was, nie wiem jakich fitnesowych guru oglądacie, ale jak robicie redukcję to do Twaroga
NIE RÓBCIE INTERWAŁÓW I ŻADNYCH HIT CARDIO
bo wam stawy wy⁎⁎⁎ie w kosmos. Jak nosisz dodatkowo 10, 20 kg + to zone 2 cardio (druga strefa tętna ale jak masz otyłość albo nadwagę to nawet szybszy spacer może być zone 3 czasami).
A najlepszym przyjacielem do gubienia kilogramów jest rower, dopiero jak tłuszcz mniej będzie przeszkadzał (każde postawienie stopy w biegu to ogromne siły działające na stawy i ścięgna) to powolne, długie wybiegania mogą być waszym celem.
Interwały to trening dla zaawansowanych.
I nie- interwały nie spalą wam więcej kalorii.
Żal mi tych grubasów jak ich widzę jak cisną interwały. Za dwa dni nie będą już biegać (w 9/10 przypadkach IDzD).
#chudnijzhejto #odchudzanie #sport #bieganie
Konsekwencja, dyscyplina i codziennie z uporem do przodu. Ja wyszedłem z założenia: lata gromadziłem - latami będę gubił.
@AdelbertVonBimberstein dla zastanych grubasów (i nie-grubasów, zastanym można być też w prawidłowym bmi) interwały są bardzo dobrą metodą na odzyskanie wydolności. Krótkie interwały kilka razy dziennie podnoszące tętno do wartości blisko maksa zwiększą vo2 max szybciej niż godziny najnudniejszego w świecie cardio w strefie 2. Najwazniejszy jest umiar, napierdalanie HIIT to nie jest dobra droga na początek, krótki sprint przy jeździe rowerem albo wbiegnięcie po schodach i nastepujacy po nich dłuzszy odpoczynek - już znacząco zwiększą wydolność i podkręcą metabolizm. Dobrze działa też kombinowanie treningu siłowego w superserie tylko trzeba uważac na technikę żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Dobrym pomysłem jest znalezienie pasji w sporcie (jakimkolwiek), bo nie ma nic gorszego niż trening "za kare", jeżeli chodzi gadżety to pasek tętna obowiązkowo i trzymanie stref tak jak doradzają koledzy u góry. No i słowo klucz: dyscyplina - jak nauczyci się jej w sporcie to potem przenosi się na każdy obszar życia, szczególnie na biznes, jeżeli taki prowadzicie.
Chudnięcie to powinnien być efekt uboczny uprawnienia sportu, a nie cel sam w sobie. Nie ma jakościowego życia bez sportu, jeżeli ktokolwiek twierdzi że można żyć bez niego to się myli. Nawet jak dzisiaj nie odczuwa skutków jego braku dzisiaj, to zaciąga pewien dług, który odezwie się na starość. Przez jakościowe życie, mam na myśli również godne starzenie się.
Zaloguj się aby komentować
![Małysz o prezesie PKOl: ja bym się podał do dymisji po tych wszystkich wydarzeniach [WIDEO]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/d6b3fa01a7bbf626014e183ffd35ab38.jpg)
Ja bym się podał do dymisji po tych wszystkich wydarzeniach – powiedział PAP prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz, pytany o plany zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia PKOI w sprawie ewentualnego odwołania prezesa Radosława Piesiewicza. Członkowie zarządu PKOl będący w opozycji...
FC Barcelona właśnie przegrała 0:1 z Deportivo Alaves, czym doprowadziła do ekstazy kibiców Realu Madryt. Dla wielu wyda się to małostkowe, jednak ja to całkowicie rozumiem. Dzięki temu Real ma więcej osiągnięć w tym sezonie.
Osiągnięcia Realu Madryt:
Odpadnięcie Barcelony z Pucharu Króla
Odpadnięcie Barcelony z Ligi Mistrzów
Utrata szansy Barcelony na 100 punktów w La Liga
Osiągnięcia FC Barcelony:
Superpuchar Hiszpanii
Mistrzostwo Hiszpanii
Jak sami widzicie - Real ma więcej trofeów w tym roku
#sport #pilkanozna #mecz #fcbarcelona #realmadryt #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dimarco dośrodkował w pole karne i Adam Marusić trafił samobója głową
Lautaro Martinez strzela na dwa!
#pilkanozna #pucharwloch #coppaitalia #sport



Zaloguj się aby komentować
Zobaczymy jak tam Zielu się sprawdzi
Dimarco dośrodkował w pole karne i Adam Marusić trafił samobója głową
Lautaro Martinez strzela na dwa!
PRZERWA
#pilkanozna #pucharwloch #coppaitalia #sport



Zaloguj się aby komentować
34 lata temu, w nocy z 12 na 13 maja na zboczach Kanczendzongi (8586 m n.p.m.) zaginęła jedna z najwybitniejszych himalaistek świata - Wanda Rutkiewicz
#historia #sport #himalaizm #pieszewycieczki #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować

Zdobył klubowe mistrzostwo Anglii, był reprezentantem drużyny narodowej. Wyróżniał się refleksem, skutecznością i… gabarytami. Odnosił sukcesy nawet w czasie, gdy jego waga przekraczała 140 kilogramów. Wyróżniało go coś jeszcze.
Fot. William Foulke w reprezentacji Anglii (domena...
Zakup roweru
Cześć, szukam roweru do weekendowych wypadów. Jeżdżę głównie po lesie, szlak R10 na Pomorzu, Mierzeja Wiślana lub Helska, Trójmiejski Park Krajobrazowy a więc głównie szutr, trochę kamieni i korzeni, lekkie podjazdy. Nie jeżdżę po ścieżkach czy asfalcie. Obecnie posiadam Lazaro Evolution V, rower który już ma z 10 lat ale daje radę. Obecnie jest hype na gravele ale z tego co czytałem / oglądałem, średnio one wpisują się w moje potrzeby. Lubię bardzo szybką jazdę lasem, szczególnie jak jest równo ale cenię też komfort, który dają amortyzatory, szerokie opony, bardziej wyprostowana postawa oraz łatwiejsze podjazdy. Zależy mi też na możliwie najmniejszej wadze roweru. Pomyślałem o rowerze MTB XC. Co polecilibyście tak do 5-6 tys? Totalnie się nie znam na rowerach. Chat GPT poleca https://www.centrumrowerowe.pl/rower-mtb-giant-xtc-advanced-3-pd45820/?v_Id=247311 . Co myślicie? Może coś lepszego?
#rower #kolarstwo #mtb #jazdanarowerze #sport
@Sheppard30 zamiast pytać czacika udaj się na wyprawę po sklepach, przymierz coś, przejedź się kawałek. Jeśli się nie mylę XTC to rower do X więc pozycja będzie inna od tej której szukasz. Potrzebujesz górala dla Kowalskiego ale z racji mocnej specjalizacji teraz takie są głównie wśród tańszych. Dorzucam Treka Procaliber 8 do listy, tą serię troszkę zmienili w kierunku "rekreacja" a ich rowery od lat są dla mnie najwygodniejsze.
Osprzęt fajny, chociaż osobiście wbrew modzie preferuję 2 blaty z przodu. W tym układzie masz najszybsze przełożenie jak dobrze widzę 32/11, na asfaltach imo za wolno. Osobiście mam w XC 36/11 i mi momentami brakuje.
Nie ma punktów mocowania do bagażnika, nie wiem na ile to dla Ciebie istotne. Da się to obejść adapterami do osi, np. ortlieb ma takie systemy, ale będzie drogo.
Nie widzę na stronce ile waży ten rower (bardziej z ciekawości chciałem zobaczyć)
Zaloguj się aby komentować
Skalę upadku Realu Madryt pokazała konferencja prasowa Florentino Pereza xD
W tym sezonie zrobiliśmy też wideo, które tam wyślemy, pokazujące 18 punktów, które nam zabrano w trakcie sezonu. Jeśli ktoś ogląda materiały Real Madrid Televisión, to mógł to zobaczyć.
xDDD
#realmadryt #sport #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Jest maj, więc lecimy z Mistrzostwami Świata Elity w #hokej
W tym roku rozgrywki w Szwajcarii.
Faza grupowa zaczyna się 15 maja. Finał 31 maja.
4 pierwsze drużyny z każdej grupy awansują do playoffów.
https://blob.iihf.com/iihf-media/iihfmvc/media/2026/wm/iihfwm26_game_schedule_landscape_1.jpg
Większośc spotkań (tak jak w zeszlym roku) będzie transmitowane na sportowych antenach Polsatu.
#sport
Zaloguj się aby komentować
#kolarstwo #sport #youtube
Jakoś specjalnie nie interesuje się kolarstwem, a już w w ogóle tym długodystansowym.
Ale YT miał inny pomysł i podpowiedział mi swoim algorytmem ten film.
Dajcie temu gościowi trochę atencji, bo jak dla mnie to materiał mógłby trwać nie 40 minut, a 4 godziny!
@tomwolf Dosłowie 6h temu dwóch ziomków moich ruszyło na trochę krótszą, ale i tak dość długą trasę: https://www.switchto.bike/pl
Zaloguj się aby komentować

Wieczysta nie otrzymała licencji na grę w Ekstraklasie - potwierdziły WP SportoweFakty. To oznacza, że klub nie zostanie dopuszczony do udziału w barażu o awans do najwyższej ligi. Ma jednak prawo do apelacji. Komisja odmówiła Wieczystej przyznania licencji ze względu na formę prawną, w jakiej...
#sport #poloniawarszawa #pilkanozna trochę #gownowpis
Fajne popołudnie wczoraj na Konwiktorskiej. Polonia zainkasowała trzy punkty i tym samym nadal walczy o miejsce w strefie barażowej. Nie był to może mecz jaki bym sobie wymarzył, ale wygrana zawsze cieszy. Poza tym super strefa dla dzieciaków. Moi synowie wybawili się za wszystkie czasy i oczywiście naciągnęli mnie na masę zakupów klubowych pamiątek. Eh... niczego tak nie kocham w słoneczną niedzielę, jak wizyty na stadionie.

Zaloguj się aby komentować

Wypadek Patryka Budniaka i Leona Sziegela podczas meczu Krajowej Ligi Żużlowej między Ultrapur Startem Gniezno a Śląskiem Świętochłowice. Na pierwszym okrążeniu juniorzy obu drużyn sczepili się motocyklami, po czym wjechali z pełnym impetem w bandę. Budniak wyleciał poza tor i uderzył w stojącego...
Ile w zyciu zalezy od szczescia ... to sie w pale nie miesci. Rafal Adamski, obecnie Legia Warszawa, wlasnie strzelil 4 bramke w rundzie wiosennej, praktycznie gwarantujac klubowi utrzymanie, a jeszcze niedawno trenowal na Orliku, a przed obecnym sezonem powaznie rozwazal oferte klubu z 4 ligi. W tak zwanym miedzyczasie skonczyl kilka podyplomowek by zagwarantowac sobie jakis byt w przyszlosci ... a dzisiaj na treningi dojezdza pociagiem. #pilkanozna #sport
Zaloguj się aby komentować