Pamiętacie ten szajs?
Teraz jak to oglądam to trochę cringe, nie wiem co mnie za dzieciaka w tym śmieszyło
Pamiętacie ten szajs?
Teraz jak to oglądam to trochę cringe, nie wiem co mnie za dzieciaka w tym śmieszyło
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich wspomnień z dzieciństwa to zawsze jak zaczynałem wyścig w Rollcage 2 to moja babcia się denerwowała na mnie kiedy się uruchamiała syrena do startu, bo babci kojarzyło się to z wojną. (moment 0:30)
Zaloguj się aby komentować
Gdy byłem dzieciakiem moja mama zawsze mi powtarzała:
-Tylko weź uważaj na siebie
-Dobra, mamo
Tak zawsze odpowiadałem, tyle czy to nie jest zwalania całej odpowiedzialności na mnie ? Bo jakbym sobie coś zrobił to byłaby moja wina...bo nie uważałem...
Zaloguj się aby komentować