Hehe, fajne te userbary
#lego #hejto #userbar

Hehe, fajne te userbary
#lego #hejto #userbar
Zaloguj się aby komentować
Chciałem tylko powiedzieć że opiekuję się 3 małymi kotkami.
Ich mama zaginęła, dokarmialiśmy ją bo starsza sąsiadka nie była już w stanie samodzielnie żyć i wyprowadziła się do swojej córki. Mieliśmy szczęście że udało się je znaleźć, były na zewnątrz w skrzyni, a mogły być gdzieś skitrane w stodole. Mija już 2 tygodnie jak nie widzieliśmy ich rodzicielki. Kotki mają się dobrze, odrobaczone i wyleczone z zapalenia spojówek.
#koty





Zaloguj się aby komentować
Za odrobaczenie 3 małych kotków i krople na zapalenie spojówek, zapłaciłem 160 zł. Naprawdę są takie wysokie ceny u weterynarzy? Czy może zostałem ordynarnie wydymany na 3 słodziaki?
#koty #weterynaria #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajny zestaw pojawił się na stronie LEGO.
10315 ICONS - Zaciszny ogród.
Niestety ma kosztować 500 zł, niby posiada 1363 części, ale mam wrażenie, że ta cena wynika z podstawki. Ma być w szerokiej dystrybucji, więc cena z pewnością spadnie.




Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu założyłem bloga żeby pisać o klockach #lego i tworzeniu gier.
Nadszedł więc czas, żeby pochwalić się nad czym obecnie pracuję w wolnych chwilach.
Na krótkim wideo widać obecny postęp prac, jeśli was zainteresuje co tam się dzieje i jaką mam wizję, to dodałem też wpis na bloga w którym to wszystko wyjaśniam.
Wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=SVuEdhHkBsQ
Link do bloga ze szczegółami:
Tworzę własną grę o piratach #1 | Brick Fiction
Aha, no i założyłem nową społeczność -> Indyki. Będę tam wrzucał updejty odnośnie mojej gry. Mam też nadzieję, że inni również pochwalą się swoimi indorami
#brickfiction #gamedev #gry #indiedev
Zaloguj się aby komentować
Kolejna z moich foteczek, tym razem przedstawiajaca mandalorianina pracującego zdalnie z domu.
To właściwie tak jak ja, z jednej strony lubię ten typ pracy, daje to swobodę i oszczędność czasu na dojazdach. Niestety ma też swoje minusy, brak kontaktu z innymi ludźmi z branży i jakiegoś awansu.
#lego #fotografia #pracazdalna

Zaloguj się aby komentować
Taką fotkę ostatnio strzeliłem. Wyszło całkiem nieźle pomimo tego, że niezbyt się starałem.
Było już po północy, w pokoju zgaszone światło, i tylko jedna lampa z ciepłą żarówką ustawiona na te okienko z LEGO.
Zestaw to 10291 Creator Expert - Queer Eye - Mieszkanie Fab Five.
Jest zrobiony na podstawie amerykańskiego reality show gdzie robią przemiany ludzi LGBQWERTy.
Świetny dawca części, figurki i torsiki również unikalne. Do tego jest dosyć często dostępny w dobrej cenie, czemu? Nie wiem, ale się domyślam
#lego #fotografia #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
COBI idzie za ciosem, kiedyś pokazywałem że we wrześniu ma być Tygrys w skali 1:12 a teraz okazuje się że to nie jedyny planowany model w tej skali, będzie też taki KÜBELWAGEN. Z tym że Tiger ma mieć 8000 części a ten tylko 1290, co nie jest złym newsem, bo na pewno będzie dzięki temu tańszy.
#cobi #ciekawostki


Szkoda że do nowego Tygrysa z 8000 części nie zdecydowali się na dorzucenie mechanizmu ze zdalnym sterowaniem poprzez bluetooth (nawet bez dołączonego pilota - wystarczyłby telefon) tzn z napędem na gąsiennicach i obrotową wieżyczką. Myślę, że nieco większa cena nie spowodowałaby mniejszej sprzedaży tym bardziej, że i tak trzeba wyłożyć więcej cebulionów na tak duży zestaw.
Zaloguj się aby komentować
Pojawiły się zdjęcia zestawu związanego z tą nową grą wyścigową lego. Jeden z pojazdów wyglada jak żywcem wyjęta Quadra z cyberpunka. Ogólnie fajne kolory szybek w tych modelach, kolejny must have na listę.
#lego #cyberpunk2077

Zaloguj się aby komentować
Takie coś ma wejść niedługo do sprzedaży, ja się pytam kto takie coś zatwierdził xD
#lego #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem kiedyś taki komiks, nie wiem co mi w głowie siedziało i czy warto się tym dzielić xD
Diabeł tkwi w szczegółach.
#lego #komiksy #heheszki #slodkijezu

Zaloguj się aby komentować

Niestety, figurki nie przekroczyły umownej granicy kosmosu, ale i tak widok z kamerki robi wrażenie. Astronauci z klocków zostali wysłani w specjalną misję przy użyciu balonu stratosferycznego, który często jest używany w meteorologii. Dodatkowo, zaprojektowano specjalną platformę, która musiała...
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Nawet ładny ten nowy zestaw, ale jeśli LEGO chce grać na sentymencie, to powinny wrzucić więcej piratów i rycerzy moim zdaniem.
#lego

@radziol "Ikonki" Pacmana i duchów są zamontowane na łańcuchu, którym można poruszać kręcąc korbką z boku. Ma być efekt jakby postaci poruszały się po ekranie, tak jak to było w NESie z Super Mario (71374). Także nie powiedziałbym że to kwestia tylko naklejek.
Czy to znaczy, że kupię? Raczej nie, bo jestem za młody na nostalgię za tymi konsolami xD Ale generalnie sam zestaw mi się podoba. Na pewno się pobawię jak gdzieś zobaczę leżący w biurze.
Zaloguj się aby komentować
COBI-2575 Sturmgeschütz IV Sd.Kfz. 167 z limitowanej edycji.
Strzelone dzisiaj, pogoda taka ładna, że aż żal było tego nie wykorzystać.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szybko poszło, od człowieka nienawidzącego własnego kraju, do to walczącego po stronie rosjan xD Ruski mir za to taki piękny. Był już taki jeden co twierdził podobnie, no i wybrał się na Białoruś. Kolega @Randy_Robinson też ostatnio próbował xD Niby sprejować "I love dudu", ale po wpisach widzę że chyba o co innego chodziło xD
#randycontent #bialorus #rosja #podroze


@Macer W przypadku oddania Śląska Niemcom to można to jeszcze wytłumaczyć argumentem ekonomicznym i chęcią stania się zamożniejszym. Tak samo jak i za PRL ludzie chcieli wypowiedzieć wojnę USA, a następnie poddać się Amerykanom i trafić pod okupację USA
Jestem z wielkopolski. Ja widzę ten pierdolnij który nazywamy polskim państwem to żałuję że zabory nie zostały. Może i po szwabski bym gadał ale jeździł nowym a4 i godnie żył bez myśli czy starczy do 1 na wysokim stanowisku bo pan prezydent z pionkiem muszą wymyślić 7 nowych podatków by zapchać dziurę w budżecie po przejabaniu milionów na boku
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio była ładna pogoda i trzasnąłem parę fotek na Zamku w Czchowie.
Więcej zdjęć i w dobrej jakości wrzuciłem na bloga. Jest też parę fotek machin oblężniczych, może kogoś to zainspiruje do stworzenia MOC-a
Zamek w Czchowie opanowany przez Black Falcons - Galeria | Brick Fiction
#lego #fotografia #zamki



Zaloguj się aby komentować
W nowym zestawie 71799 Ninjago City Markets będzie działający kibel xD
#lego #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować