Eh widać, że nie jestem prawdziwym pulawiakiem :p
Pomyliłem się w pytaniu o najdłuższa ulicę
#quiz #pulawy

Eh widać, że nie jestem prawdziwym pulawiakiem :p
Pomyliłem się w pytaniu o najdłuższa ulicę
#quiz #pulawy

Zaloguj się aby komentować
Życie w mieście jednego zakładu (no dobra są też inne bardzo ważne, ale jednak małe w porównaniu do azotów) ma wpływ na inne dziedziny życia, przede wszystkim na budowlankę. Gdy ZA mają źle to i deweloperom (jak i zwykłym ludziom którzy sprzedają mieszanie) jest źle.
Dlatego tak jak pisałem nie raz, jakby ZA upadły to nie martwił bym się o pracę tylko o sprzedaż mieszkania, żeby w najlepszym wypadku na nim nie stracić :p
Gorzej z mamuśką, całe życie na zakładach pracuje, gdzie by teraz na starość robotę zmieniała.
#nieruchomosci #pulawy
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam ten wypadek, cała okolica tym żyła...
Po tym była (lub nadal jest nie znam szczegółów) walka o odszkodowanie bo Pani biegła sobie trzymała akta przez 2 lata, czasu nie miała wydać opinii...
A ten cwel nadal nic się nie nauczył i nachlany jeździ
#patologia #wypadki #pulawy
Zaloguj się aby komentować

Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" podjęły decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji melaminy. Jako przyczynę podano wysokie koszty gazu i energii elektrycznej.
Niestety wyzwaniem pozostają koszty produkcji, a konkretnie warunki konkurencyjne, w jakich funkcjonuje przemysł chemiczny...
Zaloguj się aby komentować
Jakimś tam wielkim patriotą to nie jestem, ale to smutne, że lokalny bohater nie ma swojego pomnika, ktos zapalił znicz pod tabliczka z nazwą ulicy jego imienia.
A taki socjalista Waryński sobie stoi w centrum miasta i ma się dobrze... Ulica jego imienia też jest nieopodal.
#historia #pulawy

@jimmy_gonzale z tego co kojarzę to ten związek żołnierzy chciał postawić pomnik orlika w miejscu zburzonego pomnika przyjaźni Polsko radzieckiej. Ale chyba władze nie pozwoliły. Nie pamiętam dokładnie jak to było. Dobre to by było miejsce bo jest tuż obok WKU gdzie mieścił się UB skąd uwolnili więźniów, brawurowa akcja jego zgrupowania :)
Zaloguj się aby komentować
Heh puławskie tradycje wiecznie żywe xD
#narkotyki #pulawy
Zaloguj się aby komentować
Tak to się żyje w mieście z cyganami xD
#patologia #pulawy #cyganie
Zaloguj się aby komentować
Czy jest ktoś kto słuchał #punk w latach 80/90 i nie zna siekiery?
Kurde jeden Jarocin i bach sławni na całą Polskę.
A ta czerwona okladka płyty mnie osobiście rozwala emocjonalnie!
#punk #pulawy #prl
Zaloguj się aby komentować
Kierowca #bmw jest typowy...
https://twitter.com/i/status/1697195724008460687
#Pulawy #wypadek #polskiedrogi #kierowcy
Zaloguj się aby komentować