#cybulionstreamuje
START 16:00
muzyka: DJ @skorpion
składamy #lego 31165 do końca, nastepnie odbudowujemy 31173.
Serdecznie zapraszam
https://youtube.com/live/ZEnksuqy8pc?feature=share
#cybulionjestinny #stream


Społeczność
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.
#cybulionstreamuje
START 16:00
muzyka: DJ @skorpion
składamy #lego 31165 do końca, nastepnie odbudowujemy 31173.
Serdecznie zapraszam
https://youtube.com/live/ZEnksuqy8pc?feature=share
#cybulionjestinny #stream

Zaloguj się aby komentować
Niedzielny chill. #pokazkota #koty #cybulionjestinny




Zaloguj się aby komentować
14% do lidera. XD szaleństwo.
Awaria auta dzis zaszla, fabiusia ma teraz wsteczny dwójke i piątkę. Ale no udalo sie dotrzec do #dzialkowekitku #koty #cybulionjestinny
No tak wiec cel dzisiaj na #cybulionstreamuje bedzie na nowa skrzynie biegow XD




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Andrzejek upolowal mysz i odpoczywa. A ty co upolowales w sobotę?
#cybulionjestinny #koty #pokazkota



Zaloguj się aby komentować
Zamykam ankiete: https://www.hejto.pl/wpis/jako-ze-wpadla-fajna-sumka-wczoraj-na-streamie-to-ankieta-dotyczy-dalszych-zakup
Delorian zamówiony.
#cybulionstreamuje #cybulionjestinny
A teraz tak:

Zaloguj się aby komentować
Jako że wpadła fajna sumka wczoraj na streamie, to ankieta dotyczy dalszych zakupow.
Plany: niedziela wieczur - konczymy pande albo panda wykonczy nas. Sroda - odbudowa ptaka bo spadl z szafy Piatek - speed champions
No i ankieta pod piatek
#cybulionstreamuje

Zaloguj się aby komentować
Ale mnie zmeczylo te cale streamowanie #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
#cybulionjestinny zapraszamy na live, świetnie się bawimy
Zaloguj się aby komentować
#cybulionstreamuje #cybulionjestinny #lego składamy
@Umypaszka mialem wołać @ErwinoRommelo
https://www.youtube.com/live/A7JaEM2tCwY?is=FILInreappDSLjPT
Wbijajcie na streama hejtoszki

Zaloguj się aby komentować
Od kiedy pokazalem znajomym Cuphead-a to nagle nikt nie chce ze mna grac XD. Tak sie oszczedza prad xd #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Caly dzien jakis spam wali, glownie ze ślaska co najlepsze. Tak wiec dostalem zaproszenie na spotkanie do katowic. No i sie zastanawiam ocb patrze a moj ruch sieciowy idzie..... Przez katowice. Restart routera i wraca gdynia.
No i teraz pytanie - JAK????? #cybulionpyta

@Cybulion Geolokalizacja po IP daje pewność wyłącznie co do kontynentu, w kwestii kraju też powinna być ok. A jakkolwiek dokładniej to już trochę ruletka: wiele baz danych o różnym czasie aktualizacji, a właściciele IP mają różne podejście do aktualizacji.
Co więcej, nikt tej aktualizacji nie wymusza. Więc ja na tą chwilę np. jestem jednocześnie na Śląsku i Pomorzu, zależy kogo spytasz.
I nawet niekoniecznie to dane musiały wychodzić przez Katowice (choć to też jest możliwe, duzi dostawcy robią sobie load-balancing na spore dystanse). Wystarczy, że akurat dostałeś IP przypisane do Katowic.
Zaloguj się aby komentować
Alert CBL: Uwaga, dzis popoludniu moga wystapic masowy spam i #zebropioruny . I to nie moja wina. :P #cybulionjestinny #hejtowyzwanie


Zaloguj się aby komentować
25% do lidera. I nikt nie pomaga.. . . #cybulionjestsmutny

Zaloguj się aby komentować
#koty #pokazkota zara 2 tyg miną jak Beza urzeduje u rodziców. Pies jej kradnie zabawki, ona kradnie psu zabawki. Dwukrotnie razem spali w lozku dupka w dupke, czekam na pełną akceptacje - narazie jest tylko podczas sepienia miesa XD.
Dorzucam foto z dzialki z czerwca, ledwo miecha miała. To jej sie fartneło





Zaloguj się aby komentować
#cybulionai #justhejtothings #cybulionjestinny XD
@myoniwy

Zaloguj się aby komentować
No jakby nie mogli zadzwonic. Chociaz auto przegonione. :/ #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować