Taki koteł sobie siedzi i obczaja. Spotkamy na wieczornej przejażdżce #koty



Taki koteł sobie siedzi i obczaja. Spotkamy na wieczornej przejażdżce #koty


Zaloguj się aby komentować
Śniadanie z widokiem. Raczej sam widok

Zaloguj się aby komentować
#ratownictwomedyczne jak już kilka dni temu pisałem robiłem kurs. Ukończyłem go. Więc pochwałę się. I obym nigdy nie musiał sprawdzać swoich umiejętności.
P.s. tak ludzie żyją tak długo XD
P.s2 nie potrzebuje balkonika przy chodzeniu XD

Zaloguj się aby komentować
Kolejny dzień na wodzie. Certyfikat rescure sam się nie zrobi #nurkowanie

@Analnydestruktor kurde zazdro. Powodzenia!
Nurkowanie to jedna z tych rzeczy które niesamowicie mi się podobały i z chęcią robiłbym więcej. Szkoda że na chwilę obecną zdrowie nie pozwala.
Może jak przegrodę zrobię to nie będzie mi wariował błędnik xD
Ostatnio jak byłem nurkować, to potem przez tydzień miałem rozjebaną "głowę" do tego stopnia, że miałem problemy z chodzeniem czy siedzeniem xD
Zaloguj się aby komentować
#tajlandia z glodnym mogę pogadać
Dobre jak zawsze

Zaloguj się aby komentować
#wakacje trochę aktualizacji. Samolot z 5 rano czasu lokalnego, albo uciekł, albo nie było miejsca, w każdym razie mam nowy bilet, 90 mi do odlotu a na tablicy brak info które Gate..... Ja to i tak krótko chyba będę czekał. Pasażerowie na Krabi od razu hotel i 24h czekania. Nie polecam indigo.
Zaloguj się aby komentować
Doczekałem się wreszcie #wakacje trochę przycebulilem i lecę przez Mumbaj. Co nie zmienia faktze za jakieś 26h będę w hotelu. A dzięki zawirowaniom z pracą, jest duża szansa że wracam za dwa miesiące a nie za miesiąc. #tajlandia cel na pierwszy miesiąc jak by co.

Zaloguj się aby komentować
Tak mnie naszło, gdy zobaczyłem zdjęcie zera w markecie. Co by mi groziło, gdybym przypadkiem spotkał zero gdzieś za granicą. I w poczuciu "sprawiedliwości" porwał bym go. I w bagażniku dowiózł do polskiej policji. Czy idę siedzieć i czekam na ułaskawienie? Czy policja raczej "zapomni mnie zatrzymać"? #polityka
@Analnydestruktor no przecież ja też piszę całkiem teoretycznie
Zaloguj się aby komentować
Jadę sobie pociągiem, do Belgii. Ale jeszcze jestem u siebie. I widzę że sobie siedzi ksiądz.... I tak zastanawiam się czy przez te 10 lat ja w #holandia widziałem księdza? To chyba pierwszy. Ps. Fotki nie będzie, musicie mi uwierzyć
@Analnydestruktor kuzyn jak któregoś razu przyjechał na święta tez mówił, ze przeżył szok, jak widział księdza tam u siebie w busie, generalnie komunikacji miejskiej. To mu powiedzialem, ze proboszcz naszej parafii tez jezdzi busami, bo mu prawko wzięli za spowodowanie wypadku po pijaku ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
Wybiera się ktoś do Belgii do Gent w sobotę? #techno
Zaloguj się aby komentować
Pomyślności w nowym roku. Jeżeli ktoś przypadkiem w Amsterdamie, na Afas się wybiera, w co wątpię XD to dawać znać. Podzielę się
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Plan na dziś. #holandia #muzykaelektroniczna
AFM

Zaloguj się aby komentować
Takie plany na dzisiejszą noc.
#holandia #techno #muzykaelektroniczna
W Amsterdamie w tym tygodniu dużo będzie się działo w tych klimatach.

Zaloguj się aby komentować
Do jakich czynów człowiek jest zdolny dla pieniędzy. Ja np. Siedzę w pracy. Pierwszy raz od 5 lat nocka w sobotę w pracy. Dobra wiadomość, pracę skończyłem. Zła: muszę siedzieć do 4. Dobra: siedzę na kantynie i oglądam YT. Ehhh #holandia #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#czarneblachy #holandia takiego dziś spotkałem


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tankuje sobie autko dziś. Nic nowego. Czasem trzeba. I taki widoczek obok. #holandia czemu tak? Nie wiem, nawet się nie domyślam

Zaloguj się aby komentować