@meciasek coś było ale nie pamiętam. ja to odruchowo ściągłem na nowego laptopa, bo jak sama nazwa wskazuje jest to najlepszy player
to się mieści na dyskietce 3,5 cala. jeden plik na pulpicie. a windows media player w nowym windowsie to nawet nie wiem gdzie jest i co robi xD wiem tylko że nie jest mi to potrzebne do niczego
Zaloguj się aby komentować