Widać przygotowanie do #eurowizja skoro każdy prowadzący wita Australię a nie Austrię xD

DeGeneracja
- 59wpisów
- 1073komentarzy

Widać przygotowanie do #eurowizja skoro każdy prowadzący wita Australię a nie Austrię xD
Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Chciałam się podzielić swoim skrawkiem życia z wami i być może znaleźć kogoś kto ma podobnie.
Jestem introweryczką od zawsze. Moje dzieciństwo spędzone na długim leczeniu w szpitalu jeszcze pogłębiło izolację. Powiedziałabym, że już jest lepiej bo 30+. Zdałam sobie sprawę z tej niedogodności życia. Walczę, pracuję nad tym. Nie ma tragedii bo jestem osobą ciągnącą do przygód.
I tu się pojawia problem. Uświadomiłam sobie to całkiem niedawno, poprzez nadmiar stresu jaki mam ostatnio. ADHD. Jeszcze nie zdiagnozowane ale zabieram się za to, bo nie daje mi spokoju.
Zadręczam sama siebie myślami, co by było gdyby. Reaguję emocjonalnie, nieadekwatnie często do sytuacji. Nie potrafię odpoczywać. Filmy mnie nudzą.
Mam wrażenie, że to połączenie jest autodestrukcyjne. Dodam, że mieszkam w innym kraju całkowicie sama. Nie mam tu rodziny.
Czy jest ktoś kto ma podobnie?
#adhd #introwertyzm #pytanie
@DeGeneracja diagnozuj, mi papierek wiele uświadomił. Przedewszytkim jakie mechanizmy obronne sobie zrobiłem i po co. Leki spoko, ale dla mnie niestety nie są to magiczne pigułki po których nagle można spokojnie usiąść, raczej w połączeniu z terapią. A i uważaj na alko i inne substancje, serio. Ja poplynalem, piłem grzeczne wieczorami żeby poprostu mieć święty spokój. Nie jestes sama i niestety nie ma szybkiej drogi więc dla świętego spokoju leć do psychiatry i terapeuty najlepiej w nurcie CBT
A i jeszcze jedna sprawa, kobiece ADHD różni się od męskiego między innymi z powodu „oczekiwań” społecznych. Pomyśl sobie o tym i zastanów w jakich kwestiach nie dajesz sobie możliwości na bycie taka jak czuła byś sie lepiej. Jest dobry podcast Przemka Gorczyka gdzie rozmawia z Dr Jozwiakiem od adhd. https://open.spotify.com/episode/450fLE51gDsJY0HD6mUKKk?si=30erhnqJQ8qREDHNmhaLOg
Zaloguj się aby komentować
Takią ostatnio w Tkmaxx widziałam #hejto figurkę. Żałuję, że nie kupiłam. Urocza
#sztuka


Zaloguj się aby komentować
No mistrz faux pas ze mnie.
Wysłałam życzenia znajomemu na urodziny na fb.
"I wish you dreams come true" ale slownik zmienił na "I with you dreams come true" ( ಠ ͜ʖಠ) ale cringe.
Dopiero się skumałam jak on to polajkował i przeczytałam jeszcze raz post
#gownowpis #heheszki #angielski
Zaloguj się aby komentować
#koty są dziwne.
Mają zamiłowanie do okrągłych kształtów. Nowy dywan i tak sie ułożył.
Zauważyliście u swoich?
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
Za co kochamy Hejto
#sielanka #hejto #moderacja

Zaloguj się aby komentować
Kot w płomieniach. #koty #sztuka
A to tylko kot w kocyku bez obróbki

Zaloguj się aby komentować
#grzyby #ciekawostki
Próchnilec maczugowaty
Niejeden by że strachu narobił w gacie. Tzw. ręka umarlaka. Powszechnie występuje w Europie. Trujący

