Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=0wCjosz1vOA
Interesujące rozwiązanie. Może nawet należałoby powiedzieć: PRZEŁOMOWE. Oczywiście GPT jest za duży a tylko xVAsynth jest naprawdę konieczny. Tym niemniej imersja faktycznie będzie dużo większa.
#gry #skyrim #ai #chatgpt #xvasynth #rpg #gamedev lub może ogólniej: #programowanie
Rozpieprzylo mi to leb. Dziekuje za to info! Jako zapalony gracz od czasow komodorca moge powiedziec z czystym sumieniem, ze po dopracowaniu tego immersja z jakiejkolwiek gry RPG bedzie tak niesamowita, ze czesto nie wyjdziesz nawet z miasta, bo poznawac bedziesz NPCe i ploteczki. Boze jak mnie to podjaralo!!
Zaloguj się aby komentować
Po pierwsze to nie wiem czemu, ale z goga dostaję maile po polsku, ale wszystkie ceny mam w €. Pewnie gdzieś trzeba w opcjach zmienić
Po drugie czy €15,99 za skyrima v anniversary to dobra cena? Nie DLC, tylko cała gra. Dodam że nigdy w to nie grałem, i może by wreszcie wypadało nabyć drogą zakupu ¯\_(ツ)_/¯
#skyrim

Zaloguj się aby komentować
I kolejny poranek nastał. Dzień dobry.
#dziendobry #skyrim

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dla mnie #skyrim to jest tak mega średnia gra, kompletnie nie rozumiem fenomenu tej gry. Wszystko tam jest takie miałkie i bezpłciowe. Bohater który nigdy się nie odzywa i może być jaszczurką XD misje które w 90% polegają na pójściu do kurchanu gdzie zabijasz albo te takie zombiaki albo bandytów. Główny wątek jest krótki i ssie wora. Jedynie co jest fajnego w tej grze to wątki poboczne ale tylko niektóre (gromowładni vs cesarscy na przyklad) albo walka ze smokami. Rozwój postaci też śmierdzi jakąś kupą. Walka ze smokami jest za⁎⁎⁎⁎sta nie ma nic fajniejszego niż przemierzanie krainy i nagle słyszysz smoka i muzyka zmienia się na taką bojową, a on do ciebie przylatuje i zaczyna się WALKA. Reszta tej gry to jest smrut jak c⁎⁎j nie rozumiem jak można się tą grą jarać. No i muzyka też jest fajna.
#gry #skyrim
@Legitymacja-Szkolna
albo walka ze smokami.
Uważaj co mówisz xD
Walka ze smokami to jest taki gnój że głowa mała. Chodzisz sobie robisz jakiegoś questa, jest miło, kulturalnie I CYK SMOK Z P⁎⁎DY bo gra by się zesrała, jakby go nie zrespiła zupełnie bez sensu, byle tylko COKOLWIEK wepchać w świat.
Główny wątek taki se, szału nie ma. Najlepsze z tego wszystkiego są daedryczne questy, bo chociaż często przenoszą z tego nudnego świata.
A no i BlackReach zawsze robi wrażenie.
Zaloguj się aby komentować
@American_Psycho Modów - żadnych, gdyż nie bawię się już w ręczną instalacje, problemy z kompatybilnością, patched.esp i inne pierdoloty, za stary ewidentnie na to jestem, bo kiedyś modowałem sam.
Jeżeli pytasz o paczki Wabbajacka, to polecam Living Skyrim IV - jest obecnie w fazie testowej, ale działającej sprawnie. W III miałem przegrane masę godzin, i żadna inna paczka nie była tak spójna i niezabugowana jak Living Skyrim:
https://www.fgsmodlists.com/docs/living-skyrim/
Gość posiada także wersję NSFW (Masterstroke), więc jak ktoś lubi grać jedną ręką, to także można sprawdzić (ale na to także chyba za stary jestem, bo mnie już takie paczki nie interesują i opinii nie wydam).
Zaloguj się aby komentować
Jak to jest z modami na anniversary edition?
Kusi mnie by jednak zagrać od nowa na konsoli w #skyrim i widzę jakieś wersje special, anniversary? Widzę, że da się ściągać mody na konsolę xbox ale czy działają na anniverasary? xD Czy może odpuścić wersję anniversary?
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem se jakieś półtora roku temu #oculusquest 2, naściągałem giereczek, wielkie plany, przejdę #skyrim w VR, ale będzie zabawa.
95% czasu gry w goglach przesiedziałem w Moonrider.XYZ (gierka fitness typy Beatsaber, ale moim zdaniem lepsza, bo ruchy bardziej przypominają taniec) i w Thrill of the fight (symulator boksu). Niczego nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #vr

