Zaloguj się aby komentować
Fakt, nie opinia: potrzebujemy więcej kobiet u władzy państw. Mężczyźni mają większe skłonności do ryzyka oraz częściej chcą narzucać swoją wiarę/zagarniać tereny lub to i to w jednym.
Teraz mój apel, który mam nadzieję, dotrze do wszystkich męskich przywódców na świecie: Panowie! Zajmijmy się graniem w gry, a rządzenie zostawmy kobietom.
Nawet z tym nie dyskutujcie.
#izrael #hamas #wojna #ukraina #russiahateclub

Zaloguj się aby komentować
Pragnę tylko przypomnieć, że pomimo afery i idiotyzmu polityków po stronie polskiej i ukraińskiej, to rosja jest największym zagrożeniem i w naszym interesie jest, aby to ona przegrała wojnę.
Takie przypomnienie dla ludzi, którzy teraz (podczas afery zbożowej) życzą Ukrainie jak najgorzej i wypisują teksty typu: "a nie mówiłem", "onuce miały rację". Nie, nie miały.
J⁎⁎AĆ ROSJE!
#polityka #polska #ukraina #russiahateclub

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ukradzione z kwejk.pl
Niektóre rzeczy się nie zmieniają ...
#czechy
#russiahateclub
#historia

Zaloguj się aby komentować
Ruska propaganda nie działa odc. 2137
Najnowsze badanie CBOS
Ponad dwukrotny wzrost pozytywnych ocen stosunków polsko-ukraińskich.
Odsetek Polaków oceniających stosunki polsko-ukraińskie pozytywnie wzrósł od 2018 roku ponad dwukrotnie (64% wobec 29% pięć lat temu), co stanowi niewątpliwie efekt zbliżenia między naszymi narodami, jakie nastąpiło po rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Warto zwrócić uwagę, że wcześniej wyraźny wzrost pozytywnych ocen odnotowaliśmy też za sprawą Rosji, bezpośrednio po aneksji Krymu w 2014 roku.
Zaledwie 4% Polaków ocenia obecne stosunki polsko-ukraińskie jako złe.
Także iwany i saszki - kiepsko wam idzie i jak sami widzicie im bardziej się staracie, tym gorzej.
Informacje o metodologii badania w komentarzu.
#russiahateclub #ruskapropaganda #wiadomoscipolska

@Maciek Trzeba pamiętać, że kacapska propaganda nie ma tylko na celu zmniejszać poparcie dla Ukraińców albo zwiększać dla kacapii. Chodzi też o sianie dezinformacji, nasycanie eteru szumem informacyjnym (nawet oczywistymi bzdurami), bo wtedy trudniej jest dotrzeć do wiarygodnych informacji albo łatwiej zniechęcić do tematu w ogóle.
I na tym polu wydaje mi się, że kacapy cały czas są dość skuteczne. Oczywiście to są moje obserwacje anegdotycznie i nie mam twardych danych.
Zaloguj się aby komentować
Tyle na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #rosja #wojna #russiahateclub

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
chwala bohaterom
https://www.youtube.com/watch?v=iRieRJV3veA
rok minal jak 1 dzien
#ukraina #wojna #russiahateclub

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj pierwsza rocznica powstania #russiahateclub
Z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim członkom wszystkiego co najlepsze!
#ukraina #rosja #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
@Macer Nope, poprawnym przymiotnikiem od "Rusi" jest "rusiński". Ja wiem, że dawna polszczyzna miała na to wywalone, ale jeśli uważasz, że dalej tak jest, to polecam samemu się przekonać i powiedzieć Ukraińcowi, że jest "ruski"
@Macer Chłopie, to tylko śmieszny obrazek, a Ty bronisz ruskich jakby zbawcami świata byli.
To ja dopowiem jedną rzecz - w latach 90. widziałem dzieciaki z Rosji (to już po upadku ZSRR) na koloniach w Polsce, które nie wiedziały co to papier toaletowy.
I założę się, że przy rozległości tego gównokraju, nadal jest tam spora część ludzi nie znająca takich rzeczy. Że już nie wspominajmy o luksusach jak kanalizacja i ciepła woda. A mówimy o państwie z takimi zasobami, że mogliby żyć jak Skandynawowie.
Także nie denerwuj się - ruski i sowiecki to w zasadzie to samo, to państwo nadal tak działa, nadal prześladuje własnych obywateli, morduje i jest międzynarodowym agresorem.
Zaloguj się aby komentować
Weszłam dzisiaj z ciekawości na pikabu, zaintrygował mnie post o nazwie Мама просто шутила czyli Mama tylko żartowała Upvotów 16k myślę, gruby temat. Wrzucialm pierwszy lepszy post w translatora clby szybko przeczytać komentarz i mnie zatkało, 1600 komentarzy/historii rusków z naprawdę niepokojącymi wspomnienami z dzieciństwa jak ich matki świadomie lub nie niszczyły ich psychikę. Nie dziwię się ze ci ruscy robią tak potworne rzeczy ukraincom, skoro od dzieciństwa własną matka ma cie w d⁎⁎ie itp. Wrzucam linka https://pikabu.ru/story/mama_prosto_shutila_9875075#comments
I tłumaczenie z translatora:
'' Mama opowiadała mi, że jak miałam 3-4 lata, to związała kilka moich sukienek w wiązkę, włożyła mi wiązkę w ręce i zaczęła mnie wyrzucać, popychając do drzwi, jak ja nie już cię nie potrzebuję, odejdź! Wspomina, śmieje się: „Opierasz się, ale mocno trzymasz węzeł!”. Odpowiedziałem jej, czy ona się boi, że będę z nią tak żartował na starość? Obraziłem się, to co innego, jak matka może mówić coś takiego?!''
Kolejny post
'' Miałem 7 lat.Lato. Rzeka. Plaża. Dorośli i dzieci pluskają. I ja też. Mama weszła do wody. Razem zaczęli sobie pobłażać, pluskać i tak dalej. Doszło do tego, że mama zaczęła mnie topić. Czy to w żartach, czy na poważnie. Naciska na ramiona, tonie, uwalnia. Podczas nurkowania złapię powietrze i znów będę pod wodą. Nie miałam czasu krzyczeć, ale nie miałam też czasu na głęboki oddech. Ponieważ prawdopodobnie zabrakło mi powietrza na czwarty lub piąty, nie miałem czasu na oddychanie. I znów jestem pod wodą. Przerażenie! Panika! Nie mogłem wymyślić nic lepszego niż zrobienie tego, co zrobiłem: Poszedłem bezwładnie pod wodą i udawałem martwego. Zamarzła jak tylko mogła. Nawiasem mówiąc, to uratowało mi siły w tym momencie. A jeśli wcześniej uwolniłem się, by się wydostać, to mój wygląd przypominający szmatę najwyraźniej w jakiś sposób podniecił moją matkę. Wyciągnęła mnie na powierzchnię i zaczęła potrząsać. Jednocześnie nie oddychałem, już celowo wstrzymując oddech. W momencie, kiedy pewnie sama się wystraszyła, otworzyłam oczy i powiedziałam: - Nie rób tego więcej! - i wyszedł z wody. I idzie za mną: - Żartuję. Niedawno przypomniałam sobie to zdarzenie i powiedziałam mężowi, na co on odpowiedział: I może nie żartowała.''
#russiahateclub #ukraina
Zaloguj się aby komentować
Pragnę tylko przypomnieć że
#russiahateclub #ukraina

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na pierwszy zjazd w tym roku na naszym nowym portalu.
https://www.youtube.com/watch?v=X0FkcagWpBY
#ukraina #wojna #rojsa #russiahateclub
Zaloguj się aby komentować
Witam witam #russiahateclub
Rozkład jazdy znany 😘😁
Zaloguj się aby komentować
Original war to najlepsza gierka, nawet z tym nie handlujcie

John Macmillan: Jakby ktoś nie wiedział, to jest Tim Gladstone.
Frank Forsyth: Tarzan powrócił!
Tim Gladstone: Tam schroniły się tubylcze plemiona.
Frank Forsyth: I co, mamy zdjąć ciuchy i dołączyć do nich? Beze mnie.
Lisa Lawson: Jezu, sir - To jeszcze dzikusy, a Pan chce im dać broń do ręki?
Frank Forsyth: Tobie przecież dał.
Tim Gladstone: Są bardziej inteligentni niż wam się wydaje. Mają swój prymitywny język i używają prostych narzędzi.
Frank Forsyth: To coś jak nasi oficerowie!
Frank Forsyth: Nic dziwnego, że złapaliśmy tę małpę. Bez okularów pewnie by nas nie wypatrzyła!
Denis Peterson: Jego wzrokowi nic nie brakuje. On myśli, że w okularach wygląda sexy!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Maskotka RussiaHateClub, jest bardzo dobrze znana tam.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować