bartek555★Liderw Samochody2024-09-29T15:20:53+02:0097Fur zakupion, bartek bardzo zadowolon. #samochody #bmw9768Udostępnij
Nemrod2024-09-29T15:22:09+02:009Mam nadzieję, że prawilne 1.9, a nie 2.5 TDI - same problemy z tym silnikiem...
Nemrod2024-09-29T15:41:24+02:004@bartek555 Już koledzy pisali, że 1.8t pod LPG - no w sumie jest to jakieś rozwiązanie, ale nie do końca pasuje do takiej fury.
Lubiepatrzec★2024-09-29T15:31:28+02:002@bartek555 Chciałem coś napisać ale w sumie to fajnie, że masz nową zabawkę i że się cieszysz. Szerokości!
Lubiepatrzec★2024-09-29T16:25:57+02:003@bartek555 "ładny, byłoby szkoda, gdyby go ukradli" ale to jednak słaby żarcik, więc tego nie napiszę.
bartek555★2024-09-29T16:33:14+02:001@Lubiepatrzec e tam, zadna szkoda jak jest ac na pelna wartosc ;) dobrze, ze nie nspisales!
bartek555★2024-09-29T16:08:48+02:002@PlatynowyBazant20 w sensie macan? ;) taki co bym chcial to 100k wieceh niz to
kuba-brylka2024-09-29T15:33:46+02:002Ja się chyba starzeję, bo zaczęła mi się zaczęła Staria lounge Camper podobać
Nemrod2024-09-29T15:52:54+02:004@MementoMori srebrnymi audi jeżdżą ludzie z klasą, a nie jakieś sebixy
rodarball2024-09-29T16:19:45+02:000@bartek555 mam nadzieję, że nie kupiłeś samochodu w okolicach Paczkowa lub Otmuchowa?
100mph2024-09-29T17:56:09+02:007Szybko wyczyścili i osuszyli te samochody z Dolnego Śląska. Szacunken.
kodyak2024-09-29T18:16:27+02:001Bardzo ładnie. Trzeba miec gdzie lokować pieniądze;) P.s. było już szkolenie jak byc c⁎⁎⁎em na drodze?
VonTrupka2024-09-29T19:44:25+02:001aż mi się ręce spociły na widok zielonej blachy na miniaturze (☉__☉”) ty gagatku ty! ( ͠° ͟ʖ ͡°)
moderacja_sie_nie_myje2024-09-29T19:52:32+02:001@bartek555 To pozostaje tylko bartusiowi pogratulować I szczęcia życzyć
conradowl2024-09-29T19:54:26+02:002Nie zazdroszczę bo suvów nie lubię z tego zestawu to bym brał campera. Ech chyba się stary robię
bartek555★2024-09-29T19:55:27+02:001@conradowl panie, ten jezdzi jak bajka, idzie jak zly. 382 kunie. A jeszcze cos tam dziubne to bedzie lepiej
conradowl2024-09-29T19:57:47+02:001@bartek555 ja jeżdżę Volvo, już trzecim w życiu i w zasadzie to kunie mi potrzebne tylko po to, by były nie no, fajnie poczuć coś pod butem. A z Niemców to bym brał tylko BMW. No... Może Mercedresa, ale w kombiaku, żeby się wyspać pod górką
bartek555★2024-09-30T08:44:51+02:001@GordonLameman panie, to auto ma 25 lat, to chyba normalne ze troche tak
GrindFaterAnona2024-09-30T08:55:41+02:001@bartek555 takie stare kupiles? chyba chcesz jakiemus mechanikowi pomoc finansowo
GordonLameman2024-09-30T09:52:57+02:000@bartek555 Znalazłem Ci nowy kolor: https://ocx-folie.pl/super-chrom-satyna/150-hexis-skintac-hx30sch10s-super-chrome-pink-satin-rolka-25mb.html HEXIS Skintac HX30SCH10S Super Chrome Pink Satin - rolka 25mbHEXIS Skintac HX30SCH10S Super Chrome Pink Satin Folia wylewana z klejem kanalikowym HEXIS Skintac HX30SCH10S Super Chrome Pink Satin to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się nie tylko swoim pięknym różowym satynowym wykończeniem, ale także wyjątkową jakością i łatwością w aplikacji. Najważniejszym celem tej folii jest dostarczenie niezrównanej estetyki i trwałości powierzchniom, na które zostanie zastosowana. Jego charakterystyczny super chromowy różowy odcień zapewnia wyjątkowy efekt wizualny, który przyciąga uwagę i podnosi wartość estetyczną przedmiotu, na którym jest stosowana. Oprócz efektownego wyglądu, folia ta ma także doskonałe właściwości odporności na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, zarysowania i inne uszkodzenia, dzięki czemu zachowuje swoją doskonałą prezencję przez długi czas. To sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Folia wylewana HEXIS Skintac HX30SCH10S Super Chrome Pink Satin znajduje szerokie zastosowanie w branży motoryzacyjnej, reklamowej, dekoracyjnej i wielu innych, dając możliwość kreatywnego wyrażenia swojej wizji i przyciągnięcia uwagi klientów.Metalizowana, satynowa powierzchnia. Rozmiar rolki: Szerokość (mm): 1370 Długość (mb): 25 Cechy: Rodzaj produktu: wielowarstwowy Trwałość: długoterminowa Klej: akryl na bazie rozpuszczalnika Rodzaj kleju: stały Kolor kleju: przezroczysty Wykończenie: efekt lustra Podszewka: HEX'Press PE POBIERZ SPECYFIKACJĘ TECHNICZNĄ PRZEWODNIK APLIKACJISklep ocx-folie.pl - Oryginalne Folie HEXIS. Kupuj Bezpośrednio u Autoryzowanego
GordonLameman2024-09-30T18:34:14+02:001@bartek555 myślałem nad białą perłą z czarnych dachem, ale w Nissanie ten kolor był ładny tylko w słońcu. W pochmurny dzień był taki żałośnie żółto-beżowy xd w bimmerze ten kolor ewidentnie lepszy
bartek555★2024-09-30T18:50:58+02:001@GordonLameman ja szczerze mowiac w ogole nie jestem fanem bialych, ale co zrobic. Dla mnie najwazniejszy byl silnik, reszta do przezycia ;)
Sweet_acc_pr0sa2024-09-30T06:40:49+02:004@bartek555 pikne sportowe bmw na suva, nie lubimy się już xd
Sweet_acc_pr0sa2024-09-30T09:38:15+02:004@bartek555 isc to moze ci nawet sam po zakupy, dalej jest suvem xD
Sweet_acc_pr0sa2024-09-30T09:43:34+02:003@bartek555 clakrson nie ma tu nic do rzeczy xd tak samo nie lubie kombi xD samochody to sa albo sedany albo cabrio albo coupe i terenowki ewentualnie mamy busy/busiki do rzeczy typu praca xD
bartek555★2024-09-30T09:53:11+02:000@Sweet_acc_pr0sa a ja lubie wszystkie, jestes bardzo nietolerancyjny!
inty★2024-09-30T09:04:55+02:001O proszę, nyski powiat tak mi się wydaje Jak to się u nas mówi (Okolice Nowego Yorku ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Man_of_Gx2024-09-30T11:03:52+02:001@bartek555 Czyli Walaszek kłamał, jednak na kabelkach idzie zarobić Gx