Zaloguj się aby komentować
Wesołych Walentynek;)
#theelderscrolls #walentynki #morrowind #skyrim #milosc

Zaloguj się aby komentować
W sumie są tu jacyś zapaleni gracze morrowinda? Co polecacie zainstalować, aby pierwszy raz zagrać?
#gry #skyrim #morrowind #theelderscrolls
@EpiktetLOL ja grałem sporo swego czasu. Wręcz bardzo dużo ale czy na start modować?
Ja to używałem sporo modyfikacji, sporo mniejszych typu odzyskiwanie strzał z mobków. Ale też lubiłem czuć bogactwo (w normalnym życiu nie to chociaż w morrku plantacje sobie odyebać xD) więc polecam jakis modzik który ulepszy Ci obiekt który prędzej czy później przypadnie ci w posiadanie w wyniku pewnego wyboru.
Nie instaluj na pewno moda który usuwa skrzekacze (zobaczysz dlaczego XDDDDD).
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej, mam do sprzedania jeden bilet na Game music Concert w spodku w Katowicach 17 lutego. Ma być muzyka min. z Mass Effecta, Skyrima, Heroesów. Sam nie mogę iść, ponieważ coś mi w ten weekend wypadło.
Bilet kupiłem za 100zł, myślę że za 80zł mogę oddać.
Miejsce mniej więcej tutaj:
SEKTOR CZERWONY J, miejsce: 5, rząd: 15
#katowice #skyrim #masseffect

Zaloguj się aby komentować
Od jakiegoś czasu myślę nad powrotem do #skyrim Ostatnio grałem w 2017 roku, ale porzuciłem rogrywkę, ponieważ eksperymentowałem z modyfikacjami i w pewnym momencie chyba przeholowałem i gra się nie uruchamiała. Drugi raz już nie chciało mi się tego wszystkiego instalować, więc postanowiłem odpuścić.
Miałem pewne nadzieje co do projektu Beyond Skyrim, ale raczej nieprędko go zakończą, więc wymyśliłem sobie plan na rozgrywkę, którą pewnie zacznę w okolicach września.
Znów zamierzam ostro poszaleć z modyfikacjami, lecz teraz będzie to bardziej przemyślane. Ułożyłem już nawet szkielet mojego skyrimskiego życiorysu.
Oto jest młody Nord, który pewnego dnia wraca do swej ojczyzny po kilkuletniej tułaczce po świecie (Live Another Life), wysiadam ze statku w Samotni. Zastaję swój kraj w stanie wojny. W jednej z tawern słyszę o plotkach jakoby jedno z miast miał zaatakować smok. Wkrótce odkrywam w sobie dziwny dar...
Na początku sypiam w tawernach. Za zarobione pieniądze kupuję opustoszały dom na obrzeżach Białej Grani (Skyfall Estate) i zaczynam go urządzać marząc o założeniu rodziny i posiadaniu własnej zbrojowni z mnóstwem własnoręcznie stworzonych eksponatów (Immersive Weapons, Armors; Tera Weapons, Armors). Pałam nienawiścią do Cesarstwa, długo sie waham i w końcu ruszam pomóc moim towarzyszom przepędzić niechcianych gości.
Podczas jednej z przygód poznaję młodą wampirzycę, Seranę. Zakochuję się w niej, lecz jej ojciec mnie nie akceptuje. Gdy Serana wyznaje mi, że chce się go pozbyć pomagam jej by wkrótce po tym wziąć z nią ślub (Mariable Serana). Adoptujemy dwójkę dzieci.
Przeżywam wiele wspaniałych przygód i opiekuję się swoją rodziną.
Tak bym to widział
Zaloguj się aby komentować
Ludzie którzy grają w Skyrima albo Fallouta bez modów powinni być odizolowani od społeczeństwa
#gry #skyrim #fallout #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Właśnie miałem chwilę słabości i kupiłem sobie #skyrim. Będzie grańsko!
Alternatywnie https://www.loverslab.com xD
Mody na duże cycki, seks mody i seks chojrackie furry przygody z psami w świecie the elder scrolls i nie tylko. Serdecznie polecam celem immersji.
Zaloguj się aby komentować