
Społeczność
cybulion jest inny
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.

Społeczność
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.
Zaloguj się aby komentować
Jak tam mija poniedziałek? #lego #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Czy 200g tatara z majonezem zapite slodkim francuskim winem to dobry pomysl? Tak! Czy zrobienie tego przed snem bylo dobrym pomyslem? Chyba nie. Obudzila mnie zgaga gigant. Ale bylo pysznie. #cybulionjestinny

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje tatara z majonezem. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok tatara z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu tatar z majonezem. Kiedy chłopak tatara nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do tatara z majonezem.
#pdk #takbylo
Zaloguj się aby komentować
Padłem na ryj. Ale jutro piąteczek! #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Odebralem auto z tuningu. Spoiler daje poteżny docisk. Teraz to można śmigać. #cybulionjestinny



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od 3 tyg sni mi sie moja byla, ta ktora uciekla z dnia na dzien. Az do dzis. Dzis mi sie snila cycata kolezanka (pozdro Paula!). I tak mi sie dobrze spalo ze... Zaspalem do pracy XD. #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
#cybulionsietuczy
Hokkaido, kokosowe mleko, wlasny bulion, rzodkiew, marchew, brokuł. Top - pesto z pokrzywy, smietana wiejska.



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moge poprosic o mojego rogala? @hejto @bartas @bojowonastawionaowca
#justhejtothings

Zaloguj się aby komentować
A moze #cybulionstreamuje dzis ok 19? Mam klocki!


Zaloguj się aby komentować
To jest ten wiek, czlowiek wypije jednego portera i rano łeb napiernicza XD. #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czesc druga serii "cybulion testuje piwa od @PaczamTylko " Dzis padlo na portera. Mistrzowski. Palony. Nisko nasycony CO2. Gesty jak smoła. Jej. Topka porterow jakie znam. Napewno wroce do tej etykiety. Pan Paczam to jest specjalista. Pychota! #cybulionjestinny #justhejtothings #piwo



Zaloguj się aby komentować
Niedzielne testy zaczynamy od pesto z pokrzywy. #cybulionjestinny
Dzieki @PaczamTylko jest pysznie


Zaloguj się aby komentować
#cybulionjestszalony
#pokazkota
Ona aportuje tą piłkę.


Zaloguj się aby komentować
Ej hejto jedziemy z fristajlem.
No elo, patrze za datą na gaśnicy, Ale chyba jest w cyrylicy, .......
Teraz ty
#glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
Pa co znalazlem w szafie #cybulionjestinny




Zaloguj się aby komentować
To bedzie krotka 3 odcinkowa seria "Cybulion testuje piwka od @PaczamTylko "
Odc 1. Maryensztadt Craft Brewery - The Time is Now - Grodziskie Wędzone Pomidory i Bazylia. 3% alc.
Ale to jest po⁎⁎⁎⁎ne, jakbys pizze zapił piwen.
Niskie nasycenie CO2, kolor fajny, zapach nie do podrobienia. Smak jest niesamowity, zaskakujacy, no cos czego nie spotkasz nigdy wiecej w zyciu XD.
#cybulionjestinny




Zaloguj się aby komentować