Zaloguj się aby komentować
@K44 Tego się obawiam:
"Jabłko które przed chwilą spadło z drzewa i w ten sposób zostało obite, nie jest szkodliwe. Jeśli zbierzemy je natychmiast, to spokojnie mozemy je zjeść. Natomiast jeśli poleży pod drzewem, to w miarę upływu czasu obite miejsce jest atakowane przez patogeny. Plesnie które atakują obite miejsca produkują patulinę, jest to mykotoksyna o właściwościach mutagennych i teratogennych.
Jeśli wybieramy jabłka (gruszki, banany, winogrona, brzoskwinie i inne owoce) to zaleca się wybieranie całych nieuszkodzonych sztuk bez brązowych oznak psucia, bo są to wlaśnie miejsca zaatakowane przez pleśnie."
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-obite-jablka-sa-szkodliwe
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/tomaawroblewski/status/1768609200194621740?s=19
#hydepark #ekologia #politykazagraniczna
https://twitter.com/RGwiazdowski/status/1768562709178544572?s=19

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy atakujesz ciężko chorego człowieka na podstawie domysłów(imputujesz mu symulowanie, PR-owe gierki, kłamanie, szukanie wymówek, tchórzostwo i prosisz go o nagranie video, choć znikł z życia publicznego), bo jest z innego środowiska politycznego. Później jak ktoś bardzo dosadnie to skrytykuje, wyciągasz "V card" (victim card) i wszystko wina przemocowców i seksistów. Wielkie larum gdzie jest kultura, co to za nagonka i systemowe uciszanie. Co jest z tymi ludźmi?
https://www.youtube.com/watch?v=tih5JxzBUek
#polityka #hydepark
To kiedy ziobro wreszcie zdechnie? Przed, czy po tym jak pokaże dokumentacje medyczną? Bo na razie to jego kamraci z mafii opowiadają, że zero jest chory i leży w łóżeczku. Zachorował w dniu przegranych wyborów, NOCOZAPRZYPADEK.
A btw. na c⁎⁎j on startuje w wyborach do tej niemieckiej tfu EU, skoro jest umierający? To na wybory ma siłę, a na komisję nie ma siły?
Trzeba być niezłym spierdolexem żeby te pisowskie brednie łykać.
@keborgan Chłopie plujesz jadem i wypisujesz jakieś głupoty. To ty masz coś udowadniać, a nie ja tobie.
Zasada domniemania niewinności stanowi, że ciężar dowodu spoczywa na oskarżeniu, zaś każdą wątpliwość dotyczącą winy należy rozstrzygać na korzyść podejrzanych lub oskarżonych (in dubio pro reo) .
Co do
A btw. na chuj on startuje w wyborach do tej niemieckiej tfu EU, skoro jest umierający? To na wybory ma siłę, a na komisję nie ma siły?
Jacek Ozdoba. – Pan minister Zbigniew Ziobro nie będzie kandydował w wyborach do europarlamentu – podkreślił polityk Suwerennej Polski.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Wyniki głosowania na Biologiczną Bzdurę Roku 2023. 4 lutego zakończyło się głosowanie na Biologiczną Bzdurę Roku 2023. W plebiscycie oddano 14841 głosów. Autor zwycięskiej bzdury otrzymuje symbolicznie statuetkę Alternatywnej Zięby. #hydepark #bekazlewactwa #bekazpodludzi
#hydepark #kanalzero
Normalnie poglądy tej Pani jak działania jednego z tutejszych moderatorów.

Bardzo dobry odcinek, pokazujący kontrast w postrzeganiu rzeczywistości. Pani że zdjęcia ewidentnie uważa, że jej racja jest najważniejsza i najprawdziwsza, wszystko co ona uważa za złe jest złe i koniec kropka. Nie widać u niej jakiegoś pola do refleksji, widać że czuje misja moralizowania innych. Najsmutniejsze jednak była widoczna jej pogarda względem Jaruzelskiej, oraz manipulowanie faktami, mówiła że skoro ma takich gości w swoim programie to musi ona być ruskim agentem, przez co poniekąd sama siebie zdefiniowala tymi wypowiedziami.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hydepark #heheszkipolityczne #czystawoda #tvpo https://twitter.com/Lemingopedia/status/1759609180728492388?s=19

Zaloguj się aby komentować
#hydepark #bekazko #praca #polityka #migranci
Wrzucę może ktoś roboty szuka

fajna sprawa, sam chciałbym jako emigrant mieć takie wsparcie w przeprowadzce, wielu Polaków w GB, Niemczech czy Francji nie miałoby z tym doświadczeń jak ze złem koniecznym i nie odreagowywałoby swojej złości na innych Polakach, skąd powiedzenie, że "Polak za granicą jak ci nie pomógł to już ci pomógł"
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@LordWader jak to działa kiedy ktoś nie ma przy sobie telefonu? xd
Genialne rozwiązanie ogólnie, moim zdaniem prawnie Duńczycy powinni wymusić żeby nagrywać każdy stosunek seksualny. Jakikolwiek seks bez nagrania - ciupa.
Wiadomo, rząd powinien rozdawać wszystkim telefony do tego żeby nikt nie był wykluczony i za darmo je zawsze wymieniał i naprawiał xd
Zaloguj się aby komentować