/tag/konstruktorelektrykamatr #konstruktorelektrykamator <= mój tag do obserwowania.
#pompaciepla #oze #ogrzewanie #budujzhejto
Elo Areczki. Przedstawia wam moją kolejną pompę ciepła zrobioną z klimatyzatora.
Inwerterowa Toshiba 12kW.

/tag/konstruktorelektrykamatr #konstruktorelektrykamator <= mój tag do obserwowania.
#pompaciepla #oze #ogrzewanie #budujzhejto
Elo Areczki. Przedstawia wam moją kolejną pompę ciepła zrobioną z klimatyzatora.
Inwerterowa Toshiba 12kW.

@wombatDaiquiri
jesteś ekspertem w dziedzinie i nie korzystałeś z opracowania innego eksperta
No nie do końca, bo ja doskonale wiem że wielu rzeczy nie wiem, no i żeby się tego dowiedzieć co już wiem musiałem korzystać z doświadczeń innych ludzi.
proces budowy bez zrozumienia nie wymaga spawania
W moim przypadku było trochę spawania, ale to tylko dlatego że mogę/umiem/ułatwia to później robotę. Ale da się zrobić bez spawania.
jak będę budował sobie dom to też chcę sobie coś takiego zrobić
Jeśli chodzi o budowę czy przeróbki PC to warto jest znać zasadę działania obiegu Lindego, czyli przemiana fazowa ciecz-para. Bez tego ciężko zrozumieć działanie PC.
@Torgerd Poczekaj, za jakiś czas i ja coś będę wrzucał. Ale nie poziomy tylko pionowy. Bo buduję (już chyba ze 4 lata) wiertnicę do studni głębinowych i pionowych sond pomp ciepła.
Zaloguj się aby komentować