Takie coś mi w internecine wyskoczyło:
@Wrzoo ładne?
#codziennepiciu #heheszki #humorobrazkowy

Takie coś mi w internecine wyskoczyło:
@Wrzoo ładne?
#codziennepiciu #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Woda pod ręką? Przygotowani? No to pora na #codziennepiciu
Szklaneczka, butelka, puszka, ręka... ręka? W dłoń?! ...No, w każdym razie - piciu w dłoń, i jedziemy z nawodnieniem na miły początek dnia!
PS. Wiedzieliście, że codzienne piciu ma już ponad miesiąc? Działamy od 18 maja! Nie spodziewałam się, że tag tak wrośnie w hejtospołeczność, i zawsze jestem z Was megadumną kaczą mamą, gdy w różnych wpisach przypominacie innym o nawodnieniu.
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #nawodnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Jest rano. Jest poniedziałek. Jest źle. Ale mam dla Was coś, co ten dzień poprawi: #codziennepiciu
Zapraszam do chwalenia się swoim poziomem nawodnienia! Co dobrego już dzisiaj wypiliście? I czy macie ochotę na jeszcze jedną jednostkę piciu?
Dzisiaj moje szklaneczki-uspokajacze sponsorują panowie dekarze, którzy pracują już od 6:00 rano. (ʘ‿ʘ)
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Niedziela to mały poniedziałek. I z takim entuzjazmem zapraszam Was na #codziennepiciu
Kto już oczy otworzył i wstał, tego zapraszam do szklaneczki wody. Albo innego piciu. Dzisiaj pełen luz.
Na szczęście przezornie nie dopiłam swojej wody z biurka wczoraj wieczorem, i łyczek do napisania tego wpisu sobie zostawiłam. To będzie ciężki dzień ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#przypomnienie #kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie się nawadniać #codziennepiciu
Już z dwie minuty siorbie
#fretki #pokazfretke

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia 💧
Dzień dobry w ten piękny sobotni poranek! Pora na Wasze #codziennepiciu 💛
Jeśli wczoraj oglądaliście mecz i głośno kibicowaliście, to najpewniej też odwodniliście się trochę. Zachęcam Was więc do wspólnej szklaneczki wody.
Ja opuszczam deszczowy Poznań i wracam do domu. Tam już czeka na mnie nieskończone źródełko i ulubiona szklana butelka 💛
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia! 💧
Dziś #codziennepiciu nadaje dla Was z gorącego Poznania 💛
Szklaneczka wody lub innego medium nawadniającego pod ręką? No to siup, zapraszam do wspólnego piciu!
Swoją drogą, to trochę surrealistyczne, że wychodząc o 7:00 na dwór okazuje się, że ta bluza kompletnie potrzebna nie była, bo i bez niej człowiek się poci… a i woda w butelce już nagrzana :/
PS. Gratulacje dla wszystkich uczniów, kończących dziś rok szkolny! Miłych wakacji 💛
#kontrolanawodnienia #odwodnienie #przypomnienie #woda


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Dobry bożu, już 10:30 w czwartek! To oznacza tylko jedno... #codziennepiciu
Zaliczyliście już poranną dawkę wody (lub innego nawadniającego medium)? Znajdzie się miejsce na jeszcze jedną szklaneczkę?
Mnie dziś po pracy czeka wyjazd. Może nie do Machu Picchu, ale też do ciepłych krain, bo do Poznania. W którym ma być jutro 30 stopni. Matkobosko. Najważniejsza rzecz, czyli butelka na wodę, już spakowana.
Pamiętajcie, żeby zwłaszcza w taką pogodę mieć dla siebie (oraz dla ewentualnych bombelków) coś do picia!
#kontrolanawodnienia #odwodnienie #picie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
@Wrzoo instruującą imigranta z wykopu po tym jak zapytał o panujące na hejto zasady:
#codziennepiciu #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Zapraszam do chwalenia się, ile dziś już wypiliście! A jeśli jest miejsce na szklaneczkę wody (zwłaszcza dla zapominalskich, którzy jeszcze dziś się nie nawodnili), to tym bardziej zachęcam do wspólnego toastu.
Dziś w ramach mema historia pana Aniruddhy, którego historia mnie wyjątkowo inspiruje. Bo nawodnienie jest kluczowe. Bierzcie i inspirujcie się i Wy.
#kontrolanawodnienia #picie #woda #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
Raz przyszedłem do takiego dalszego znajomego, i miałem ze sobą butelkę z wodą do picia. Zadał mi od progu pytanie "A, ty jesteś z tych co myślą że trzeba pić wodę?" xD Ale sie wkurzyłem. Ostatnio przytoczyłem to na facebooku ale nie zauważyłem że to grupka joemonstera z boomerami i od razu mi ktoś napisał że z tym piciem wody to scam i wcale nie trzeba.
WTF XD
Tutaj mam swe miejce, gdzie ludzie piją wodę, pozdrawiam #codziennepiciu
#woda

