Zdjęcie w tle
Paco88

Paco88

Specjalista
  • 10wpisy
  • 31komentarzy
#perfumy
Dostałem Spicebomb w prezencie ale boje się rozpakować, a extreme kupiłem dwa dni temu i też się boje XD. Podobno extreme jest słodsze, co dla mnie jest minusem.
Chyba pójdę do Sephory się popsikac jednym i drugim i sprawdzić.

Które wg ciebie lepsze?

19 Głosów
weah

@Paco88 Nie ma co się bać, uważaj tylko z zawleczką.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
#rosja #ukraina
Może mnie uznacie za ruskiego trolla ale chcę wyrazić swoje zdanie na temat wrzucania na ten portal nagrań i zdjęć jak giną Rosjanie w walce. Nikt nawet nie mówi tak o nich, ale używa się okresnienia Urkowie. Przecież to też są ludzie, ludzie, którzy uwierzyli, że warto ginąć żeby spełnić jakieś fantazje osób które się chowają w bunkrach. Wojna jest zawsze zła, zabijanie jest zawsze złe. Wśród walczących rosjan są tacy sami ludzie jak my, młodzi, z rodzinami, czytające te same ksiazki, grający w te same gry, lubiący podobna muzykę. Po prostu są po tej drugiej stronie granicy, gdzie zachód jest zły a wschód dobry. Nam też go głowy się wbija pierdoły w które mamy wierzyć. Chociażby 400 tysięcy zabitych mezczyzn, kobiet i dzieci w ataku atomowym na Japonię to akt bohaterstwa. Po tej stronie nikt nie mówi o ludobójstwie. Naszym krajem sterują ludzie doskonale znający się na propagandzie (jak na niczym innym). Owszem, kto zaczął wojnę, kto ma imperialistyczne zapędy - to jest oczywiste. Ale kiedy widzę jak jeden czlowiek z drona spuszcza granat na innego człowieka, nie mam w tym żadnej satysfakcji. Każdy jest ofiarą manipulacji. Każdemu się wmawia że patriotyzm jest epicki i wspaniały. Ze jeden naród jest lepszy od drugiego. Dziękuję. W sumie piszę to, bo jestem ciekawy czy niepopularne opinie też mają rację bytu na tym portalu. Pozdrawiam.
Seele

ale słaba i oczywista prowokacja. a mimo to udana...

vredo

@Seele Odpowiedzi, które ludzie piszą nawet na tak oczywistą zarzutkę są tego warte.

SailorMoon

@Paco88 Zgadzam się, że powinniśmy wszystkich orków, kacapów, nazywać prawidłowo rosjanami. Kompletnie nie ma sensu wydzielać innej nazwy, bo wszyscy są równie winni. Jeszcze by doszło kiedyś do sytuacji jak z Niemcami mówiącymi po wojnie "to nie my, to naziści".

sevenonine

@SailorMoon "To nie my, to putiniści!" Tak będzie!

GODPL

Rosjanie to nie są ludzie, ale to też nie są zwierzęta.


To cos duzo nizej i ich smierc na polu bitwy jest bardziej zblizona do smierci robakow, takze spokojnie ogladaj i sie nie przejmuj.


Jakby nie chcieli ginac to by nie pojechali ginac. Proste.

Zaloguj się aby komentować

tak_bylo

@Paco88 świnty papiesz ocierał się o wyspę, więc plac teraz 300 złotych za godzinę w kajaku

KLH

Nie pociąłem się, bo tłumaczę sobie, że to może być Photoshop...

SpoconaPacha

@KLH zapomniałeś w jakim kraju żyjemy

eb1f886d-e9d1-4cec-8565-666a1a850479
KLH

@SpoconaPacha Zara Cie zgłoszę do prokuratury o podżeganie do samobójstwa Nie zapomniałem, ale coraz częściej mam wrażenie, że żyję w jakiejś bańce i w moim bezpośrednim otoczeniu nie ma wielu rzeczy, które chyba stały się jakąś w Polsce. Jako dzieciak oglądałem ten film o Korei "Defilada". Wiem, że przesada jest fajnym środkiem stylistycznym ubarwiającym wypowiedzi, ale naprawdę myślę, że nie przesadzę, jeśli napiszę, że mniej nas dzieli w tym momencie od Korei niż od.. nie wiem, takich Czech czy Francji. Kult jednostki to jest fajna rzecz, jeśli wydaje ci się, że jest daleko. W przestrzeni albo historii.

Zaloguj się aby komentować

Kolega pisał że sobie życie odbierze. Zadzwoniłem 112. Zabrali go psychiatryka. Dobrze zrobiłem?
Boreas_Linvail

@Paco88 Dobrze zrobiłeś. Pisał Ci o tym, bo liczył. Liczył na jakąś reakcję. Dałeś mu dokładnie to, o co wołał. Muszę sobie z całych sił teraz blokować moją przebarwną wyobraźnię, żeby mi nie mówiła ze szczegółami, jak byś się czuł... Gdybyś nie zrobił nic, a on faktycznie by się zabił. Postawił Cię w sytuacji bez wyjścia.


Sam też kiedyś wezwałem policję do takiego przypadku. Chłopak pytał w internecie o dawki letalne. Byli u niego w jakieś dwie godziny. Nie zabrali go nigdzie, tylko sprawdzili co u niego, pogadali, dali mu darmowe konsultacje. Napisał mi potem, że cieszy się, że ktoś (nie powiedziałem mu, że to ja) zadzwonił - to bowiem oznacza, że komuś, nawet jakiemuś randomowi z internetu, zależy na nim.


Ale nie powiem, byłem przerażony jak wiedziałem, że już do niego jadą. Bałem się, że go zglebują i potraktują jak psychola...

Kubilaj_Khan

@Boreas_Linvail @Paco88 dokładnie. Dobrze zrobiłeś. Nawet jak się nie będzie do ciebie odzywał. Jak ktoś naprawdę chce zrobić samoboja to nikomu nie mówi tylko to robi

Oskariat

@Paco88 dobrze zaorales atencjusza

Zaloguj się aby komentować

Co lepsze na chore gardło, piwo czy ferwex? Piszę do mam małą sprzeczkę z żoną i oboje uważamy inaczej.
projektant_doktorant

@Paco88 Ja tam słyszałem o dobroczynnym wpływie whiskey na bolące gardło. Co jakiś czas praktykuję małą dawkę, profilaktycznie i większą gdy faktycznie boli. Nie wiem na ile to autosugestia, ale jakby szybciej mi potem ból przechodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować