Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
czy jestem uzalezniony moze, czy mi z tym zle, niekoniecznie
Jelenia z widokiem na Gory
#puzzle #jiggle #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
puzle z rana jak smietana
PROSZE MNIE RYNEK MOJEGO MIASTA RODZINNEGO UKLADAC
#jiggle #puzzle #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
bardzo mi się podoba zdjęcie @belu-p-fly z tego wpisu, https://www.hejto.pl/wpis/czasami-nawet-zwykly-komin-wyglada-dostojnie-wroclaw-fotografia-tworczoscwlasna więc trzeba je zpuzzlować
zapraszam: https://jiggie.fun/pSnZYr
#glupiehejtozabawy #puzzle #jiggle

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#glupiehejtozabawy #gif #suseuspamuje
Pokaż mi co masz

Zaloguj się aby komentować
#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiehejtozabawy #gry #mlyn
Poniedziałek! Grzmotnij młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 sztuk złota.





Zaloguj się aby komentować
#prezenty #glupiehejtozabawy jakoś wcześniej się nie zebrałem, żeby się pochwalić pełną korespondencją od @Cybulion , więc robie teraz, chwila spokoju jest
Polanica i Krynica
bardzo ładna okolica!


Zaloguj się aby komentować
Ej, ale tak sobie pomyślałem, że w sumie w takiej Hiszpanii rozdają domy za darmo, we Włoszech też. Może by tak zachęcić naszych deweloperow-flipprtow do "skupu" tych okazyjnych inwestycji na lata? Taka Toskania się sprzeda bo jest film przecież...
#gownowpis #inwestowanie #patodeweloperka #deweloperzy #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Jako, że w ramach #glupiehejtozabawy zobowiązałem się przesłuchać jakąś szaloną liczbę albumów, wywiązałem się dzisiaj z pierwszego (wybranego losowo) artysty, którym był Jungle polecony przez kolegę @Byk
Klimacik chillowy, trochę zalatuje Harlemem z lat '70, trochę czymś co w mieszczańskich kawiarniach puszczają do drogiego brunchu. Główne role pełnią bardzo wysokie, falsetowe wokale, prosta progresja akordów i bit (na moje ucho łączący elektronikę z tradycyjnymi instrumentami).
Zespół nagrał cztery pełne albumy, o mało oryginalnych okładkach. Słuchałem ich chronologicznie i po albumach 'Jungle' i 'For Ever' zacząłem żałować podjętego zadania, bo było poprawnie, ale nudno. Utwory zlewały mi się w jedną całość. Chociaż owa całość była przyjemna i wyluzowana, to ktoś mógłby nacisnąć 'next', a ja nie zauważyłbym zmiany.
Na szczęście potem przychodzą nowsze albumy, na których robi się żywiej i bardziej energicznie. Częściej pojawiają się jakieś ciekawsze pomysły, melodie jakby bardziej charakterystycznie, a wokal do Bee Geesowych pisków odważniej dodaje rapowane wersy.
W trakcie odsłuchu zapisałem sobie 'na potem' kawałki "House in LA", "Keep Moving", "Romeo" i "Candle Flame", ale moim zdecydowanym faworytem zostaje "Us Against The World". Zdecydowanie najbardziej energetyczny, ma fajny lekko zachrypnięty wokal, jest ciekawie wyprodukowany; szczególnie podobają mi się okrzyki dochodzące do nas z różnych stron i wplatające się w bit.
https://open.spotify.com/track/0sHSFzglnJ1b9mILzQ7ifJ?si=73a14a4098384c32
Zaloguj się aby komentować
A wy co dalej kupne dzemiki? Wcale mi was nie szkoda!
Dzieki @Byk u za sloiczki, bedzie testowane :)
(Jagoda, wiśnia)
#glupiehejtozabawy


Zaloguj się aby komentować
Hej, mam pomysł na taką zabawę: podajcie artystę, a jeżeli go nie znam, to obiecuję przesłuchać jego całą dyskografię ze Spotify i wybrać mój ulubiony kawałek i w ogóle opisać wrażenia.
Do podpowiadania i słuchania zapraszam wszystkich chętnych.
Muzyka w każdym gatunku, ale nie podawajcie jakiś Beatlesów i innych, którzy nagrali 2137 płyt z czego żadna dobra.
#muzyka #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
#prezenty #glupiehejtozabawy pozytywnie odjechał drogi @Cybulion !
składam podziękowania za paczkę, której zawartości co prawda się spodziewałem po części, ale druga część mnie zaskoczyła


Zaloguj się aby komentować