Comunicado Oficial: Mbappé.
#pilkanozna #hiszpania #realmadryt #mbappe

Comunicado Oficial: Mbappé.
#pilkanozna #hiszpania #realmadryt #mbappe

Zobaczymy jak będzie, ja szczególnie nie świętuję. Do perfekcyjnie poukładanej drużyny trafia piłkarz o dość ciężkim charakterze. Umiejętności ogromne ale jeszcze większe ego musi być schowane do kieszeni. Poza tym nie wiem jak Carlo pogodzi dwóch piłkarzy ze światowego top 5 na tej samej pozycji. Ktoś będzie musiał ustąpić i może wyjść kwas. Ufam intuicji Pereza, która rzadko zawodzi ale osobiście żałuję, że jednak nie Halland.
Zaloguj się aby komentować
Kibic Realu ma o tyle dobrze, że nawet jak całą pierwszą połowę jego drużyna obskakuje wpierdol jak gimnazjalista od starszego brata to i tak w spokoju chrupie chipsy bo wszystko zakończy się happy endem.
#pilkanozna #mecz #realmadryt
Zaloguj się aby komentować
Najlepsze w kibicowaniu Realowi jest to, że niezależnie od tego jaki jest wynik i która minuta meczu, są oni w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zastanawiam się nawet czy to nie stała się samospełniająca przepowiednia tzn. czy ich rywale po 80 minucie nie zaczynają mieć pełnych gaci, przez co popełniają głupie błędy i tracą bramki.
Przed sezonem krytykowałem Pereza za okienko transferowe ale prezes udowodnił, że ma nosa jak mało kto. Brawo Joselu, brawo Real.
#mecz #pilkanozna #realmadryt
Zaloguj się aby komentować
#mecz #realmadryt #pilkanozna
LV17 udowadnia, że nie musisz być graczem topowym żeby zostać w jakimś sensie legendą klubu. Gość godzi się z byciem wiecznym rezerwowym-zapchajdziurą, gra praktycznie wszędzie gdzie go wsadzi trener i co jakiś czas zdarza mu się zrobić coś co wygrywa drużynie mecz. Dla mnie gość zasługuje na emeryturkę w Realu i przejście do jakiejś galerii sław, bo to typowy żołnierz, bez niego wiele meczów wyglądałoby pewnie inaczej.

Wypisz-wymaluj sytuacja jak z Nacho. Dla niedzielnego kibica piłkarze anonimowi, podczas gdy obaj mają na swoim koncie ponad 400 występów dla najlepszego klubu świata. Rozumieją swoją rolę, nie starają się na siłę brylować. Nacho nie dojeżdża już formą i odchodzi po sezonie mimo pewnej opaski kapitańskiej (w Realu nosi ją najbardziej doświadczony piłkarz).
Obecna Barcelona to nie jest zespół tylko zbieranina piłkarzy. Trzeba trenera z ogromną charyzmą, żeby to poskładać do kupy. Może Pepowi się w końcu znudzi w ciepłym kurwidołku i zrobi wolontariat na starych śmieciach.
Zaloguj się aby komentować
Bellingham strzelił gola dającą Realowi wygraną w meczu z Valencią, niestety zrobił to 2 sekundy po końcowym gwizdku sędziego i nie został on uznany. Jeszcze sędzia dał gówniarzowi czerwoną kartę za pyskowanie XD
#pilkanozna #laliga #realmadryt
Zaloguj się aby komentować
2:1 dla Atletico Madryt
#pilkanozna #realmadryt #atleticomadryt #wiadomosciswiat #wiadomoscipolska



Zaloguj się aby komentować
Tomasz Cwiakała o #elclassico #laliga
https://youtu.be/9_gtDHi4Jo8?si=HJd2H_sdlcJekg55
#pilkanozna #fcbarcelona #realmadryt
Zaloguj się aby komentować
Od wielu lat jestem kibicem Realu Madryt, ale to jaki zjazd zaliczyła Barcelona w ciągu ostatnich kilku lat to aż żal patrzeć. Kiedyś to była rywalizacja dwóch równorzędnych klubów, grających na podobnym, bardzo wysokim poziomie, których starcia emocjonowały od pierwszego do ostatniego gwizdka, ponieważ gra była bardzo często wyrównana. Jedna czy dwie kluczowe akcje mogły przesądzić o końcowym rezultacie. Obecnie Barcelona to cień dawnej Barcelony i łączy ją chyba tylko nazwa. Ten mecz to wyglądał jakby Real grał z jakąś 10 drużyną z tabeli La Ligi, którą przewyższa pod każdym względem i może się bawić jak chce. Równie dobrze mogło być tam 5 czy 6-1. Nawet sędzia chciał już skrócić te męki XD
Nie zazdroszczę fanom Barcelony, bo już pomijając sam wynik, wpadki się zdarzają. Natomiast ogólny styl gry czy taktyka to jakieś 2 levele niżej od topowych klubów w Europie.
#mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
A co można Xaviemu wrzucić do ogródka:
schematyczność - każdy wiedział, że Araujo będzie dziś na prawej stronie
brak elastyczności - ktoś pamięta żeby Barca wyraźnie zmieniła plan gry po przerwie między połowami?
z góry przed meczem zaplanowane zmiany idealnie w 60 minucie, prawie jak co mecz
miękkość w grze i oddawanie masy przestrzeni, która w meczu z Realem równa się popełnieniu samobójstwa
nieudolne przechodzenie z obrony do ataku, przez co Barca non stop bije głową w mur przy posiadaniu piłki
coś, co się zadziało z obroną, która od najlepszej niemalże w historii hiszpańskiej piłki, przy zamianie Erica Garcii na Inigo Martineza (i emeryturce Alby, w końcu) przeistoczyła się w absolutnie fatalną i zdezorganizowaną
i pewnie wiele, wiele innych
Każdy inny trener przy takiej grze i takim wyniku zostałby zdjęty ze stołka. Laporta ma za dużo sentymentów do Xaviego, na którym w sumie budował swoją kampanię wyborczą.
@bojowonastawionaowca Wczoraj dobrze powiedzieli w studiu po meczu, ze gdyby Xavi nie byl Xavim, to juz dawno by wylecial (dali przyklad Valverde ktory mial 1 miejsce w lidze, ale wyrzucili go po przegranej w super pucharze).
Moge tylko podpytac z ciekawosci bez wojenek, co sadzisz o sprawie Negreiry? Ja z drugiej strony, ale pokojowo nastawiony
@Bezkid Za dużo było przypadków fatalnego sędziowania przeciwko Barcelonie, żebym wierzył, że ktokolwiek sędziował za kimś. Tak samo za dużo było przypadków fatalnego sędziowania przeciwko Realowi, Atletico, Sevilli, etc, etc. Hiszpańscy sędziowie to po prostu jest tragedia i nie trzeba do tego dokładać jakichś dodatkowych teorii. Nawet jeśli to były jakieś faktury na analizy sposobu sędziowania poszczególnych sędziów, to takie raporty nie były nic warte, bo czasem mam wrażenie, że mniej błędów byłoby podczas losowania decyzji sędziowskich na bieżąco podczas meczu
Zaloguj się aby komentować
Lewy, teraz albo nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lewandowski #fcbarcelona #realmadryt #laliga
Zaloguj się aby komentować
Jak nastroje przed #elclassico ?
#laliga #realmadryt #fcbarcelona

Zaloguj się aby komentować
Happy New Year! ( ͡°͜ʖ͡°)
#pilkanozna
#laliga #premierleague #ligue1
#realmadryt #fcbarcelona #chelsea #manchesterunited #psg #tottenham

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Harry Kane w Bundeslidze ma 15 goli w 10 meczach. Jeżeli utrzyma formę to w debiutanckim sezonie pobije rekord Lewego. Perez to jest jednak dzban.
#pilkanozna #mecz #realmadryt #bayernmonachium

@jajkosadzone wyczyn Lewego był naprawdę godny podziwu. Raz, że odpadło mu kilka meczów a dwa - ciążyła na nim nieporównywalnie większa presja niż na Angliku.
Mój post był wyrazem ubolewania, że Real zrezygnował z Kane'a ponownie dając się wodzić za nos Mbappe. Anglik z miejsca wszedłby w buty Benzemy. Ale by to żarło w połączeniu z Bellinghamem
Zaloguj się aby komentować
https://www.goal.pl/transfery/gwiazda-na-wylocie-z-realu-madryt-w-tle-wielkie-transfery/
Totalne zaskoczenie, że piłkarz który od lat się kisi na nienaturalnej dla siebie pozycji jest niezadowolony. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Dodatkowo wciąż przewija się temat Mbappe a w tle ostatnio pojawił się jeszcze Musiala. Znakomita perspektywa dla Rodrygo być lewym skrzydłowym nr4.
#realmadryt #pilkanozna #mecz
@CoryTrevor
Jeden - jak najbardziej możliwe, choć nie powiedziałbym, że się mocno spodziewam. Dwóch - jasne xD
Haalanda spodziewałbym się mniej z powodów pozasportowych - jego stary grał w Anglii, Norwegowie kochają ligę angielską, koleś jest w opór ambitny, bardziej jak kochający też hajs Mbappe, a City obecnie jest lepszym nieco klubem i gra w bardziej kompetytyywnej lidze
Zaloguj się aby komentować
Dziś Real - Getafe o 16.15
Mecz z Barcą był dosyć brutalny, padły dwie czerwone kartki i zero bramek.
#realmadryt #mecz
Zaloguj się aby komentować
Ech, Real musi mieć chociaż jedną antypatyczną postać w drużynie. Był Benzema - wielki piłkarz ale jako człowiekowi ciężko było mu kibicować. Podobnie z Mbappe, który w tym roku chyba jednak do Madrytu nie trafi. Teraz ogłoszono, że Real ściąga Kepę.
#mecz #pilkanozna #realmadryt

@utede https://youtu.be/C3f7HPIPG0s przedkładanie własnego ego nad dobro zespołu?
Zaloguj się aby komentować
Gdyby piłkarze Realu byli postaciami BG2
#pilkanozna #realmadryt #rpg #baldursgate #dnd #gryfabularne

Zaloguj się aby komentować
Soccer Champions Tour Real Madryt - Barcelona | 29.07.2023
https://likessb.com/5sllsefcrj3v.html
#nikkozapodaje #pilkanozna #mecz #fcbarcelona #realmadryt

Zaloguj się aby komentować
Deklasacja
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #elclasico

Zaloguj się aby komentować
Barca-Real
Tylko z uBlock i Mozillą najlepiej.
https://headlines.nbabite.to/5-real-madrid-vs-barcelona/
#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować