
minaret
- 324wpisów
- 1625komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim, Wrocławskie upały dalej odbierają smak życia, ku schłodzeniu zarzuciłem PdM Sedley. Kusiło mnie Montabaco Intensivo i trochę żałuję, ale czy jest źle? Nie jest. Czy jest dobrze? Wypsikam ten dekant i zapomnę ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
A u was #conaklaciewariacie ?
#perfumy #sotd

Tauer - L'Air des Alpes Suisses. Taki lawendowo-leśny, świeży zapach, który w późniejszych fazach zaczyna wybrzmiewać trochę pudrowo. Porównywany na Fragrze do Amouage Reflection. I coś w tym jest: obydwa są w miarę świeże, eleganckie i nieofensywne. Choć motyw przewodni całkiem inny. Spox, ale może nie w tej cenie.
@minaret dziś wleciało Jenny Glow Wood & Sage, bardzo przyjemny klon Jo Malone.
Odebrałem też paczkę z Khadlaj Shiyaaka, lecz moim zdaniem jest zdecydowanie za gorąco na jego testy, jest zwyczajnie za słodki.
Pierwsze wrażenie natomiast to "ulepszona wersja La Male", czyli takie same, jak przy wąchaniu Reflection.
Zobaczymy po testach, jakościowo pachnie git. Flakon ch⁎⁎⁎wy, korek się kręci jak globus xD
Zaloguj się aby komentować
22 504,23 + 7,19 = 22 511,42
Dzień dobry! Upały takie że postanowiłem zebrać się rano, to mój pierwszy bieg o takiej godzinie (wyruszyłem z domu ok 5:30). Niestety i tak było ciepło, pogoda pokazywała 23 stopnie ale to o niebo lepiej niż bieganie wieczorem. A śmigało się super, tempa może nie było, ale aż chciało się lecieć dalej. Niestety trzeba było wracać i zaraz śmigam do pracy. Smacznej kawusi wszystkim i miłego odpoczynku tym co mają wolne!
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Wyskakiwać #conaklaciewariacie ale już, bo ta cięciwa zaśpiewa tango.
U mnie zawodnik którego niewielu trzeba przedstawiać: Beach Hucik. Wjechał jak złoto, myślę że będzie dobrze tak długo jak będę w klimatyzowanym biurze. A jak wyjdę na skwar to już testy wytrzymałościowe :D
Smacznej kawusi koledzy i koleżanki
#perfumy #sotd

Zaloguj się aby komentować
22 247,65 + 10,14 = 22 257,79
Test nowych popierdalaczy. Do butów w zasadzie mogę mieć jeden zarzut: jest w nich dość ciepło. Pierwsze 5 km robiłem z minimalnym cieniem i w okolicach śródstopia grzało już nieco na granicy dyskomfortu. Ale dziś w ogóle bieg był mało komfortowy, ostatnie kilka dni to słabe spanie i dieta która też nie była najlepsza, temperatura dość wysoka no i ogólnie słaba forma zawodnika :D Miłej niedzieli wszystkim!
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Pochwalę się co wyrwałem na promocji NB za lekko ponad 3 stóweczki, 1080 v12. Jaram się bo moje Mizuno (pierwsze "poważniejsze" buty) już chyba odpuściły amortyzację. Zobaczymy jak się sprawdzą NB. Niestety będzie zmniejszona szybkość za kolorystykę ale tylko ten był w moim rozmiarze :(
Za to jak widać jest aprobata Szefowej :D
#bieganie i też #koty #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
21 783,53 + 5,26 = 21 788,79
Dzień dobry i smacznej kawusi. Dziś takie bieganie wciśnięte pomiędzy przedszkole, a start pracy. Miało być 5k i było. Trochę szybciej niż chciałem bo podczas śmigania brat zadzwonił i potem trzeba było odrabiać :D
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
21 666,71 + 6,60 = 21 673,31
Dziś jakoś ciężko się uzbierało buty, bo w myślach już mam te, które dotrą za kilka dni (oby pasowały! XD). Zamiast rozgrzewki było schłodzenie bo zaczęło padać i wiać, łydki na początku sztywne jak cholera, no samo zło :D Ale potem jakoś tak przyjemnie się zrobiło, a że bardzo lubię mokre miasto to i widoki miałem ładne. Strzałeczka!
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
21 372,86 + 5,83 = 21 378,69
A co tu dziś tak pusto? :D
Odrdzewiania ciąg dalszy! Wybiegłem chyba w największy deszcz z całego dnia, buty przemokły po pierwszych 500 m więc potem kolejne kałuże i basen w buciorach witałem z uśmiechem na twarzy. Biegło się supcio, uwielbiam to uczucie jak już się człowiek rozkręci w takich warunkach :D
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Patrzcie i podziwiajcie jakiego pięknego dżentelmena z muszką spotkałem podczas biegania!

