Ale superancki Frederique Constant do wyjęcia w jeszcze superanncej cenie.
Na ten moment mam zbyt mało kasy, ale może któremuś z was się spodoba.
https://www.chrono24.pl/frederiqueconstant/runabout-automatic--id28711042.htm
#zegarki


Społeczność
Porozmawiajmy o czasomierzach
Ale superancki Frederique Constant do wyjęcia w jeszcze superanncej cenie.
Na ten moment mam zbyt mało kasy, ale może któremuś z was się spodoba.
https://www.chrono24.pl/frederiqueconstant/runabout-automatic--id28711042.htm
#zegarki

Zaloguj się aby komentować
Dziś przyjechał nowy członek kolekcji 😍
#zegarki #zegarkiboners

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, kłaniam się szanownemu gronu. Mam jedno, bardzo ważne pytanie:
W jaki sposób mogę sobie wydłużyć bransoletę o ok 2-3mm?
Niestety bransoleta którą posiadam, ma 'segmenty' aż 1cm. Na obecnej liczbie jest ciut za krótka, jak dołożę jeden to zdecydowanie za długa/luźna. Na zapięciu też już nie mam dodatkowych oczek do teleskopów. Niestety nie znalazłem na allegro innych 'sprzączek' (niestety nie wiem też jak się nazywa ta blaszka). Myślałem żeby może wymienić zapięcie, ale tu też nie mam gwarancji że się uda, bo nie mam jak zmierzyć odległości od teleskopów.
Jakieś pomysły?
Pic rel.
#zegarki
Btw, pozdrawiam z mojego orientu ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Zaloguj się aby komentować
Używał ktoś z was kiedykolwiek SwatchPay w zegarkach marki Swatch? Działa ten wynalazek czy jest problematyczny?
#zegarki #zegarek #technologia
Zaloguj się aby komentować
Taką parkę mam. Zabrałem na spacer, bo solary lubią słońce. Wiosna jest, może się rozmnożą?
Nie miałbym nic przeciwko, bo Citki Eco-Drive to czysty rigcz. Uczciwe, niedrogie zegarki i w odróżnieniu od wielu produktów "Eco" faktycznie są ekologiczne, w najlepszym stylu: porządnie zrobione i wyposażone w niezawodne mechanizmy, którym wystarczy żeby ich nie zamykać w ciemnej szufladzie na dłużej niż kilka miesięcy, a będą bezobsługowo działać przez długie lata (ten czarny działa już kilkanaście) i wskazywać czas z dokładnością do kilkudziesięciu sekund rocznie. Nie ma potrzeby wymieniać baterii, nie lądują też w śmietniku, gdy właściciel się zniechęci lub znudzi. Tak to się powinno robić.
#zegarki #kontrolanadgarstkow #ekologia



Zaloguj się aby komentować
#APdlabiednych #cotamnanadgarstku #zegarki #zegarkiboners
- kochanie, kupisz mi Royal Oak'a? 🙏🥺
- mamy Royal Oak'a w domu kochanie
Royal Oak w domu:

Zaloguj się aby komentować
Mam dylemat.
Chce sobie na urodziny sprawić mały prezent w postaci zegarka.
Żona zasugerowała abym wybrał coś z Tudorow i tutaj pojawia się dylemat.
Mogę wziąć nowa generację Black Bay S&G albo poprzednią za praktycznie 50% nowej.
Główna różnica jest w mechanizmach zegarków.
Stara wersja ma werk ETA a nowa ma już werk Tudora T600.
Niby z zewnątrz nie widać różnicy jednak fajnie by było mieć 100% Tudor.
Poprzednia generacja https://www.beaverbrooks.co.uk/0118153/Tudor-Black-Bay-41-SG-Automatic-Mens-Watch/p
Nowa generacja https://www.beaverbrooks.co.uk/0131376/Tudor-Black-Bay-SG-Stainless-Steel-and-Yellow-Gold-Automatic-Mens-Watch/p
Ktoś jest w stanie doradzić czy warto iść w droższy zegarek dla samego mechanizmu? (Ok extra 50h chodu i cert chronometr ale nie jestem przekonany czyda się to odczuć w codziennym użytkowaniu/trwałości.
Doradźcie drodzy!
Zaloguj się aby komentować
Proszę o propozycje divera za okolo 1000zl +/-200zl.
mile widziane argumenty dlaczego akturat wybrany zegarek jest ciekawy
W tej cenie to chyba faktycznie orient będzie dobrym wyborem. Chyba że nie boisz się chińczyków to na aliexpress znajdziesz naprawdę dobrze wykonane zegarki od San Martin, Cronos itd... A jeśli chcesz kupić coś markowego to polecam szukać uzywki w bardzo dobrym stanie bo zegarki mają to do siebie że tracą dużo na wartości i jeśli kupisz z drugiej ręki to jak później będziesz odsprzedawać to dużo na nim nie stracisz. I samo polowanie na dobrą uzywke to fajna sprawa bo czasami można mega deal znaleźć jak wiesz gdzie szukać i czego szukać.
Zaloguj się aby komentować
Oto zegarek, który daje cebulą już w katalogu
W tej wersji to jest taniocha z Aliexpress za ok. 40 euro, nawet nie chronograf, bo na trzeciej jest wskazówka 24h, a na dziewiątej cholera wie co (bo chodzi lub stoi jak chce). Czerwona wskazówka chronografu chodzi i to płynnym ruchem – jakiś mechakwarc chyba, prawdziwe dziwadło. Wprawdzie nie restartuje się idealnie do pionu, ale za tę cenę godzę się na takie niedogodności, bo czas odmierza absolutnie prawidłowo. No i fajnie wygląda.
Ale największą zaletą jest to, że pasuje do każdego paska. Zrobiłem sobie rewię mody, sami oceńcie. Wygląda na to, że można go powiesić nawet na końskim chwoście, jeśli będzie miał 22 milimetry
#zegarki #kontrolanadgarstkow #modameska #cebuladeals




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ech, za⁎⁎⁎⁎ście mi się podoba Tag Heuer Carrera, ale w c⁎⁎j mi szkoda siana. Jakbym nie miał zamrożonych środków na lokacie to pewnie bym zamawiał. Z Jomashop z podatkami itd. wychodzi 12k to 2 tys. mniej niż w Jubitomie. Podoba się Wam? Chciałbym odrobinę luksusu, ale też nie chcę działać pod wpływem impulsu xD Już kilka dni za mną chodzi ten sikor.
#zegarki #watchboners


@evilonep Jak Ci się podoba to kup. Będziesz kisić na lokacie i co potem? Do trumny włożysz? Kiedy uznasz, że czas zacząc wydawać kasę? Będziesz tak przeciągać i żydzić na siebie do końca a potem i tak gówno z tego będziesz miał. Ludzie na starość mają poupychane w kanapach po 300 koła i dają się na wnuczka złapać bo umysł już nie teges. Tegp chcesz? A tak to przynajmniej zegarek będziesz mieć kozacki.
Zaloguj się aby komentować
Dziś na łapie SKAGEN Henriksen Solar-Powered na skórzanym pasku. Ładnie się prezentuje na przyjęciu w marynacie jak i polóweczce ze spodenkami.
Fajny design, na skraju minimalizmu, gdyby nie ten napis.
#zegarki

Zaloguj się aby komentować
Mój pierwszy szwajcar
(Tak naprawdę to drugi, ale pierwszy okazał się gównem i go odesłałem)
(Wiem, że dla niektórych wszystko co nie automat to też gówno, ale ja jestem Team Quartz
#zegarki #kontrolanadgarstkow




Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Tomki,
Pochwalcie się i polećcie wasze szkatułki na zegarki. Zegarki mi się walają na komodzie i nie mogę już na to patrzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szukałem na allegro, ale wszystko wygląda jak dropshippingowe gówno
#zegarki
Zaloguj się aby komentować
Jeden z najwygodniejszych zegarków ever.
Uwielbiam go nosić ⌚
#tudor #zegarki

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry! Casio Duro życzy miłego weekendu
#zegarki #kontrolanadgarstkow #dziendobry



Zaloguj się aby komentować
Sprowadzam zegarek spoza granic EU.
Dostałem do wypełnienia dokumenty celne z poczty polskiej.
Mój sprzedawca oznaczył na swoich "Category of item: gift".
Czy faktycznie mam wypełnić papierek przeznaczony dla prezentów? Czy normalnie wypełnić "sale of goods"?
Sprzedawca zapewnia mnie, że zawsze tak robi i nikt nigdy nie miał żadnych problemów. Ale wolałem się poradzić Tomeczköw.
#zegarki
@Pirazy @SuperSzturmowiec @Ruchenstein-Boltzman @irbis9
Poczta polska poinformowała mnie, że nie obsługuje przesyłek z zegarkami powyżej 150EUR xd zalecili mi się zgłosić do prywatnej agencji celnej. Pierwsza rzuciła mi kwotę 250zl za samą odprawę ( ͠° ͟ʖ ͡°) polecacie w Warszawa jakieś agencje celne?
Zaloguj się aby komentować
#SOTC na dzień 25/04/2023 ⌚
#zegarki #zegarkiboners #tissot #tudor #seiko #casio

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować