Przypominam, że gdyby prezydentem wybrano Rafała Trzaskowskiego, pis gówno by miał a nie komisję na Tuska, bo Trzaskowski by zawetował. Ale nie, "mimo wszystko Duda", bo Trzaskowski lgbt dzieci uczy, niech lewactwo d⁎⁎a piecze, a padcynka ładnie mówi i ładnie pohukuje i dobrze robi groźne miny xD To teraz macie, że na końcu wam Konfederację i Mentzena uznają za ruskich agentów, ale niech lewactwo d⁎⁎a piecze, bo Tuska też uznali xD
A wiecie, że ta bolszewicka komisja może przed wyborami prezydenckimi za dwa lata uznać za rosyjskiego agenta wszystkich kandydatów poza tą stękającą miotłą Szydło czy kogo tam załupieżony karakan wskaże do hańbienia urzędu Prezydenta RP? Tak jak to się dzieje na Białorusi, gdzie się ujebuje konkurentów Łukaszenki. Ale nie, nic się nie stało, prezydent stwierdził, że można się odwołać. Odwołają się, Trzaskowski czy Hołownia, jak już Szydło wygra walkowerem. J⁎⁎ać pis i wszystkich, którzy go popierają. 4 czerwca idziemy.
Mam nadzieję, że po wyborach powstanie komisja ds. zwalczania wpływów pisowskich, która każdemu pisowcowi, do szeregowego członka partii włącznie, zakaże dożywotniego pełnienia funkcji publicznych, a na czele tej komisji będzie stał jakiś jastrząb nie pi⁎⁎⁎⁎lący się w tańcu w rodzaju Tomasza Lisa. Mam też nadzieję, że pis zostanie zdelegalizowany jako organizacja antypaństwowa i antypolska, a propaganda pisowska, tj. pozytywne mówienie o tej partii i jej rządach, będzie karane. Wszyscy ministrowie, parlamentarzyści i dziennikarze pisowscy trafią do więzienia, gdzie będą przymusowo zatrudniani przy rozbieraniu pomników smoleńskiego bożka, a ich majątki zostaną znacjonalizowane na odszkodowania dla pokrzywdzonych przez inflację. Sami sobie na to wszystko pracują. #bekazpisu #jebacpis #polska
Piorunujesz=nie szanujesz tego pisowskiego notariusza, który robi wszystko, dla utrzymania władzy starca, który nim samym pomiata, bo liczy na to, że ten starzec z litości załatwi mu fuchę po końcu kadencji prezydenckiej i nie obchodzi go, że ceną za to jest zniszczenie w Polsce demokracji. I żadne uściski z Zełenskim i Bidenem tego nie zmienią.
Jutro Finlandia stanie się oficjalnie członkiem NATO. Gratulacje dla Władimira Putina, prezydenta Rosji, za to, że zdołał nie tylko doprowadzić do zniszczenia swej armii i gospodarki swego kraju, ale i powiększył jego granicę z NATO, powodując, że Finlandia odchodzi od polityki neutralności. Ten kołchozowy bękart, porzucony przez swoich patologicznych rodziców i wychowywany przez równie patologicznych przybranych rodziców, leningradzki obszczymurek i chuligan doprowadzi do tego, że do jego rodzinnego Petersburga (który stoi na ziemi zrabowanej Finom przez psychopatę tzw. cara Piotra Romanowa, zwanego w kacapii wielkim, który kazał zachłostać swojego syna i spadkobiercę na śmierć i ożenił się z wędrowną wojskową k⁎⁎wą Martą Skawrońską, późniejszą carycą Katarzyną I) NATO-wskie rakiety będą miały bardzo blisko. Kacapstwo nie może też zapomnieć, że Finlandia ma uzasadnione pretensje do ziem zrabowanych jej przez kacapstwo w czasie II wojny światowej. Oby tak dalej, Władimirze Władimirowiczu.
Międzynarodowy Trybunał Karny wydał nakaz aresztowania Putina. Oznacza to, że botoksowy fuhrer pseudonarodu rosyjskiego, jeśli znajdzie się na terytorium kraju uznającego jurysdykcję MTK, musi zostać aresztowany. Oznacza to jeszcze większą izolację międzynarodową kacapstanu. Wydano też rozkaz aresztowania jakiejś kremlowskiej bladzi odpowiedzialnej za deportacje ukraińskich dzieci. Mam nadzieję, że kolejnym krokiem będzie międzynarodowa koalicja krajów, które wyrzucą rosjan ze swego terytorium i nie będą wpuszczały rosyjskich obywateli w swoje granice oraz uznanie rosyjskich symboli pseudonarodowych, tj. dwugłowego orła i flagi biało-niebiesko-czerwonej za symbole zbrodnicze. Dojeżdżać to ruskie ścierwo do końca, niech wiedzą, że nie ma w cywilizowanym świecie miejsca dla wszystkiego, co rosyjskie, bo rosyjskie=niecywilizowane.
MSZ wezwało ambasadora USA w związku z reportażem TVN o Janie Pawle II xDDD Nie wierzę, że można być aż tak głupim, ale jednak można:
"W związku z działaniami jednej ze stacji telewizyjnych, będącej inwestorem na polskim rynku, MSZ zaprosiło ambasadora Stanów Zjednoczonych.
MSZ uznaje, że potencjalne skutki tych działań są tożsame z celami wojny hybrydowej mającej na celu doprowadzenie do podziałów i napięć w polskim społeczeństwie.
W związku z tym, MSZ zaprosiło Ambasadora Stanów Zjednoczonych, aby poinformować o zaistniałej sytuacji i jej konsekwencjach w postaci osłabienia zdolności Rzeczypospolitej Polskiej do odstraszania potencjalnego przeciwnika i odporności na zagrożenia"
Rozumiecie tę logikę? Wezwanie na dywanik ambasadora to w języku dyplomacji wyraz krytycznego stosunku do państwa, które dyplomata reprezentuje. Oto polska dyplomacja krytykuje naszego największego sojusznika, gwaranta naszego bezpieczeństwa w sytuacji, gdy rosja, gdyby tylko mogła, zaatakowałaby Polskę i mordowała Polaków dla własnej kacapskiej przyjemności. Polski MSZ robi tak, narażając bezpieczeństwo Polski, bo, uwaga, prywatna stacja wyemitowała materiał krytyczny dla polskiego papieża.
Po pierwsze: ci pisowscy idioci uznali nie tylko, że TVN to stacja całkowicie amerykańska, ale sterowana przez amerykański rząd.
Po drugie: ci pisowscy kretyni uznali, że w ten sposób rząd USA prowadzi działania które można nazwać wojną hybrydową przeciwko Polsce.
Po trzecie: ci pisowscy imbecyli założyli, że krytykowanie papieża to osłabianie zdolności obronnych Polski.
Tak właśnie muszą pomyśleć Amerykanie: że Polską rządzą idioci, kretyni i imbecyle. A skoro tak, to kto wie, czy nie zastanowią się, czy takiego kraju warto bronić w razie czego?
A przecież TVN to prywatna stacja telewizyjna, którą kształtują polscy dziennikarze, będąca inwestycją Amerykanów, ale nie rządu USA. Krytykowanie papieża to po prostu krytykowanie papieża, a nie wojna przeciwko Polsce, a jeśli ktoś krytyczniej spojrzy na JP II to nie znaczy, że przestanie być polskim patriotą.
Uważam tak niezależnie od oceny JP II. Nawet gdyby ten materiał był stekiem bzdur, amerykański rząd nie ma z tym nic wspólnego i podobnie, nie ma to związku ze zdolnościami obronnymi RP. Osobiście sądzę, że Jan Paweł II odegrał pozytywną rolę w historii Polski i powie tak każdy historyk dziejów najnowszych, ale nie oznacza to, że nie można badać kontrowersyjnych epizodów z jego działalności. Należy to robić obiektywnie i bez emocji, a nie w atmosferze dziennikarskiej sensacji i mam nadzieję, że zajmą się tym zawodowi historycy na podstawie archiwaliów.
Ale, do cholery, to nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem Polski i to nie jest powód, żeby wymachiwać przed nosem pięścią państwu, które jako jedyne może nas obronić przed kacapskim ludobójstwem, które zapewne zostało zaplanowane już na Kremlu, a które przypominałoby działania Niemców wobec Polaków w czasie II wojny światowej.
A wiecie dlaczego tak postąpił? Żeby spodobać się swojemu betonowemu elektoratowi. Tak, dla Kaczyńskiego i jego kolegów, ważniejsze od dobra Polski jest to, żeby jedna starsza pani z drugim starszym panem nie pomyśleli źle o jego partii. Pis to najbardziej antypolska partia w historii i ten kto na nią głosuje, obniża zdolności obronne Rzeczypospolitej i szkodzi Polsce.
Oskarek Szafarowicz chlipie, że jest ofiarą "hejtu i dyskredytacji" oraz "zaplanowanej i z żelazną konsekwencją prowadzonej nagonki", bo dostał parę ostrych słów za to, że brał udział w zaszczuwaniu ofiary pedofila, ujawniając jego dane.
Najbardziej kisnę z tego, że gdyby reprezentował Polaków, a nie ścierwo w0lackie i ich PiSowieckich rezydentów, to z tą mordą zgwałconego przez Macierewicza ladyboya, w0lactwo by go zdeptało tak, że sam by poszukał liny.
Oskarek Szafarowicz płacze, że go hejtują i porównuje się do represjonowanych przez komunistów studentów UW z marca 1968 r. Jednocześnie nie widzi nic złego w swoim zachowaniu, wręcz przeciwnie, uważa, że dobrze zrobił ujawniając dane ofiary pedofila bo hurr durr ludzie muszą wiedzieć że to pedofil z PO, chociaż ten pedofil już dawno siedzi w więzieniu. Uważa wręcz, że chciał pomóc ofierze pedofila: " Z drugiej strony to, iż media nagłośniły tę sprawę, pokazując przykład pedofila z PO, było w pewnym sensie szansą na pomoc dla tego chłopaka, by otoczyć go opieką, profesjonalnym wsparciem. Niestety nie doszło do tego i zdarzyła się ta tragedia. Odczytuję, że to było takie wspólne wołanie mediów, by z jednej strony wskazać hipokryzję po stronie opozycji, a z drugiej pomóc ofiarom, jednoznacznie potępić tego pedofila. W tym kontekście nie żałuję, że też tę informację podałem dalej. [...] Uważam, że szerszy wniosek z tej sprawy powinien być taki, że gdy pojawia się tak paskudne przestępstwo jak pedofilia, to trzeba wołać wszędzie gdzie się da, by ofiary pedofilii miały zapewnione ze strony państwa i rodziny jak największe wsparcie i opiekę".
Czaicie? Nagłaśnianie danych ofiary pedofila było próbą spowodowania, żeby dostał pomoc...
@az5tcxo4-niekibicujepilkarzom i wlasnie za taka postawe, negujaca decyzje sadu o anonimowosci ofiary, powinni gnoja wywalic z uczelni z kierunku prawniczego
@Krzysztof_Listonosz to są chyba jakies pogodne życzenia a nie realne rzeczy.
"Prezydent 2 lutego podpisał ustawę budżetową na 2023 r. Zaplanowane dochody budżetu państwa wyniosą 604,5 mld zł, wydatki - 672,5 mld zł, a deficyt około 68 mld zł. Wzrost PKB ma spać do 1,7 proc., inflacja średnioroczna sięgnie 9,8 proc"
KE probnozuje wzrost pkb w pl na 0,7. Inflacja na koniec 2022 - 17% i nic z tym nie robią, ale twierdzą że na koniec 2023 będzie 9%.
@Liquidation4404 nie wszędzie równi, tak samo nie wszędzie rosną pensje. Np w uk pensje spadają, a inflacja to 11 procent( chociaż ceny w sklepach 50-100 procent wyższe), w Polsce inflacja 17, ale wzrost pensji 15.
@keborgan tak bardzo był utajniony, że gadające głowy z PO zaproszone do programu w reżymowej TV mówiły o molestowaniu dziecka swojej koleżanki, sam to widziałem i słyszałem. Owszem, bez nazwisk, ale jednak. Tak że tego. Jak już myślisz, że widziałeś całą głupotę to patrzysz na tuzów opozycji i nagle się okazuje, jak bardzo myliłeś się do tej pory.