Nalałem wody, załatałem dziury techniczne w kaskadzie, i posadziłem sitowie w drugim oczku #stepujacybudowlaniec
P.S. przy okazji wyjąłem zepsutą pompę zanim nalałem wody


Społeczność
Społeczność poświęcona architekturze
Nalałem wody, załatałem dziury techniczne w kaskadzie, i posadziłem sitowie w drugim oczku #stepujacybudowlaniec
P.S. przy okazji wyjąłem zepsutą pompę zanim nalałem wody

Zaloguj się aby komentować
Wylałem całą wodę, umyłem dna oczek z glonów, wypompowałem glony i trochę mułu kilka razy a teraz nalewam, czystej wody - jest taka czysta, że jej w ogóle nie widać a sięga już do drugiego schodka #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Siedzę i pilnuję pompy żeby się kolejna nie spierdolila #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Powoli opróżniam zbiorniki. Jak naleję świeżej wody to powinna być krystaliczna #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj posadziłem lilie wodne w filtrze biologicznym do moich oczek wodnych. Mam nadzieję, że będą szybko rosły i zrobi się zielono #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś zaproponowałam Wam, że czasem coś naskrobię o architekturze i designie. Oczywiście – obietnice sobie, a życie sobie i wstyd mi, że nie bardzo się z nich wywiązałam.
Szalunki zdjęte, jak się wam podoba nowy murek? Zatrzyma czołgi nieprzyjaciela? #stepujacybudowlaniec





Zaloguj się aby komentować
Kurdę nie wytrzymałem, wziąłem się i posprzątałem. Jutro jak zdejmę szalunki to uprzątnę resztę. 3 lata czekam na ten moment. #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Jutro zdejmuję szalunki i sprzątam, już się nie mogę doczekać #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Znowu nic się nie dzieje #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Mamy nowe schody #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Zrobiliśmy dzisiaj dwa schodki, nie było to w planach ale jakoś daliśmy radę i już jest zrobione #stepujacybudowlaniec



Zaloguj się aby komentować
Nic się nie dzieje #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przesadziłem roślinkę która była przysypana stertą gałęzi i gruzu a ostatnio przejechała po niej ciężarówka (widać ją przy pniu sosny, mam nadzieję że odżyje bo jest w opłakanym stanie, cień dawnej świetności) oraz zrobiłem jaz z bloczków betonowych po którym można chodzić (jak się wam taki jaz podoba? wiecie w ogóle co to jest jaz?). #stepujacybudowlaniec

Zaloguj się aby komentować
Bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy to są bowiem wodospady moje https://youtu.be/AbeNf83nvyw
#stepujacybudowlaniec
Zaloguj się aby komentować
Zatkałem dziury po dystansach od szalunków taśmą klejącą i oto rezultat #stepujacybudowlaniec


Zaloguj się aby komentować
Jeszcze raz sobie na to patrzę. Super robota, na prawdę fajnie to wygląda. Co planujesz dalej? Będą rybki? Jeśli tak to będzie dodatkowa filtracja? To jest tak duże że możesz sobie tam trzymać co tylko chcesz, nawet żółwie. No i konstrukcja jest mega solidna. Posłuży Ci to do końca życia. Jak zrobisz nasadzenia i którejś wiosny to zakwitnie to będziesz miał piękny widok. Serio szacunek za włożoną pracę, upór i determinację.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować