A wy co dalej kupne dzemiki? Wcale mi was nie szkoda!
Dzieki @Byk u za sloiczki, bedzie testowane :)
(Jagoda, wiśnia)
#glupiehejtozabawy


A wy co dalej kupne dzemiki? Wcale mi was nie szkoda!
Dzieki @Byk u za sloiczki, bedzie testowane :)
(Jagoda, wiśnia)
#glupiehejtozabawy


Zaloguj się aby komentować