Oto logika pisowca w całej krasie: nie ma żadnego związku między ujawnieniem danych ofiary pedofila a jego samobójstwem, poza tym wina Tuska i matki, brakuje tylko "fur deutschland".
Absolutnie za to nie przeszkadza im snuć teorii, że ich parodia prezydenta kaczyński został rzekomo zaszczuty na śmierć i przez to zginął w Smoleńsku (ciekawe na jakiej zasadzie, kazał lądować, bo bał się hejtu, jak nie wyląduje). Absolutnie nie przeszkadza im też urządzanie "miesięcznic" przez ich fuhrera za publiczne pieniądze i wygłaszanie przez niego politycznych mów na mszach za brata i matkę. Ha tfu na cały pis!
Tak, zdaniem botoksowego fuhrera tego podnarodu fakt, że nad Polską mogą latać samoloty pasażerskie z Londynu do Warszawy miał być pretekstem do kolejnej wojny, bo putler liczył, że zachód tak się wystraszy, że nie zareaguje na atak na Polskę. Najwidoczniej "denazyfikację Polski" te śmiecie chciały zacząć od polskiego nieba i strzelania do polskich samolotów pasażerskich.
Oto najlepszy dowód na to, że rosjanie to rak ludzkości, a rosja to państwo przestępcze. Plany te snuli jeszcze przed 24 II 2022 r., kiedy Polska nie zdążyła "podpaść" kacapstwu pomocą udzielaną Ukrainie. To też dowód na to, że żadna ugoda z rosją nie jest możliwa, bo rosja oczekuje od nas zupełnego podporządkowania i zgody na aneksję. To też najlepszy dowód na to, że żadne wsparcie Polski dla Ukrainy nie jest zbyt duże, i że to jest nasza wojna, bo jeśli Ukraina przegra, to pseudonaród rosyjski chce zniszczyć Polskę. Taki Orban jest debilem, bo gdyby Rosja zniszczyła Ukrainę i Polskę, choćby nawet obciągnął osobiście putlerowi na Kremlu, i tak ruscy dla zasady napadliby na Węgry.
Swoją drogą, już sobie wyobrażam te tezy Rękasa i Piskorskiego, jakoby "Polska chciała napaść na Rosję, czego dowodem było to, że nie chciała zamknąć swojej przestrzeni powietrznej, szykując bombardowanie Moskwy"; "Rosjanie na pewno nie zastrzelili polskiego samolotu pasażerskiego, tylko samolot bojowy", "Rosja musi dla własnego bezpieczeństwa zdenazyfikować Polskę, powstały w Mińsku rząd Polskiej Republiki Ludowej jej w tym pomoże, w celu zacieśnienia naszego słowiańskiego braterstwa" xD
Godna uwagi jest logika tego pissowskiego aparatczyka, już przejawiającego najgorsze skłonności. Otóż jego zdaniem matka zamordowanego przez niego i Duklewicza chłopca (tak, oni zamordowali syna posłanki swoim szczuciem) powinna robić polityczną karierę na krzywdzie swoich dzieci, latać z tym do mediów i opowiadać "MÓJ KOLEGA Z PO KRZYWDZIŁ MOJE DZIECI!". Nie robiła tego? W tym pissowskim pseudomózgu zrodziła się tylko jedna refleksja - kryje kumpla bo Tusk i Trzaskowski jej kazali. Nie przeszło tej obrzydliwiej gnidzie przez łeb, że może, wobec wyroku skazującego sprawcę, chcieli całej sprawy dalej nie rozjątrzać, jakoś o niej zapomnieć. Chcieli? No to my ją rozjątrzymy, bo każda okazja jest dobra, żeby wleźć w d⁎⁎ę cuchnącemu załupieżonemu fuhrerowi z Nowogrodzkiej, pokazać, jacy to my jesteśmy czujni. W końcu ich niemyty fuhrerek robił karierę polityczną na śmierci brata, do której sam się przyczynił i wygłaszał polityczne mowy na mszy pogrzebowej za własną matkę, więc trzeba kontynuować pissowskie tradycje.
Ha tfu na nich i na cały piss. Piss powinien zostać zdelegalizowany, a każdy jego członek pozbawiony dożywotnio praw wyborczych i osądzony za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Wielki ból d⁎⁎y pseudonarodu r0SSyjskiego, bo Ukraińcy ośmielili się zaatakować ich poza granicami Ukrainy xDDD Przypominam, że to kacapstwo napadło na Ukrainę, kacapstwo masowo popiera tę wojnę, kacapscy mężczyźni idą na nią zamiast pójść na Kreml i odstrzelić botoksowego fuhrera, pijaka Miedwiediewa, k⁎⁎wę Zacharową i nazistę Dugina. W związku z tym Ukraina jest w prawie nie tylko atakować terytorium zamieszkane przez te kacapskie zwierzęta, ale powinna też bombardować ich elektrownie, drogi i fabryki i wprowadzić na ruskich ziemiach taki terror, jaki r0sjanie wprowadzili na ziemiach ukraińskich, tak, aby kacap bał się nawet wyjść ze swojej lepianki po spirytus i machorkę do kołchozowej kantyny.
Polecam odcinek "Dudek o historii" o wyborach parlamentarnych w 1991 r., a zwłaszcza prezentowane tam ówczesne spoty wyborcze. Jest tam m.in. młody Tusk, który jeszcze nie umie przemawiać i pierwsze wprawki Jacka Kurskiego w czarnej propagandzie.
Hejtowcy, powiedzcie mi, czy ja jestem jakiś przewrażliwiony, czy jednak mam prawo się irytować na to, gdy przychodzę do kogoś w gości (zaproszony) a tam, gdy siedzimy i rozmawiamy, włączony jest telewizor i lecą jakieś losowe gówna? Ani nie da się spokojnie porozmawiać, bo telewizor rozprasza uwagę, ani się tego co leci w telewizji dokładnie obejrzeć, bo jest się zajętym rozmową. Zauważyłem, że u niektórych telewizor jest włączony od rana do wieczora "żeby nie było cicho". Ok, każdy ma swoje preferencje, ale chyba gdy kogoś zapraszasz, można to wyłączyć?
Krótkie przypomnienie dla tych, którzy myślą, że pis jest super bo Biden przyjechał - Biden przyjechał do Polski, a nie do pis, a polska psychoprawica, której częścią jest pis, była albo jeszcze i jest, w wypadku Konfederacji, zakochana w Trumpie, który oświadczył właśnie, że Biden rozpęta III wojnę światową bo pojechał do Kijowa xD
Gdyby prezydentem USA 24 lutego 2022 r. był Trump, rosjanie szybko zdobyliby Kijów, a my dzisiaj albo bylibyśmy pod kacapską okupacją, albo szykowali się do wojny, bo ten pomarańczowy agent rosji zmierzał do rozwiązania NATO. Ale nie, zdaniem prawactwa Trump był super bo walczył z lewactwem xD
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom najlepsze jest to, że kiedy Trump rządził dla Polski najlepszy był Trump. A od kiedy jest Biden, dla Polski jest to również dobre. Ponadto w Niemczech nie ma skutecznych rządów, a Francja sama nie czuje się pewnie. Ponadto mamy u siebie rządy, które lepiej rozumieją twardą geopolitykę (szkoda, że sytuacji gospodarczej już nie bardzo). Sytuacja bardzo optymalna nam się trafiła
Kołchozowy bękart opowiadał dzisiaj bajki o tym, że Ukraina napadła na Donbas w 2014 r. Skoro zdaniem kacapstwa i jego botoksowego fuhrera można napaść na własne terytorium, to przypomnę, że zdaniem rosjan Chersoń to rosja. Obecnie Chersoń jest kontrolowany przez Ukraińców i bombardowany przez rosjan, czyli kacapy bombardują to, co uznają za swoje terytorium i ludzi uznawanych za własnych obywateli xD
A kto by się mógł połapać w tych ich fikołkach Co chwilę dziesiątki tysięcy żołnierzy wysyłają na ukrainę a ciągle tylko słychać, to nie rosja, to zachód, to Ukraina, to Polska.... rzygać się chce
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom przeciez te jedno i drugie przemowienie to farmazony pod teatrzyk dla wlasnego plebsu, rozkminianie tego i dorabianie do tego jakiegos logicznego tlumaczenia nie ma najmniejszego sensu, festiwal dla gojów xd
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom nie ma co doszukiwać się prawidłowości w tym co mówią i robią. Prawda jest taka, że zawsze odwrócą kota ogonem. Z resztą już dawno stracili jakąkolwiek wiarygodności i wszystko co mówią Rosjanie to same śmieci.
Czyli w tym swoim "wielkim, przełomowym przemówieniu" botoksowy fuhrer pseudonarodu rosyjskiego powiedział, że walczy na Ukrainie z nazistami, którzy w 2014 r. zaatakowali spokojny Donbas, na polecenie Amerykanów budowali laboratoria do produkcji broni chemicznej, a w ogóle to USA rozpętało tę wojnę, ale oni, kacapy, ją oczywiście wygrają.
Super, tyle to się można dowiedzieć z wpisu losowej kacapskiej onucy w polskim internecie xD No ale w sumie co miał powiedzieć, wszak bydło, zwane rosjanami, łyknie wszystko. Czego się spodziewać po zwierzętach, które srają za stodołą, bo kibel w domu to luksus, a uważają swój kraj za najlepsze miejsce do życia na świecie xD
Biden w Kijowie więc kacapstwo obsrane i boi się atakować Kijów żeby w zamian Moskwa nie zamieniła się w dymiący krater xD Gdyby na Ukrainę weszły wojska NATO i powiedziały, że jeśli kacapy przekroczą linię Dniepru będą ich bić, możemy być pewni, że ruscy trzymaliby się na 50 km od Dniepru.
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom Jak musi się czuć przeciętny imperialista wielkorus, gdy rok temu z hakiem Putin kazał NATO wypierdalać za Odrę, a dzisiaj Ukraina napierdala w ich zasraną armię za Dnieprem. Mając świadomość, że wprawdzie propaganda wmawia kacapom że walczą z całym NATO, ale gdyby NATO naprawdę weszło na Ukrainę, to z kacapii nie byłoby czego zbierać.
@Lukester poziom zero jest teoretycznie możliwy. Mamy wtedy do czynienia ze stagnacją. Skumulowana cena koszyka nie zmienia się w badanym okresie (nie znaczy to że poszczególne artykuły zostają w tych samych cenach bo jeśli masło podrożeje a olej stanieje proporcjonalnie, to dalej wyjdzie 0). Jednak podobnie jak deflacja jest to sytuacja której się unika bo dusi gospodarkę. Dlatego cel NBP jest ustawiony na wzrost cen koszyka o 2,5% rocznie
W okupowanym przez Rosjan ukraińskim mieście odbywa się lekcja wychowania obywatelskiego. Przysłana z głębi Rosji nauczycielka pyta się małego Ukraińca:
- Kim jesteś, Ukraińcem czy Rosjaninem?
- Ukraińcem.
- Co? Mieszkasz teraz w Rosji, więc jesteś Rosjaninem, a nie Ukraińcem!
- Oczywiście, że jestem Ukraińcem. Mój tata jest Ukraińcem, matka jest Ukrainką, mój brat i moja siostra to Ukraińcy, moi dziadkowie byli Ukraińcami i ja też jestem Ukraińcem.
- Ależ, gdyby twoja matka była dziwką, twój ojciec pijakiem, brat złodziejem, siostra syfilityczką, a dziadkowie gwałcicielami, to też byś był taki jak oni?
- Cóż, gdyby moja matka była k⁎⁎wą, ojciec pijakiem, brat złodziejem, siostra miała chorobę weneryczną a dziadkowie byli gwałcicielami, wtedy byłbym prawdziwym Rosjaninem.
Chad Biden - jedzie do stolicy kraju ogarniętego wojną.
Pizduś putler - siedzi w bunkrze, sra w pieluchy, a doradców sadza 10 metrów od siebie. Ale ruskie trolle i tak będą pisać "dziadzia bidet hehe, nie wie gdzie jest" xD
Ale mam nadzieję, że putler kiedyś odwiedzi Kijów. W ostatnim dniu swojego życia, kiedy zostanie powieszony w jego centrum, razem z Miedwiediewem, Zacharową, Prigożynem, Kadyrowem, Ławrowem, Szojgu, Surowikinem, Gierasimowem i Duginem.
Z okazji wizyty Pana Prezydenta Bidena w Kijowie krótkie przypomnienie, że rosja i rosjanie (celowo małymi literami) to rak ludzkości, który nie zasługuje na szacunek i bez którego świat byłby lepszy. Jako że niestety nie da się zlikwidować tego pseudonarodu nie zniżając się do jego poziomu, należy go otoczyć militarnym kordonem i strzelać do wszystkiego, co z tego ruskiego syfu próbuje wypełznąć do cywilizowanego świata.
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom takie gadanie tylko zbliża cię do tych najgorszych rosjan, którzy traktują polaków z pogardą. Zamiast chociażby okupować rosję i edukować jej obywateli przy pomocy propagandy, sugerujesz odizolowanie jej od świata z mordowaniem każdego, kto spróbuje wyjechać. Myślisz emocjami. Masz ból d⁎⁎y po tym co ci pokazali w telewizji czy w internecie.
Zamiast atakować rząd rosyjski i każdego rosjanina, który popiera jego działania (nawet jeśli by to była większość), atakujesz cały naród rosyjski. To tak jakby oceniać cały polski naród na podstawie działań PiSu oraz jego betonowego elektoratu oglądającego tvp.
Zamiast sugerować takie rozwiązania na poziomie brainleta myślącego emocjami, lepiej by było jak napisałem, wprowadzić okupację rosji i edukację jej obywateli. A wszelkie próby przywrócenia dawnego syfu rosyjskiego dusić w zarodku.
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom znasz nasz historię a wpadasz w jakąś histerię, kto kiedy Polskę solo podbił ale zachód 2 razy nas sprzedał w 100 lat niecałe. Za to ruskie pamiętają wielką smute