#polityka #zielonagranica #granica #trzaskowski
Teraz to pewnie też powie, że nie klaskał na filmie.

#polityka #zielonagranica #granica #trzaskowski
Teraz to pewnie też powie, że nie klaskał na filmie.

Zaloguj się aby komentować
A ta Pani niczego się nie nauczyła. Nagranie sprzed 3 dni...
Ba, nawet miała okazję poprowadzić coś ostatnio dla TVP 1
TL;DR: Nadal twierdzi że to wina również Straży granicznej
#granica #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A pomniczek z żołnierzami "mordercami" dalej sobie stoi.
#granica

Zaloguj się aby komentować
Nachodźca na granicy z Białorusią zamordował polskiego żołnierza. Jednocześnie prokuratura Bodnara ściga innych obrońców granic za to, że oddali strzały ostrzegawcze!
To kolejny dowód na to, że rządy Tuska to rządy kanalii i nikczemników.
#polityka #granica #muremzapolskimmundurem #po #ko #poko #nachodzcy #imigranci
nota moderatora: sprawą zajmuje się prokurator Ziobry, zastępca Bodnara ds. wojskowych, którego Bodnar nie może odwołać bez zgody prezydenta.
Jednocześnie prokuratura Bodnara ściga innych obrońców granic za to, że oddali strzały ostrzegawcze!
@Pszczelarz_ oczywiście zapomniałeś dodać, że sprawą zajmuje się prokurator Ziobry, zastępca Bodnara ds. wojskowych, którego Bodnar nie może odwołać bez zgody prezydenta.
To kolejny dowód na to, że jesteś kanalią i nikczemnikiem, którego jedynym celem istnienia na tym portalu jest manipulacja.
@Pszczelarz
....ściga innych obrońców granic za to, że oddali strzały ostrzegawcze!
A wiesz to bo byłeś tam?
Aktualnie prokuratura przyznała, że było zgoła inaczej:
https://www.hejto.pl/wpis/komunikat-prokuratury-w-kwestii-zatrzymania-zolnierzy-oddajacych-strzaly-ostrzeg
Prawo jest jakie jest (do du**), i niezbyt życiowe ale służby muszą się tego trzymać.
Zaloguj się aby komentować

Wiceminister Paweł Zalewski przyznał w programie Wirtualnej Polski, że z mediów dowiedział się o strzałach na granicy z Białorusią, które padły pod koniec marca i o zatrzymaniu trzech wojskowych. Polityk Trzeciej Drogi i kandydat do europarlamentu z Podlasia oznajmił, że jest na urlopie....

Żołnierz zraniony przy białoruskiej granicy nożem jest w stanie śmierci klinicznej - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM.
#polityka #donaldtusk #wojsko #politykazagraniczna #bialorus #wiadomoscipolska #polska #granica #nachodzcy
Jednocześnie Kosiniak-Kamysz wczoraj mówił o wsparciu dla...
#kosiniakkamysz #wojsko #wojskopolskie #granica i ok: #polityka a dodatkowo po namyśle żeby się nikt nie rzucał,że źle taguję: #kabaret
"Wiedział,ale już wtedy podjął działania". Taaaak.
Zaloguj się aby komentować
#wiadomoscipolska #polska #granica #bialorus #polityka #wojsko #bodnar #kosiniakkamysz
Zaloguj się aby komentować
Presja ma sens.
Rząd nie może działać przeciwko swoim żołnierzom. Aresztowania miały miejsce 2 miesiące temu. To powinno być jasne dla rządu, wojskowych i wszystkich Polaków, że obrona granicy to nie zabawa a żołnierze mają robić swoją robotę bez zastanawiania się czy aby ktoś się może poczuć urażony.
Kosiniak Kamysz:
Zatrzymanie żołnierzy oddających strzały alarmowe w kierunku atakujących migrantów jest nie do przyjęcia. Działania Żandarmerii Wojskowej wobec zatrzymanych zostaną bezwzględnie wyjaśnione. Żołnierze stojący na straży bezpieczeństwa państwa muszą być pewni, że procedury prawne ich chronią. Będę zawsze stał po stronie honoru 🇵🇱 żołnierzy.
Żandarmeria Wojskowa zatrzymała trzech żołnierzy, którzy użyli broni wobec uzbrojonej w niebezpieczne narzędzia grupy migrantów.
MON twierdzi, że żołnierze mogą uzyskać pomoc prawną. Jednak to koledzy z jednostki aresztowanych żołnierzy zrzucali się na prawników dla nich.
#wojsko #wiadomoscipolska #granica #polityka
Ale ryja banie społeczeństwu. A wy tu łykacie jak pelikany. Prokurator miał 100% racji. Strzały alarmowe/ostrzegawcze oddaje się w powietrze w bezpiecznym kierunku a nie w kierunku ludzi. Dodatkowo przepis mówi kiedy można strzelać w osobę gdy próbuje przekroczyć granicę. Kto robi inaczej przekracza uprawnienia i ma pajdę, czyli zarzuty. Broń to nie zabawka.
Dwa jak ktoś popełnił przestępstwo np przekroczył uprawnienia to można go zatrzymać i doprowadzić na przesłuchanie. Jak się kogoś zatrzymymuje i czy robi to policja , żandarmeria, czy CBŚ to używa się kajdanek. Dlatego to się nazywa zatrzymanie a nie sranie/podwożenie do prokuratury.
Ale dalej łykajcie.... Czekam kiedy policja będzie mogła robić strzały ostrzegawcze w waszym kierunku w tym kraju. Bo przecież można na granicy to czemu nie?
Dopóki nie zmienia przepisów to tak to wygląda.
Zaloguj się aby komentować
Daj pioruna jeżeli chcesz oczyścić polskich żołnierzy z zarzutów!!!
Żandarmeria Wojskowa zatrzymała trzech żołnierzy, którzy oddali strzały ostrzegawcze w kierunku napierających uchodźców.
Prokuratura oskarżyła dwóch o przekroczenie uprawnień i narażenie życia innych osób. W wojsku wrze. Oficerowie mówią o zhańbieniu munduru i poniżeniu godności żołnierskiej.
To się stało w kwietniu!!!
Do dzisiaj ani Minister Kosiniak ani Minister Kamysz nawet palcem nie kiwnęli w tej sprawie, wspomnieć chociaż na konferencji. Ale zdjęcia sobie robić przy rosomakach to mieli czas.
#granica #wojsko #bialorus #imigranci

Zaloguj się aby komentować

"Zatrzymanie żołnierzy oddających strzały alarmowe w kierunku atakujących migrantów jest nie do przyjęcia. Działania Żandarmerii Wojskowej wobec zatrzymanych zostaną bezwzględnie wyjaśnione" – ocenił wicepremier, szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. O żołnierzach, którym po strzałach...

Od stycznia przy granicy polsko-niemieckiej zawrócono ponad 3 tys. nielegalnych imigrantów, którzy chcieli dostać się do naszego zachodniego sąsiada. Korespondentka mediów polskich i niemieckich Aleksandra Fedorska uzyskała te dane od niemieckiej policji federalnej. Dziwi się, że nikt o tym w...
Patrzę na to co dzieje się na granicy i powiem wam, że nie wygląda to zbyt profesjonalnie, żołnierze potykający się o własne nogi, chaos, ręczne miotacze gazu w takim dystansie? Nie wygląda to przekonująco.
Armatki i granatniki gazu to takie minimum; mam też wrażenie, że tamtejsze siły są niewystarczające.
#polska #wojna #wojsko #granica #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
Plan obrony Polskich granic, to budowa bagien za 10 miliardów złotych... Czy on też miał "pogłos"
https://www.tumblr.com/przejazd/752023174185697280?source=share
#polityka #po #ko #poko #granica #wojsko
@<em>Pszczelarz</em>
Niech ktoś to logicznie wyjaśni, bo t brzmi jak jakiś humor Monty pythona.
>bądź ruzki piechur
>masz atakować
>idziesz przez bagna
>idziesz wolno
>transportery grzęzną
>czołgi grzęzną
>ludzie gubią sprzęt
>dronrozpoznawczy.jpg
>ostrzałartyleryjski.mp4
>dronkamikaze.mp4
>czołgi nie mogą się cofnąć bo bagno
>transportery także bo bagno
>kończysz życie z urwaną głową na jakimś bagnie, przeszedłeś 400m i nawet nie zauważyłeś wroga
Zaloguj się aby komentować
Hmmm... Zobaczmy kim jest ta Ludmiła Anannikova...
Data i miejsce urodzenia, 15 maja 1984 Kazań (Rosja)
Aha xD
Btw. Czapka - Balenciaga, do tego kurtka The North face..
#gazeta #gazetawyborcza #polska #wojna #granica #dziennikarstwo


@Klopsztanga
Wystarczy spojrzeć nieco głębiej niż miejsce urodzenia, i widzi się, że grubo od ponad dekady specjalizuje się w ludziach poszkodowanych przez system w Polsce(abstrahuję już teraz czy słusznie czy nie). I pisze o cały spektrum tematu - włączając Komendę, włączając tego Ukraińca co Grażyna biznesu odstawiła na przystanek zamiast do szpitala.
Więc sorry, kumplu, ale to to mniej więcej taki poziom argumentu jak Tusk uśmiechający się w Smoleńsku. Chyba że chcesz trzymać poziom takich geniuszy jak @bleblebator-bombambulator, to proszę.
Zaloguj się aby komentować
Polscy żołnierze powinni zacząć używać ostrej amunicji. Niech Białorusini nagrają, niech Rosjanie to później kolportują na całą Afrykę i niech nielegalni migranci wiedzą co ich tu może spotkać. Taki impuls potrzebny jest całej Europie i w końcu ktoś będzie pierwszy. Nie my, to Włosi lub Hiszpanie zaczną ostrzeliwać te łódki.
#bialorus #granica #wojsko
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
lewarek za 50 zł pokonuje ogrodzenie za miliardy tak wygląda zawsze wszystko państwowe za podatki
#imigranci #granica
Zaloguj się aby komentować