No to pora nadrobić zaległości po urlopie ( ಠ ͜ʖಠ) Szaleni jesteście. #powiadomienia #urlop


No to pora nadrobić zaległości po urlopie ( ಠ ͜ʖಠ) Szaleni jesteście. #powiadomienia #urlop


@Dziwen Jeszcze jak.
Zjechaliśmy autem 1900 kilometrów, zeszliśmy parę razy na zawał z uwagi na greckich kierowców, pogoniły nas psy strzegące kóz na bezdrożu na wysokości 1200 metrów... I zjedliśmy dużo tzatzików.
Widzieliśmy Mykeny, Messene, Olimpię, Termopile, Maraton, Ateny, Delfy, Kanał Koryncki, najstarszy most w Europie w Arkadiko, miejsce kultu Asklepiosa w Epidauros, malownicze Nafplio, jaskinie Diros, niezliczone plaże, przejechaliśmy się koleją zębatą z Kalamaty, świątynię Posejdona na przylądku Sunion... I pewnie wiele innych rzeczy, o których zapomniałam
Kosmiczna ta Grecja. Cieszę się, że udało nam się zahaczyć o tyle miejsc, które znałam w zasadzie tylko z książek. Polecam wszystkim, choć nie polecam jazdy corsą przez góry Peloponezu xD
Zaloguj się aby komentować