#pracaspawaczamnieprzeistacza #heheszki #humorobrazkowy

#pracaspawaczamnieprzeistacza #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Paczka nr 87
Lata 2010-2015 i to co wtedy bawiło internautów.
To już ostatnia paczka z tego okresu, za tydzień lata 2015-2020.
#retromemy <- tag do czarnolistowania
#memy #starememy #humorobrazkowy #heheszki






Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #memy #polityka #podatki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Samiec Wlodzimierus Progressivus w okresie godowym porzuca bezpieczny kamuflaż gabinetowy na rzecz barw ostrzegawczych, by zająć dominującą pozycję na sejmowej gałęzi. Tu w pełnej krasie dumnie prezentuje swoje ubarwienie, podczas gdy samica w stonowanych barwach zlewa się z otoczeniem gmachu sejmowego. Inne samce z gatunku Dextrae Conservativae obserwują go z niepokojem z pobliskich zarośli." - czytała Krystyna Czubówna
#heheszki #biologia #polityka #ptaki #memy #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
#czarnyhumor #humorobrazkowy #zajebanezfacebooka #logikarozowychpaskow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobrze że tutaj można śmiało pisać prawdę, że izrael odpowiada za ludobójstwa, bombardowanie obiektów cywilnych, mordowanie dzieci, nie tylko w tym konflikcie, ale także i w poprzednich.
Iran też nie lepszy, wiadomo, j⁎⁎ać ich również, za ograniczanie wolności obywateli, zabijanie niewinnych obywateli w imię religii, ale to można pisać akurat wszędzie w zachodnich serwisach.
#memy #heheszki #humorobrazkowy #heheszkipolityczne #politykazagraniczna

Dzisiaj miałem jakieś grube rozkminy co do tego całego proroczego gadania, Izraela i wojny Gog i Magog.
Doszedłem do wniosku, że skoro plemię żmijowe zostanie rozgniecione to pewnie przez feminizm, ale ten prawdziwy(żadne sztuczne energie Enki coś tam czy inne astralne pierdolenia).
To jakieś takie Kabbalistyczne nawet i dziwnie łączy się w całość, albo mam początki schizofrenii.
#przemysleniazdupy
Zaloguj się aby komentować
Udanego piątku. #czerstwyhumor z pozdrowieniami dla @pingWIN
#heheszki #humorobrazkowy






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować