Ale po⁎⁎⁎⁎ne małe k
#piorawieczne #perypetiemanata #gownowpis




Gbur od piór. I pokemonów.
Ale po⁎⁎⁎⁎ne małe k
#piorawieczne #perypetiemanata #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
W planach był dzisiaj spacer z prawdziwego zdarzenia. Cały tydzień pogoda jak marzenie, idealna wręcz, bo nie za ciepło, no kiedy jak nie teraz, zwłaszcza, że trzeba udział we własnej zabawie wziąć.
Ogarnąłem się, wyjątkowo śniadanie przed spacerem zjadłem, zapakowałem jak szczur na otwarcie kanału, odjebałem jak islamski najemnik na wkurwianie jamnika, plecak na plecy, w środku jakieś 5 kilo piciu, jazda.
Pogody nie sprawdziłem. 25 stopni. Nie będzie zaskoczeniem dla nikogo, że pies ma dość. Ten plecak to dla funu niosę, bo zawijamy do domu. Ciężkie jest życie debila.
A, a, jeszcze specjalne podziękowania i gratulacje dla pańci, która stwierdziła, że to czego psu brakuje do w pełni zbilansowanej diety, TO KALAFIOROWA.
Protokół przemoc domowa został wgrany w system, niech tylko ze spaceru wrócę. Ja jej k⁎⁎wa dam kalafiorową. Pies fontanna.
#psy #perypetiemanata #wkurw


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, cześć i czołem. Chyba ciężko być owczarkiemnietrzymryjskim, bo już chce być kimś innym. To pewnie od nadmiaru piciu. Tak więc bez zbędnego pierdolenia rozpoczynamy (pierwszą edycję?) #twojwpisbrzmiznajomo
Bęben maszyny losującej był pusty, nastąpiło zwolnienie blokady i oto co następuje
Po lewej stronie jest użytkownik, po prawej jego rola życia:
@FriendGatherArena → Kaligula_Minus
@ErwinoRommelo → Fafalala
@Dziwen → gastlich
@owczareknietrzymryjski → bojowonastawionaowca
@pingWIN → redve
@LaMo.zord → Nvrmnd666
@bori → 3t3r
@emdet → Rozpierpapierduchacz
@Wrzoo → LaMo.zord
@Kaligula_Minus → cebulaZrosolu
@bojowonastawionaowca → owczareknietrzymryjski
@myoniwy → ErwinoRommelo
@Rozpierpapierduchacz → WujekAlien
@moll → Shivaa
@Fafalala → moll
@Compositum → Wrzoo
@cebulaZrosolu → Compositum
@tomasz-frankowski → pingWIN
@gastlich → tomasz-frankowski
@3t3r → Dziwen
@Felonious_Gru → emdet
@WujekAlien → KatieWee
@Nvrmnd666 → Giban
@KatieWee → FriendGatherArena
@Shivaa → myoniwy
@redve → Felonious_Gru
@Giban → bori
Przypominam, że waszą rolą jest odtworzenie roli w sposób adekwatny do poziomu waszej wiedzy i umiejętności, czyli prawdopodobnie wręcz karykaturalny, choć nie jest to mus. Więc na spokojnie i w duchu dobrej zabawy, bez dokształcania!
Pamiętajcie o dodaniu #twojwpisbrzmiznajomo do publikowanych wpisów.


Zaloguj się aby komentować
O k⁎⁎wa, trafiłem evil @Wrzoo
#gownowpis #perypetiemanata


@Rozpierpapierduchacz autorytety upadły! Jak mogłaś @Wrzoo ?!
Co teraz?
@UmytaPacha zajadająca się Winiary?
@AdelbertVonBimberstein bez wąsa i gardzący twarogiem?
@bojowonastawionaowca piszący bez tagów?
@sireplama zachęcający do wczesnego kładzenia i wczesnego wstawania?
Niedziwny @Dziwen?!!!1jedenone?!
Nie ma już żadnej świętości na @hejto... ŻADNEJ!
Zaloguj się aby komentować
Śniadanie zjadł. Miskę kotu opierdolił. I jeszcze na pizzę zerka. Co za typ.
#psy #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #homorobrazkowy #perypetiemanata i trochę #czerstwyhumor


Zaloguj się aby komentować
Dni lecą a mem nadal aktualny k⁎⁎wa jego nielotna mać
@pingWIN WYSKAKUJ Z POSTÓW I KOMENTARZY PARÓWO ANTARKTYCZNODROBIOWA W D⁎⁎Ę J⁎⁎⁎NA
#gejuru


Zaloguj się aby komentować
Jakby kto z #piorawieczne miał ochotę sobie zrobić prezent, to J. Herbin ma flaszki 30ml za 29 złotych . Ilość kolorów w c⁎⁎j, niektóre fenomenalne, wszystko w jednym miejscu na aledrogo, więc jeszcze ze smartem.
Moją nową miłością jest POUSSIERE DE LUNE który jest przepiękny
Ale jest tam tego serio od zapierdolenia, dla każdego coś miłego
Ja sobie postoję z boczku i pochlipię troszkę XD
Może w przyszłym miesiącu XD



Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry panie, panowie i wszystkie bajeczne stwory, jako że pewien kolega się dopomina, to robię kolejny wpis dotyczący zabawy #twojwpisbrzmiznajomo
O co chodzi w zabawie:
Każdej osobie ze zgłoszonych do zabawy w drodze losowania zostanie przydzielona osoba, w której rolę się wcieli. Jej zadaniem będzie odwzorować aktywność na hejto osoby, która została jej przydzielona.
Cały zamysł jest taki, żeby pobawić się w eksperta w dziedzinach, o których nie ma się zielonego pojęcia i szyć jak AI przy braku informacji, a potem zobaczyć, co z tego wyjdzie
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zgłaszania się w komentarzach, dobieranie przeprowadzę przed weekendem
Na razie do zabawy zgłosili się:
@FriendGatherArena
@ErwinoRommelo
@Dziwen
@owczareknietrzymryjski
@pingWIN
@LaMo.zord
@bori
@emdet
@Wrzoo
@Kaligula_Minus
@bojowonastawionaowca
@myoniwy
@Rozpierpapierduchacz
@moll
@Fafalala
@Compositum
@cebulaZrosolu
Do zobaczyska w piątek piąteczek piątunio ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ


Zaloguj się aby komentować
Kiedy logujesz się na hejto, a użytkownicy znowu czegoś chcą
#heheszki #fanatycyubogiegozartu #hejto


Zaloguj się aby komentować
Konfa w najnowszych sondażach ma już ponad 20% poparcia.
Nie jestem w stanie opisać emocji (najbliżej jest chyba obrzydzenie), które wywołuje u mnie fakt, że partia zamordystycznych wolnościowców nacjonalistów od wywracania stołka, która z całych sił trzyma stołek, żeby się nie wywrócił zdobywa tak wysokie poparcie.
Zwłaszcza w sytuacji, kiedy coraz głośniej mówią o koalicji z PiSem, gdzie wcześniej paluchami wytykali te partie, które weszły w koalicje z KO.
A jeszcze bardziej ich wyborcy, którzy wręcz szczuli tym faktem zwłaszcza Hołownię. Ale konfa w sondażach 20+%
Widocznie to jest wyjątkowa sytuacja.
#polityka


Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy @Moderacja czasami wchodzi na hejto i spogląda na to, w co się wpierdolił wybierając heheszkowy nick, czy już dawno porzucił swoją kreację przerażony tym, co stworzył XD
#gownowpis


Zaloguj się aby komentować
@FriendGatherArena zarzucił, moim zdaniem, bardzo fajny pomysł na serię postów, w których użytkownicy wcielają się w innych użytkowników i wrzucają wpisy w tematach, w których udzielają się osoby, w które się wcielają. Może by tak zrobić taką zabawę, jeszcze z losowaniem?
Mógłby wyjść z tego całkiem niezły pierdolnik, jakby robił ekspercki wpis w temacie, o którym nie ma zielonego pojęcia. Np ktoś wylosowałby moll i robił przepis na zupkę chińską z parówkami XD
Jakby kto trafił na @Dziwen to współczuję XD
Byliby chętni?
#glupiehejtozabawy
O, dodam od razu #twojwpisbrzmiznajomo XDD


Zaloguj się aby komentować
Nie będę robił pełnej recenzji, bo nie ukrywam, że mi się nie chce ostatnio, ale pokażę, że mam.
Padło "Hej, chcesz coś z fpena?"
No i k⁎⁎wa chciałem.
Diamine Inkvent Masquerade
Diamine Inkvent Nightfall
Diamine Coral
Robert Oster Charteuse
Fiolki Inkventów są za⁎⁎⁎⁎ste, Coral jest w zwykłej małej plastikowej Diamine, więc to nie ma o czym gadać, a R.O. to próbka od takiej jednej wodzianki okularnicy co to ją dostała, a że jest żółto-zielona to jej żółto-nie widzi.
No i co.
Tyle ode mnie
#piorawieczne






Zaloguj się aby komentować
Witam szanowną radę #gejuru
Chciałbym zgłosić @Sweet_acc_pr0sa na kolejną ofiarę Odznakownika. Będzie mu pasować do kardiganka.
#partyzantkapiorunowa


Zaloguj się aby komentować
>Pojedź do kina
>Wydaj 20 złotych za tani bilet (cebula motzno)
>I 25 na dojazd
>Żeby obejrzeć film na wielkim ekranie
>Zostaw okulary na chacie
>Znowu.
K⁎⁎wa dobrze, że ja mam tylko -0.5 XD
Ale no k⁎⁎wa debil XD
#perypetiemanata

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fiku miku pies w strumyku. Trochę śmierdzi (strumyk tym razem. Chociaż...) ale też fajny. 10 kilometrów z rana pękło ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Miłego weekendu wszystkim!
#psy #pokazpsa



Zaloguj się aby komentować
Robię sobie rewatch One Piece a tam @Dziwen
#anime #hejto #perypetiemanata


Zaloguj się aby komentować