#pokazkota #koty #cybulionjestinny
Wlaczylem kotom TV.



#pokazkota #koty #cybulionjestinny
Wlaczylem kotom TV.



Zaloguj się aby komentować
Nakarmione koteczki na targu V. Ballarò w Palermo.
Przejełam akcje z koteczkami od @splash545 , bo za każdym razem to byla moja misja dokarmiania i frajda
#sycylijskiekoty #koty #zwierzaczki #koteczkizprzypadku


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#koty No i jak się teraz ruszyć, niech mi ktoś herbatki przyniesie.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tydzień. Dziś minął tydzień od kiedy buchnełem kota z działki i zainstalowałem go u rodziców mimo tego że mają psa. Pies - no wiecie jaki on jest, po samym wygladzie mozna okreslic iz jest to typowy jedynak. Nie szczeka, nie gania kota. Czasem wystarczy ze spojrzy na mala i ta wie ze pora isc w inna strone. Kot - kuweta bez problemu, ani razu nie narobil problemów. Drapak ogarnęła po 3 dniach. Ciagle mruczy, zaczepia o pieszczoty. Juz opracowala sobie system cyganienia zarcia - idzie do Mojej Mamy i robi przesłodkie Miau. Ostatnie dwa dni juz udalo sie przestawić ją na tryb spania w nocy. Wczoraj o 6:30 zrzucila kwiatka, ot spala na parapecie, obrocila sie i spadl. Dzisiaj wstala o 7. Wszelakie moje obawy znikaja. Bezik oczywiscie jako dzikus z dzialki z dosc duzego stada szuka sposobu na wtulenie się do psa, pies niezbyt chetnie pozwala, ale i zdarzylo sie ze liznela pare razy kotka. Wieczorami siedza w legowiskach tuz obok siebie. No eksperyment wypalil. I dobrze bo inaczej wzialbym ja do siebie a wiem ze skonczylo by sie to totalnym rozpierniczem.
Teraz malenstwo lezy obok mnie i słodko mi tu pomrukuje. Patrzac na to ze zgarnialem ją z dzialki po nocce w ktora bylo -18°C - wygrala los na loterii.
:]
#pokazkota juz nie #dzialkowekitku #koty #cybulionjestinny
P.s. ojciec byl sceptycznie nastawiony, wiecie jak to wyglada po tygodniu? Nosi na rekach jak bobasa, wczoraj nakupywal zabawek bo ona tak slodko rozszarpuje te myszki.... Kurka! Wiedziałem XD



Zaloguj się aby komentować
Głaskaj mnie po brzuszku niewolniku!
#koty #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#koty #pokazkota #smiesznekotki Zgodnie z prośbą spamuję Ci tym kontentem @TyGrySSek
Pierwsze. Sorka za u jebane płytki na podłodze robiłem dzisiaj remanent w kotłowni to się nabrudziło.
Drugie. Też bym się pobawił pingpongiem na stole.
Trzecie czy to kociecko nie jest szczęśliwe?
https://youtu.be/9W7aJl50X-E
Zaloguj się aby komentować
Czyngis nabiurkowo-towarzyszący
Dobrej soboty hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
50 piorunów, żadne wyzwanie. Zdjęcie kota wrzucę, zjem twaróg, pójdę na spacer i po temacie.
#koty #hejtowyzwanie


Zaloguj się aby komentować