Zaloguj się aby komentować
No rozwaliła mnie koleżanka z Afryki (ʘ‿ʘ) Z Zimbabwe dokladnie. Babeczka ma 50 lat
Taguję #uk bo stąd się znamy
Do tego #jezykpolski bo pięknie rozkminiła to fonetycznie i po swojemu xD
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Kurczę, chciałabym kupić peceta. Żeby miał potencjał i nie stał się przestarzały za rok.
Pytanie do was czy ten będzie ok?
Karta graficzna RTX4060 to absolutne minimum.
Specjalne zapytanie do użytkowników z #uk bo dla mnie +200£ nie robiłoby różnicy.
#technologia #komputery #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nieźle polityczny show #eurowizja
Wygrał homonormatywny typ.
This is fine

Zaloguj się aby komentować
Co ma Australia do #eurowizja ??
Zaloguj się aby komentować
Grecja mnie zawiodła mocno na #eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Tak jak Dolly Parton nie cierpię, bo chyba została nazwana po owieczce i beczy, to ten gościu w mam talent zwrócił moją uwagę. Ciekawe jak teraz mu się wiedzie
https://youtu.be/Bbn0J6dIboQ?si=JnwUtIpZ-LgavCXi
#muzyka
@DeGeneracja - nie lubię Country - ale głos to kobieta ma: https://youtu.be/ZCwWAD6ZuPk
@DeGeneracja Ja tam lubię tą wersję https://www.youtube.com/watch?v=wOwblaKmyVw , kurde ta dziewczyna jak nie jest akurat zjebem to jest świetna.
Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Jako, że uwielbiam zupy ale nie chce mi sie ślęczeć nad garnkiem 3h to szukam Instant pot'a.
I stąd moje #pytanie
Na co zwracać uwagę? Pojemność powyżej 6l. Czy posiadacze tego urządzenia mogliby się wypowiedzieć czego żałują po zakupie?
Mieszkam w #uk i ten zwrócił moją uwagę
#gotujzhejto #gotowanie
Czy posiadacze tego urządzenia mogliby się wypowiedzieć czego żałują po zakupie?
@DeGeneracja żałuję, że nie kupiłem go wcześniej. No i czasami myślę, czy nie przydałby mi się właśnie model z opcją air fryera, bo ja kupiłem Duo Evo Plus.
Ogólnie instant pot robi robotę przede wszystkim przy zupach i przy daniach wymagających długiego duszenia (typu gulasz albo szarpana wieprzowina). Rosół w 45 minut albo gulasz wołowy w 1,5 godziny to jest coś absolutnie wspaniałego.
@Mielonkazdzika Dość duży? Człowieku, ja kupuję ten sprzęt my zminimalizować zajęte miejsce w kuchni xD mam slow cooker, steam cooker, waffle maker (jeszcze nie wykorzystany), sprzęt do robienia makaronu, hot pot do wołowinki, sprzęt do mielenia mięsa, piec do pizzy, Muminka (Bosh Mum) jako robot planetarny
Nie ukrywam, że w kuchni spędzam dużo czasu i wyszukuję nowości. Stąd szukam optymalizacji bo w mojej kuchni wystąpił error 404
@DeGeneracja a dodam ze mam ten model:
https://www.lakeland.co.uk/62800/instant-pot-duo-crisp-and-air-fryer-multicooker-ip-duo-crisp80
Zaloguj się aby komentować
#jedzenie #jedzzhejto #kuchnia
#omnomnom #serowarstwo
Jeśli macie w Lidlu belgijski tydzień zasmakujcie tego sera. Dowiedziałabym się czegoś więcej bo sama etykieta niewiele mówi ale jest pyyyszny, intensywny
W #uk jest z pewnością
Jakby sam Jezusek po podniebieniu biegał

Zaloguj się aby komentować
#muzyka
Part 2 Hans Zimmer Moja relacja z Manchester.
Dla fanów Gladiator między innymi. Zimno było bo tyło 10⁰ ale na sercu cieplutko
Zaloguj się aby komentować
Kobiety nie umią w technologię;) nie potrafię dodawać wpisów ale się uczę. Wyrozumiałości troszku
#muzyka #hanszimmer
Zaloguj się aby komentować
Co się stało z AnonimoweHejtoWyznania znów?
#anonimowehejtowyznania #hejto
#pytanie
Zaloguj się aby komentować