Zdjęcie w tle
Boreas_Linvail

Boreas_Linvail

Specjalista

Istota wcielona obecnie w ludzkie ciało w rzeczywistości A9663/C3570, planeta Ziemia, cechująca się niepohamowaną ciekawością i umiłowaniem wolności.

  • 4wpisy
  • 111komentarzy
  • 2obserwujących

Nie wiem, gdzie to-to wrzucić. Tylko ja tak mam, czy to grubszy problem?

 

Zaczyna mnie to lekko irytować.

4a437fef-466f-41d8-af58-98a07fcb1cde
MauveVn

Tagi/społeczności jak obserwujesz, to tam się pokazuje.

2
Boreas_Linvail

@MauveVn Nie obserwuję żadnych tagów ani społeczności.

0

Zaloguj się aby komentować

Odpisywałem komuś w komentarzu na pytanie "to na kogo". No, wiecie, żeż. Na kogo głosować. Automatyczna reakcja behind every f*kin together, jak się tylko wspomni, że ani pis ani peło nie powinno nami rządzić, ale raczej gremialnie odsiadywać potężne wyroki. Ale jak to mnie, zaczął mi wychodzić elaborat. Bardziej nadający się na wpis.

 

A więc, drodzy koledzy, na kogo głosować? Moja opinia jest taka. Bierzemy listę wszystkich ugrupowań politycznych, patrzymy, kto jeszcze nie rządził, nie skompromitował się, nie kradł i nie jest przystawką jednych albo drugich. I spośród tych wybieramy takie, które pasuje wam programem i ma jakąś niezerową wiarygodność. Cieszę się, że pomogłem ;]

 

Z automatu rzucane pytania "to na kogo", jak się tylko zwróci uwagę, że siedzicie sobie prawie wszyscy na karuzeli pis-peło-pis-peło... Dosłownie mnie niszczą. Zdają mi się obliczone tylko na rzucenie się na cokolwiek, co zostanie wskazane, na podobieństwo wygłodniałych wilczurów. ALE ONI NIGDY NIE RZĄDZILI, NIE MAJĄ DOŚWIADCZENIA (xD). A W OGÓLE TO NIE MAJĄ TEŻ ZAPLECZA. POZA TYM ZOBACZ ILE MAJĄ W SONDAŻACH IKS-DE.jpg. TYLKO (peło / pis) MA SZANSE, RESZTA TO MARNOWANIE GŁOSU.

 

Tak jakby w demokracji chodziło o to, żeby "nie zmarnować głosu". Nie zaś wybierać tych, którzy waszym zdaniem najbardziej się, spośród konkurencji, nadają. Widzicie przecież, do czego nas doprowadziło takie myślenie, taki modus operandi. Widzicie, prawda? Dlaczego więc oczekujecie innych rezultatów, działając wciąż w ten sam sposób?

 

Macie zdroworozsądkowe (według mnie) kryteria w drugim akapicie. Jak wam z nich nic nie wyjdzie, to idźcie oddać głos nieważny zabazgrywując kartkę swoimi dobitnymi opiniami na temat, dlaczego nie macie na kogo głosować. I dorzućcie sugestię, gdzie mogą sobie iść z takim wyborem... Albo zakładajcie nową partię. Taka moja opinia.

 

Tak w ogóle, to według mnie mamy w naszym pięknym kraju klasyczny przypadek niedopasowania ustroju do społeczeństwa. Ale to jeszcze większy temat.

 

Peace.

 

#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazprawakow #bekazlewactwa #wybory

 

P.S.: A tak. "hasztag beka" ze wszystkich zaszufladkowanych. Rozegranych. Zdividowanych, i dzięki temu z łatwością imperowanych.

 

P.S.2: Zagrajmy w grę: kto rzuci "to na kogo?!", ten frędzel ;]

nielizlyzki

@Boreas_Linvail Trzy odpowiedzi na ten sam komentarz jedna pod drugą, au. Po co mi wrzucasz linki, które potwierdzają, że kłamiesz? Twoja zapieczoną nienawiść interpretuje to jako "naśmiewanie się", po prostu. Nie ma w tym nic dziwnego, kryptofanatyków mamy w Polsce dużo.

 

Przy okazji, nie mam 25 lat, nie chodzi mi o to, że głosowała tylko część uprawnionych, ale jeszcze raz: nie ma sensu dyskutować z kim, kto nie ma pojęcia o czym mówi i prezentuje poglądy nastoletniego korwinoida jak prawdy oświecone czy jakąś "radę" dla mniej oświeconych. I jak zwykle okazuje się, że jest oświecony jak Braun albo Kononowicz.

0
qdco

Dawno skreśliłem konfederację. Ale ludzie niepoważni czują potrzebę zaszufladkowania silniejszą chyba od potrzeby oddychania.

 

@Boreas_Linvail Sam się szufladkujesz powielając konfederacką propagandę praktycznie słowo w słowo. Może eto powionno dać ci do zastanowienia. Do tego się odnoszę i to krytykuje i w dupie mam, za kogo ty się prywatnie uważasz xD

0
Boreas_Linvail

@qdco Aha, tak, do tego się odnosisz. "ale się odpalił szurfederata". Sam nie ogarniasz co wypisujesz, thx, gg.

 

Poniżej pleców mam, że wszędzie widzisz kąfiarską propagandę, iks-de. Pogadaj o tym lepiej ze swoim terapeutą, bo ja właśnie skończyłem odwalać za niego jego robotę. Nie pozdrawiam, dobranoc.

0

Zaloguj się aby komentować

Ok, spojrzałem na tę pierwszą hejto-aferę, i troszkę nie rozumiem, o co na tym etapie jest tyle krzyku

 

Tutaj mod nie jest anonimowym kodem, który Ci nigdy nie odpisze i ma Cię, ekhem. Gdzieś. Właściwie to w tym samym miejscu, w które dawno temu wsadził sobie elementarne zasady logiki, rigcz i temu podobne abstrakcje.

 

Tutaj mamy człowieka właściwie z otwartą przyłbicą. Na tyle, na ile to w internecie.

 

Przypał czy odpał zdarza się każdemu. Tak tak, nawet mnie! Jakby poszukać, to pod moim nickiem ktoś (ekhem, ekhem) nawet całkiem niedawno nieźle kogoś bluzgał na wiadomym portalu.

 

Ważniejsze jest dla mnie, co dalej. Tu mamy oficjalne przeprosiny (trochę kreatywne ;D ale mam poczucie humoru), ba, nawet ankietę, czy facet ma się usunąć z funkcji.

 

Zagłosowałem "nie".

 

Nie rozumiem, jak można pisać, że to takie same zachowanie moderacji, jak na wiadomym portalu.

 

Peace.

Gacrux

colego @Boreas_Linvail, takiej sraki jaką serwują użytkownicy gównoportali nie da się tolerować na dłuższą metę. Dzisiaj przeprosił ale on nie da rady tak ciągnąć w nieskończoność.

2
Majki992

@Boreas_Linvail również zagłosowałem na nie, bo nikt nie chce spierdoxów i kolejnych patogal.
ALE
Takim wulgarnym zachowaniem wobec użytkowników raczej nie zaskarbia się szacunku (już pomijam to, że ktoś ma konto dłużej i to jest powód do szacunku xDDDD)

2

Zaloguj się aby komentować

Dzień dobry, właśnie zająłem mój stały nick na wypadek, gdyby na wypoku zostały niedługo same boty (czego obecnie nie da się wykluczyć). Miło mi, jestem Boreas Cieszę się, że są alternatywy. Jak tu wygląda moderacja, potrafią logicznie rozumować? Skręcają ideologicznie w którąś ze stron?

lubieplackijohn

@pawelczi Weź mi proszę na pw wyślij screen. Nie ja zarządzam akurat patronite, może faktycznie tam trzeba coś jeszcze dopisać

1
Dindu

@lubieplackijohn chyba za długo przeglądałem wykop i zapomniałem co to ludzka moderacja posiedzę tu chwilę, może na rogala się skuszę... Pozdrawiam

2

Zaloguj się aby komentować