Ale musi mieć skurwysyńsko niskie poczucie własnej wartości. W sumie się nie dziwię xD

Ale musi mieć skurwysyńsko niskie poczucie własnej wartości. W sumie się nie dziwię xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@RJDBS1980 prowadzenie portalu społecznościowego nie jest tanie i z czegoś trzeba to płacić, do teraz fundowali Twittera reklamodawcy - i oni też mieli pewną kontrolę nad treściami (najlepiej tę zależność widać na YT, reklamodawcy nie chcą być kojarzeni z kontrowersyjnymi treściami, które w wyniku takiego modelu biznesowego są marginalizowane). Jedynym sposobem na oddanie kontroli twórcom i konsumentom treści jest oddanie im też odpowiedzialności za finansowanie portalu.
Zaloguj się aby komentować
Przetestujmy czy faktycznie na hejto jest wolność słowa:
Są dwie płcie
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny
Ideologia LGBT jest zjawiskiem społecznie szkodliwym
Aborcja to morderstwo
Polska państwem narodowym
Pieniądze biorą się z pracy
Dodaję w społeczności neuropa, bo się tam zapisałem. Może zmienię poglądy o tej organizacji.
Zaloguj się aby komentować
Czy to prawdziwy? Czy niesprawiedliwiec w końcu przyszedł na strone? Czy jednak o fake jakiegoś bezbeka?

Zaloguj się aby komentować
To prawda, że jak wpłacę 25 zł, to dostanę dostęp do tajnego discorda neuropy?
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego transy nazywają się lilith?
Zaloguj się aby komentować
Przypomina mi się burza wiadomości, jaka pojawiła się pod postem dotyczącym stosunku przerywanego. Dla wielu osób zaskoczeniem było, że to nie jest metoda antykoncepcyjna. Dzięki internetowi wiele osób w różnych tematach jest wyedukowanych, ale wciąż istnieje spore grono, zwłaszcza osób młodych, których wiedza nadal jest ogólna.
https://queer.pl/artykul/206537/wywiady-rozmawiajmy-o-seksie-nie-tylko-w-teczowy-piatek

PiS porzucił nagle legislację zapewniającą nietykalność swoim ludziom w spółkach Skarbu Państwa, nowa premierka Włoch porzuciła Mussoliniego (więcej o tym w dziale Europa). Tygodnik Neuropa nie porzuci swoich czytelników. Zapraszamy do lektury.
Lewica stara się rozpalać i propagować rasizm wobec białej rasy. Propagują zachowania, które mają na celu niechęć, wrogość oraz wszelkie negatywne emocje powiązać z białą rasą i kulturą którą wytworzyła. Co o tym sądzicie?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@nowyTest https://www.youtube.com/watch?v=dvsIiBIiN0Q
i nie pozdrawiam. Przestańcie spamować serwis tymi samymi gównianymi tweetami od nic nieznaczących trolli.
@nowyTest za bardzo upraszczasz i mówię to ja katolik
Zaloguj się aby komentować

To był bardzo dobry tydzień dla przedmiotów. Sałata wygrała z premierką Wielkiej Brytanii (więcej o tym w dziale Europa) a Polacy zakochali się (niektórzy nawet za bardzo) w Kerfusiu– robocie buszującym po pewnych supermarketach. Jeśli chcecie wiedzieć co jeszcze się wydarzyło to zapraszamy do...
19 października 2022 roku inowrocławscy policjanci odnaleźli na osiedlu Piastowskim zwłoki nastolatki. Na ciele dziecka znaleziono liczne rany kłute. Lekarz stwierdził zgon. 13-latka była poszukiwana od 16 października. Ojciec Nadii poinformował na Facebooku, że znaleziona dziewczynka to jego córka. - Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje - napisał na Facebooku. 20 października do późnych godzin wieczornych przesłuchiwany był 18-latek podejrzewany o zabójstwo 13-letniej Nadii z Inowrocławia. Jak informuje prokurator Robert Szelągowski z Prokuratury Rejonowej w...
Szalom, czy to ten tajny discord????????????
Zaloguj się aby komentować
Niochland melduje się
Zaloguj się aby komentować
Hejka, przegrywy! Jak mija środa?
Mamy już ponad połowę października, jeszcze chwila i... Nowy Rok, kolejny, 2023ci.
Cytując klasyka: "czas zapierdala jak skurwol po mięsnym".
Generalnie jesień to pora roku, którą uwielbiam i nienawidzę...
Powody? Z jednej strony gdy nie pada, mamy piękne zachody słońca w środku lasu (lubię sobie pospacerować), n0rmictwo już tak masowo nie wyłazi z domu, ogółem "uspokaja się" na ulicach.
Z drugiej strony jesień budzi wspomnienia okresu szkolnego i traum związanych z najbardziej odjechanymi urojeniami pedagogów płci damskiej i ich chore metody "nauczania" + wpierdalanie się na każdym kroku w prywatę uczniów i przerzucanie swojego życia niezadowolenia z życia osobistego na ocenianie...
No nic, czekam zimy i kolejnego odjechanego sylwestra w towarzystwie e-friends z Discorda i grup spierdoxowych.
W międzyczasie lurkowanie neta, beka z neuropków i pogłębianie wiedzy foliarskiej. Bo... co mam robić?

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
DLACZEGO SIĘ NIE BOICIE?
PUTIN ATOM, WIELKIE KABOOM ZROBI!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować