18 155,77 + 4,21 + 2,07 + 3,11 + 3,03 + 3,07 + 3,04 = 18 174,3
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie

18 155,77 + 4,21 + 2,07 + 3,11 + 3,03 + 3,07 + 3,04 = 18 174,3
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
16 892,12 + 5,06 = 16 897,18
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#sztafeta #bieganie
To mój pierwszy wpis
Lekkie wprowadzenie: nigdy w życiu nie biegałem, no chyba że mnie ktoś gonił
Po ostatnim urlopie, jakoś na początku kwietnia spróbowałem, 1 km, z przerwami. To był koszmar. Kondycja, o ile można tak nazwać, po urlopie nie występowała, a hobby z ostatniego roku " czytaj, alkohol, narkotyki i inne takie" plus moja waga i wiek, to powód że 1 km to było dużo za dużo.
Będę dokładać do wyniku

@Analnydestruktor na początku jest trudno, ale potem się przyzwyczajasz (że jest trudno) i zaczyna wydawać się łatwiej (ale nadal jest trudno). Niemniej warto.
Chociaż jak kilogramów sporo to rozważ na początek rower o dopiero jak zjedziesz do dobrej wagi to bieganie. Jeżeli jednak chcesz biegać teraz to obowiązkowo dobre buty, maksymalną amortyzacja.
@AdelbertVonBimberstein z trudem to jest tak, zawsze to było niewyobrażalne. Po prostu niemożliwe. I już i koniec. Bo się nie da
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przypomniał mi się żart:
Niemowa dowiedział się że istnieje ktoś kto może nauczyć go mówić. Z informacji wynikało, że musi udać się do sąsiedniej wsi i skrupulatnie wykonać polecenia znachora. Gdy dotarł na miejsce, drzwi otworzył, wysoki i potężny "Afroamerykanin" który kazał mu opuścić spodnie i wypiąć tyłek. Oczywiście zerżnał go.
- Aaaaaaa wrzeszczał niemowa.
- widzisz, dziś A, jutro Beee, a za miesiąc pełnymi zdaniami będziesz gadać
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu
Zaloguj się aby komentować
Jako że ja korzystam z dobrodziejstw zasiłku dla bezrobotnych, mnie nie dotyczy. #heheszki #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Jako że mój wyjazd do #tajlandia już się kończy, trzeba było na biegu zrobić to czego nie udało się do tej pory. Durian, to było na liście, ale albo nie było gdzie kupić, albo nie mogłem w tym dniu jeść go. Wczoraj znalazłem w sklepie w całości, natomiast dziś trafiłem stragan z kawałkami. Zapach wiadomy natomiast smak... Ciężko mi porównać, jadłem już lody o tym smaki więc sam owoc smakuje mi mlekiem.... Fanem nie zostanę ale spokojnie 5/10 bez kłopotu mogę jeśc.

Zaloguj się aby komentować
Wschód słońca z wróblami i waranem #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Zobaczcie jakie duże zapalniczki #heheszki
Banan dla skali

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#narkotykizawszespoko jestem na half Moon Party gdzie postawić drinka żeby mi coś dorzucili? #tajlandia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Były banany, teraz będą ananasy #rosliny #tajlandia ogólnie znalezione na poboczu parkingu na terenie gdzie odbywa się festiwal muzyczny.




Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz widziałem dojrzałe banany na "drzewie" #tajlandia #rosliny

Zaloguj się aby komentować
Takie tam przed zachodem słońca #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki trochę #bajki
Czyli kot w butach

Zaloguj się aby komentować
Jeden koteł to wiadomo, a ile piorunów dostaną 3 małe koteły? #koty

Zaloguj się aby komentować
Wschód słońca, raczej teoretycznie bo chmury w tle. #tajlandia #wakacje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować