Przypominam, że za 17 godzin jest godzinnica zamachu smoleńskiego!
#polityka #bekazpisu #bekazkatoli #4konserwy #neuropa #jebacpis
Przypominam, że za 17 godzin jest godzinnica zamachu smoleńskiego!
#polityka #bekazpisu #bekazkatoli #4konserwy #neuropa #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Dziś swoje 76 urodziny obchodzi Leszek Balcerowicz: ojciec reformy gospodarczej która dała początek naprawie polskiej gospodarki po półwieczu PRLowskiego syfu, minister finansów który nie bał się podejmować trudnych decyzji i prezes NBP z jajami który jak prawdziwy jastrząb podnosił stopy procentowe kiedy gospodarka tego potrzebowała.
Cześć i chwała bohaterom, sto lat Panie Profesorze!
#polityka #polska #neuropa #balcerowicz

Zaloguj się aby komentować
Lista obecności uchodźców z tagów politycznych #neuropa #4konserwy
Kto się tutaj przeniósł i czy wracacie na wypoczna?
Odezwijcie się, chętnie dodam do obserwowanych.
#bekazwykopu #wykop
Zaloguj się aby komentować
Dyrektywa omnibus cos pieknego, i ze sklepom nadal nie wstyd robic te wielkie "wyprzedaze" XD
#omnibus #uniaeuropejska #polska #neuropa #zakupy #okazje

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz dziś tu zajrzałem, myślałem, że to hermetyczny ku⁎⁎⁎⁎ołek jak Lurker, gdzie 20 lajków na wpis to wybitny wynik. A tu całkiem spora społeczność.
#wykop #hejto #neuropa
@koroluk Ok, łapiesz mnie szczegółowo.
Z tego co pamiętam, byłeś uczestnikiem ideologicznych wojenek na wykopie. Krytykowałem tylko jedną stronę (prawica), więc nie jesteś osobą obiektywną. Wystarczy osoba, która postępuje identycznie, ale ma serce po prawej stronie i zaczyna się ideologiczną wojenka.
Wykop śmierdział od politycznych trolli. To ostatnia rzecz, której tu potrzebuję. Była już jedna osoba z waszego wykopowego tagu, dość i tensywnie walcząca i punktującą tylko jeden obóz. Dostał bana za gruby hejt. Ty jesteś opanowany, ale efekt jest taki sam. Polityczne wojenki
@koroluk Co do problemu naparzanek politycznych, to uważam że powinna powstać społeczność w rodzaju "Areny Politycznej" i tam mogłyby być naparzanki politycznej
Jednocześnie moderacja pownina pilnować, żeby utemperować tych, co wsadzają politykę wszędzie, zwłaszcza tam gdzie nie ma na jej temat ani słowa
Zaloguj się aby komentować
czesc,jestem tu nowy,zarejesrtowalem sie,bo wykop jest do d⁎⁎y,chociaz tam nigdy nic nie pisalem tylko podgladalem niektore tagi.dajcie mi troche piorunow zeby ranga mi podskoczyla.
ps.tagi zajyebalem z innego wpisu,bo nie umiem ich uzywac
#wykop #4konserwy #neuropa #starepizdzisko #rangi#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Może ktoś mnie jeszcze kojarzy z wypoka. Ewakuowałem się z tego szamba chyba z rok temu, potem tylko lurkowałem. Ale teraz tego gówna nawet się lurkowac nie da XD Tak więc założyłem konto tu i zobaczymy czy mi się spodoba.
#wykop #4konserwy #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak dobrze opuścić portal, gdzie lewą ręka administracji jest nieślubny bękart Jacka Sasina i Renaty Beger.
#bekazwykopu #wykop #jebacwykop #bekazlewactwa #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę się doczekać aż przyjdą tu @volki,@ultimusinterpares @NijuGMD @kleopatrixx i cała reszta ekipy #4konserwy żebyśmy wszyscy razem mogli się dalej kłócić i manipulować jak normalni ludzie
xD
#heheszki #neuropa
@Shadov Lurker niestety stał się dla nich "poczekalnią" jak moderacja wykopu dowaliła im bana na przeczekanie. Po tym wracali ze swoim spamem na wykop wiedząc że tam jest większe "zagęszczenie" szurów i foliarzy do wzajemnego klepania się po pleckach. Na pewno odniósłby większy sukces jakby faktycznie moderacja zaczęła by ich hurtowo wypieprzać no ale z szurami jest tak że nie dość że wygryzają normalnych użytkowników (bo ludzie nie chcą słuchać i pieprzenia o śmiercionkach, NWO, owadach a'la Szwab itp w kółko) to jeszcze przyciągają sobie podobnych więc portal zaczyna być uzależniony od ruchu generowanego przez szury bo nikt inny nie wchodzi
Zaloguj się aby komentować
Czym jest zakładka "obserwowane" po prawo od "30d" ? Bo w obserwowanych tagach mam programowanie, a wyświetla mi się jakiś syf z #neuropa i inne badziewia.
Nie wiem nad czym się tak spuszczacie na tym hejto. Sporo do poprawienia jeszcze jest. O ile na wykopie problemem jest moderacja i mała pojemność czarnej listy to jednak jest on bardziej przejrzysty.
Uważam że kolory trybu nocnego są tu źle dobrane i np tło komentarzy zlewa się z tłem całej strony. Może trzeba pomyśleć o tonacji kolorów jaka byłą na wykop czy discord.
Jak wyżej, jakis problem z obserwowanymi. Wcześniej wrzuciłam wpis z innym błędem. A to uwagi z korzystania po 10 minutach. Póki co nie ma się czym "jarać" Zobaczymy jak wykop jutro, o ile w ogóle wstanie...
#wykop vs #hejto
@dywagacja ja to oczywiście rozumiem, ale w sytuacji gdy wchodzę na hejto i wszędzie widze ochy i achy na temat tego jaki to ten portal nie jest super, dopracowany czy o wiele lepszy o wykopu to jednak oczekiwania rosną i spodziewam się czegoś naprawdę lepszego.
@zxcv a gdzie mogę sprawdzić swoje obserwowane społeczności ? bo w ustawieniach profilu widze tylko obs tagi i użytkowników.
@dywagacja a no już użytkownik @zxcv dał link. Tam były "moje społeczności" Cóż, po wejsciu na nowy wykop stwierdzam ze hejto chyba jednak nie jest aż tak złe, zwłaszcza jak odpali się tryb dzienny. Na wykopie starałam się być aktywna (poza okresami banowania) jeżeli to miejsce mnie przyciągnie to na pewno nie pozostanę tylko bierną czytelniczką.
Zaloguj się aby komentować
Podsumowanie wyk0powych ekspertów wojennych xD Boże i tacy ludzie narzucają innym co mają myśleć na dany temat. Najlepsze, że duża część z nich to zdeklarowana #neuropa.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prawdziwy superbohater nie nosi peleryny, a prowadzi wojnę z komuchami

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować