Witam serdecznie wszystkich, mam nadzieje, że ten serwis nie ma w planach zmiany swojego layout'u ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Do rzeczy- mam 13 identycznych telefonów i muszę je skonfigurować w ten sam sposób. Mają mieć zainstalowane 3 aplikacje i zmienione pare opcji w ustawieniach. Istnieje jakiś sposób by to zautomatyzować zrobić to raz stworzyć obraz systemu i wgrać na resztę? #android #elektronika #telefony
















