
Rockstar sprzedaje GTA VI w Polsce od 349 zł, ale pudełkowe wydania nie będą zawierały płyty. To może być moment, w którym fizyczne gry AAA stają się tylko kartonikiem z cyfrową licencją.
#gry #gta

Rockstar sprzedaje GTA VI w Polsce od 349 zł, ale pudełkowe wydania nie będą zawierały płyty. To może być moment, w którym fizyczne gry AAA stają się tylko kartonikiem z cyfrową licencją.
#gry #gta
@Rafau
6-8 dych na steamie i epicu w ramach promek.
ALE to dopiero po kilku latach od premiery, na więcej niż 10-15% bym nie liczył, gra bankowo będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki.
no ale ile lat temu była premiera rdr2? Jeszcze licząc kiedy wyszła na konsolach. Mój post raczej odnosił się do najbliższej przyszłości rok czy 2 od premiery. Po 5 latach to pewno się pokażą promocje, ale ogólnie cenią się jak Blizz.
@DyG epic nie ma już piniendzy na takie zabawy. Masowe zwolnienia w 2025 I zapowiadane także na 2026, fortnite nie przynosi już takich kokosów, w sklepie ruch mają niewielki (zaledwie paręnaście procent graczy, którzy regularnie odebrali darmowe tytuły zdecydowało się cokolwiek u nich kupić, co sami przyznają). Kiedy ostatnio dali jakiś dobry tytuł? Nawet na święta była posucha, więc nie liczyłbym na taki obrót spraw.
@100mph zależy czego chcesz. Ja w piątkę zagrałem po kilku latach od premiery. Spojlerów fabularnych udało mi się uniknąć poza jednym (że istnieje kontrowersyjna misja z przesłuchaniem pojmanego gościa). Z resztą… nie oczekujmy jakiejś super skonplikowanej fabuły. Online na start? Po jakimś czasie (a podejrzewam, że niedługim) i tak dodadzą latające motorki z rakietami i ludzie kupią za prawdziwy hajs, żeby nie zostać w tyle farmiąc w grze
@Rafau @Tomekku Pierwsza przecena RDR2 była zaledwie miesiąc po premierze. Co prawda tylko z 250 do 200, ale była.
Dojście do poziomu 60zł zajeło 3 lata. Ale w przypadku GTA5 pierwsza przecena przyszła dopiero po 1,5 roku, a dojście do pierwszej przeceny na 60 zajeło 4 lata.
Linki: RDR2 @gg.deals & GTA5 @gg.deals
Także spokojnie można założyć, że GTA6 za 60 zł na PC będzie dopiero za jakieś 6 lat.


@Tomekku dobrze kojarzysz, ale nie do końca. Unia naciskała, że kazdy ma prawo do odsprzedaży EGZEMPLARZA gry. I dlatego nie kupujemy teraz gier na PC. Kupujemy "licencję na dostęp do gry, ktorej właścicielem jest steam i który ma nawet opcje nam ten dostęp odebrać, bo tak". Tak samo każdy inny wydawca/uslugodawca.
Skoro udało się to wprowadzić na pc i tylko promil graczy wyraził oburzenie, to teraz czas na wprowadzenie patologii na konsolach
349 nie ma źle, miałem 200 zł premii z pracy w jakichś punktach, dołożyłem 149 zł potem się okazało że jeszcze jakiś cachback wpadł 15 zł.
Reasumując no zamówiłem
Brak odsprzedaży mnie nie razi bo generalnie odsprzedaż czegokolwiek to jest k**** dramat.
Wejdą przeceny i to wszystko i tak traci ma wartości że jakbym miał np odsprzedać teraz no gta 5 z ps4/pc to ile bym za to dostał 30 zł-90 zł? Koszty magazynowania u mnie więcej wychodzą
Zaloguj się aby komentować