#latonapierdalaj wszyscy się chwalą jak ciepło, to ja też. #holandia


#latonapierdalaj wszyscy się chwalą jak ciepło, to ja też. #holandia

Zaloguj się aby komentować
#kryptowaluty #scam właśnie odebrałam telefon. Z holenderskiego numeru. W języku polskim. Średnia jakość połączenia, możliwe że rozmówca z akcentem wschodnim. Z informacją że mam do odebrania pieniądze z krypto waluty . I teraz nie wiem co myśleć. Dobra niby wiem, tylko że jest ALE.
Kiedyś miałem konto na Binance, w związku z wycofaniem z Holandii krypto, doszło do transferu zasobów z Binance na inną giełdę. I nie mam tam dostępu. Mój numer telefonu (lokalny) nie lata po Tinder itp i nie ma do mnie połączeń z ofertami scamowymi. Poważne pytanie: czy podanie numeru konta typu revolut umożliwia obrabowanie mnie?
Kiedys już miałem podobny telefon w języku angielskim, z pewnego powodu połączenie przerwałem. Z podobnego powodu sam nie dokończyłem transferu środków.
Czy miał ktoś podobne doświadczenia?
@Analnydestruktor kupowałeś coś na aliexpress albo używałeś nr. tel. do zarejestrowania się np, podczas instalacji kamerki do monitoringu albo jakiegoś smart-gniazdka?
Soft do nich często prosi o zgodę na dostęp do twoich danych, trzeba wszystko ręcznie wyłączać za każdym razem, a tych firm było z 600 albo i 900 raz.
Jak u chińczyków jest z uczciwością to wszyscy wiemy, a logowanie się przez nie konto z hasłem, a nr. tel jest co raz częstsze.
@Analnydestruktor Moim zdaniem w podaniu samego konta problemu nie ma. Pamiętaj tylko by nie pośredniczyć w transakcjach. Na zasadzie, że przypadkowo wysłali złą kwotę i odeślij na inne konto, no i te oczywistości, typu dzielenie ekranu czy udostępnianie informacji w celu autoryzacji. Ja kiedyś dostałem zwrotkę z giełdy co się zamykała, chociaż to był ich oficjalny mail z linkiem, gdzie dałem numer konta i kasa doszła.
Zaloguj się aby komentować
21 989,37 + 5,14 = 21 994,51
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
U mnie na wsi dziś oldtimer festyn.
Dużo Mercedesów, sporo amerykańskich krążowników. Pogoda dopisała. Również amfibie były. #holandia #czarneblachy #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
21 703,11 + 4,14 = 21 707,25
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
21 431,39 + 6,93 = 21 438,32
Chciałem napisać że pierwszy raz 7 km. No ale brakło na usprawnienie, rowerem ta trasa to 7,2.
Zawsze tuptam kółko w około domu i to jest 1 km. Tym razem w plener.
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
21 262,23 + 3,17 = 21 265,40
Bardzo krótkie tuptanie, za to trochę szybciej niż zazwyczaj (7:30)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
20 538,67 + 5,14 = 20 543,81
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
20 370,79 + 4,19 = 20 374,98
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
20 171,53 + 4,17 = 20 175,70
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
19 928,89 + 4,10 = 19 932,99
Po wcześniejszym rowerze dobre i to
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Poranne widoki z roweru
Replika Batalii i marina
#rower #holandia #statki



Zaloguj się aby komentować
19 730,72 + 6,22 = 19 736,94
Może i czas straszny, ale pierwszy raz 6 zrobione
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
19 512,42 + 5,25 = 19 517,67
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
19 345,90 + 5,26 = 19 351,16
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do wczorajszego poranka. Tak to jest, gdy zamiast pracować to się hasa z rodziną po łące #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18 357,64 + 5,28 = 18 362,92
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Jako że właśnie skończył się okres ochronny drapieżników, od rana było wędkowane.
Ciekawostka: koszt karty wędkarskiej w NL to 35€. Ja mam opłacone też dodatkowo zezwolenie na łowienie w nocy. Razem 52,5€ uprawnia do łowienia w Zdecydowanej większości wód, a tych jest sporo. O ilości ryb nie wspomnę XD
P.s może i nic nie złowiłem, ale za to wpadłem do wody XD
Na fotce kamper zrobiony z ciągnika siodłowego i naczepy (TIR) był na nim nawet napis hostel
#holandia #wedkarstwo




@Analnydestruktor W zeszłym roku zapłaciłem w Polsce prawie pięć stów za kartę, dzięki której mogłem łapać na kilku odcinkach rzeki i jakichś bezrybnych sadzawkach. Poziom odrealnienia PZW osiągnął już kosmiczne wartości. W tym roku już nie opłacam, niech spadają. Za tę kasę mogę pojechać kilkukrotnie na dobrze utrzymane komercje i nałowić się pod korek.
Piękne masz te miejscówki
Zaloguj się aby komentować