Zaloguj się aby komentować
Zbornik na #nocnepiciu już gotowy, bo mówią ze sen to kuzyn śmierci, a nie odwodnienia.
#codziennepiciu


Zaloguj się aby komentować
Niestety przy takich ilościach floty jest tona takich sytuacji. Primafrio Ma chyba z 11 000 aut to jest ilość po prostu niewyobrażalna, moja firma ma tylko 400 a mógłbym znaleźć całą galerię zdjęć z nietypowych wypadków typu wożenie mostu, wjeżdżanie na środek góry aż w końcu już dalej nie dało się, czy w pakowanie się w centrum Monako tak że potrzebny był dźwig
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
No co, myśleliście, że o Was zapomniałam? I że zapomniałam o #codziennepiciu ?!
...po prostu robota mnie wciągnęła. Ale teraz pora na miniprzerwę i szklaneczkę wody. To kto wypije ze mną?
Nie wiem, jak Wy, ale ja ze swoich szkolnych lat kompletnie nie pamiętam picia wody. Nie wyobrażam sobie teraz na przykład wysiłku fizycznego bez butelki pod ręką, a chyba nikt nigdy na WF wody nie zabierał xD Dodać do tego absurdalny zaraz picia na lekcji, i elo. Można było cały dzień w szkole przeżyć bez łyka wody.
Fajnie, że ten trend się odwraca i coraz więcej rodziców dba o to, żeby dzieciaki miały np. swoją butelkę na wodę. Umysł w nawodnionym ciele po prostu lepiej funkcjonuje i przyswaja wiedzę.
#woda #odwodnienie #kontrolanawodnienia #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Poniedziałek, poniedziałek, wypiję wody cały antałek!Tu Wasze radio... a nie, tu Wasze #codziennepiciu
Jak Wam mija początek tygodnia? Już trochę nawodnieni, czy dalej na sucho? No to co, po szklaneczce wody?
Mój weekend upłynął pod znakiem kręczu szyi, i to na niego zwalam swoje weekendowe odwodnienie. Ale dziś jest już nieco lepiej, butelka wody na biurku, piciu-piciu i do przodu.
#kontrolanawodnienia #woda #picie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować
I myk, nawadnianie trwa
#codziennepiciu
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Jak codziennie, i dziś zapraszam Was na #codziennepiciu
...zwłaszcza, jeśli wczoraj zdzieraliście sobie gardła podczas meczu. To co, może szklaneczkę wody na dobry początek dnia?
#kontrolanawodnienia #woda #odwodnienie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
#codziennepiciu
I myk zapierdalać chociaż po szklaneczkę wody, bo ja nie będę prosił jak ciocia @Wrzoo, pić! A jak nie chcecie to https://www.youtube.com/watch?v=nDp_SrML3A0
Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Sobota, ach, sobota! Pora na wodę dla Ciebie... i Twojego kota!
Ekhm... No, w każdym razie. Czas na #codziennepiciu
Ile już dzisiaj picia na liczniku? A może namówię Was na jeszcze szklaneczkę wody?
Pamiętajcie, nawodnienie jest podstawą udanego dnia. Nie nawódnienie ( ಠ ͜ʖಠ)
#woda #kontrolanawodnienia #picie #przypomnienie


Zaloguj się aby komentować
Kontrola nawodnienia
Piąteczek, piąteczek, zimna woda albo wrząteczek... Pora na #codziennepiciu
Zapraszam do pochwalenia się swoim piciowym wynikiem na dziś! Była szklaneczka wody? A jeśli nie, to może zrobisz sobie przerwę i się nawodnisz z nami? Zapraszamy!
Jeśli będziesz odwodniony,
to Cię gąska wmig pogoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kontrolanawodnienia #woda #przypomnienie #odwodnienie


Zaloguj się aby komentować