Zaloguj się aby komentować
21 277,60 + 5,75 = 21 283,35
Dzień dobry w sierpniu! Dziś bardzo spokojny bieg emeryckom tempem na powrót po kontuzji łydki, na szczęście dziś nie dała mi o sobie znać. Jest też mniej szczęśliwa cześć, bo kontuzja zbiegła się drugą częścią mojego urlopu, zdecydowanie mniej sportową (przynajmniej dla mnie bo sportowców oglądałem XD). Wynik tego jest taki że masa w górę, forma w dół ale walczyć trzeba. W nagrodę spotkałem takiego przystojniaka, dal się pogłaskać ❤️
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
20 022,47 + 5,11 = 20 027,58
Wczoraj odpuszczone, żeby dać łydce odpocząć. Dziś dość obłożony dzień więc bieg wciśnięty w wolną chwilę ale niestety dalej ból się budzi przy obciążeniu, chodzenie go nie wywołuje. No cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
Takich miglanców spotkałem, dzielnie pilnowały posesji!
#koty #koteczkizprzypadku

Zaloguj się aby komentować
19 851,86 + 5,00 = 19 856,86
Witam szanowne towarzystwo! Urlopowego biegania ciąg dalszy, dziś postanowiłem przycisnąć i wyszło całkiem ładnie jak na odbudowę mojej formy i mało sprzyjająca temperaturę. Trasa miała dużo trochę podbiegów, zupełnie inaczej niż to w standardzie zapewnia Wrocław :D Coś mnie łydka pobolewa na łączeniu z piszczelem. Nie wiem czy to jakaś kontuzja czy w coś przypierdoliłem, mam nadzieję że drugie XD
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
19 768,28 + 7,10 = 19 775,38
Na dziś takie widoczki, urlop rozpoczęty :D Oj się zrobiło piachu w butach, jeszcze taki suchy że prawie w powietrzu wisiał, potem gałęzie na japie, fajno!
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
19 715,41 + 5,01 = 19 720,42
Dziś piąteczka w ramach patrolu po sąsiedztwie. Bardzo na spokojnie, bo pierwszy raz próbowałem zrobić bieg z oddychaniem wyłącznie nosem. Klima w pracy sprawiła mi lekki katar ale mimo wszystko się udało, więc gituwa.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
Zaloguj się aby komentować
19 638,44 + 10,62 = 19 649,06
W mieście krasnali pojawiło się wieczorem trochę chmurek i od razu zachęciło do wyjścia na coś więcej niż piąteczka. A jak się zrobiło ciemno to już w ogóle miód w porównaniu do ostatnich dni :D
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

@minaret Z tego, co się orientuję dużo lokalsów biega po wałach nad Odrą. Po drodze jest sztuczna górka po byłym wysypisku z niezłym widokiem na Wrocław. Ja w bieganiu niezbyt, ale planuję kiedyś tymi wałami przeleźć do starej opuszczonej wioski za miastem. Podobno do dziś stoi tam dąb imienia pana z wąsem 😁
Zaloguj się aby komentować
19 375,31 + 5,50 = 19 380,81
Dziś piąteczka, chwilę przed deszczem, duszno jak cholera, klimat tropikalny :D Akurat jak zacząłem truchcik na schłodzenie zaczęło kropić więc piękna nagroda za ten ukrop, przyjemne rozciąganie w chłodku kropel.
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
19 210,00 + 8,15 = 19 218,15
Poranne (choć dla niektórych termiantorów tutaj to już pewnie środek dnia :D) rozprostowanie spokojnym tempem. Lampa taka, że i tak leje się ze mnie jak po prysznicu :D Uważajcie tam na siebie, bo warunki dziś ekstremalne i o odwodnienie łatwo
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować
18 948,97 + 6,45 = 18 955,42
Powoli odbudowuję sobie kondycję, odeszło mi obowiązków więc mam nadzieję że będzie łatwiej wrócić do regularności. Dziś kilometr powolnej rozgrzeweczki, 5 troszkę szybciej czyli okolice 5:45 i potem chwilka schłodzenia. W końcu wróciłem do tego 5:45 bo z tym bieganiem w kratkę w ostatnim czasie ciężko mi było do tego wrócić. Tęsknię za jesienią
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/

Zaloguj się aby komentować